Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy wszystkie widziały program o poszkodowanej opiekunce. Mam tu reportaż dla tych co nie zdążyli:

https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/choroba-i-niespodziewane-zwolnienie-polskie-opiekunki-sa-tania-sila-robocza-oficjalna-strona-program,302625.html?fbclid=IwAR3yW4w8bkAPagSi8ijKG-QYrEslyHmSSvXSomO6p0h1jOpcZ8ywQcKG4Lw

Masakra, jak bardzo wielkie przekręty :smutek:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połaziłam, pozwiedzałam i ... zmokłam. Pogoda zmienna, deszcz, ulewa a potem spokój tylko czasem wiatr usiłował mi łeb ukręcić. :haha:Bylam w Trewirze, fajne miasto, nie żadna metropolia ale fajne. Potem pojechałam do Luksemburga i ten mnie zachwycił. Niestety pogoda wygnała mnie z niego. Ale na pewno tam wrócę. I to nie jeden raz :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Serniczek na pewno jest dobry,:tak2: skoro go sama upiekłaś:dobrze:, ja dzisiaj upiekłam jabłkowca,:kawa2: kto chętny zapraszam na kawusię popołudniową z kołoczem:ciacho:

240628_lody.jpg

Czy jeszcze ostał się kawałek dla  uzależnionej cukrzyczki

Chy @INEZ sama zjadła wszystko? :grzmotnąć::trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Z Trewiru wygnała mnie taka jedna z forum i kazała wracać. :szydera:

received_518996732219686.jpeg

A... to Ty taka zakuta byłaś>:(:haha:. Strzelałam Ciebie bacikiem po pupci, to zęby zaciśnięte!!!!, kwiku nie wydałaś!!!!, ani pary z ust nie wypuściłaś !!!. Pupcia różowa już na  szkocką kratę przerobinona d zadanych razy:p. Kapelutka tylko pilnowałaś, bo o piękność swą dbasz. Od razu było widać, że to polska sztuka :szydera::szydera:. Cała reszta towarzystwa to europejskie przybłędy jakieś:szept:. Myślały, że skorzystają przy Tobie, ale Ty koryta niemieckiego pilnujesz jak mało kto:haha:. Tylko mi pamiętaj, że ja jeszcze kapelutka nie mam, ale mogę pożyczyć od @bozka, bo ona ma, tyle, że ze zbyt małym rondkiem. Pół dzioba mi się opali,a pół nie. Nie będę dla Ciebie konkurencją kiedy do tego Luxemburga dotrę w nowych szatach. A.. ...jak dotrę , to taki wiatr skrzydłami zrobię, że razem zakwiczymy na jednej polanie nawet o suchym pusku, szyku zadamy jak nikt w Europie:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam :oklaski: I zaczynam nowy tydzień...zachrypiona, zakatarzona, ale co tam...dam radę :haha: Dawno nie chorowałam....jakieś dwa lata żadnego katarku, żadnego kaszelku, a teraz mnie dopadło >:( Ale do środy się wykuruję, bo w środę czeka na mnie las :oklaski: Dzisiaj mokro i leje, a na dodatek mam dwa zwierzątka pod opieką do jutra i las musi poczekać :haha: Ale pojutrze.....ho...ho...ho...:oklaski: Tymczasem witam się z pytaniem na ustach...1389768683_dziedobryponiedziaekpytanieohobby.jpg.beaf5c3d566322a0c8800ef36385fcb2.jpg i od razu odpowiem, że ma jedno....wqurwiać urlopowiczów :szydera: Zatem ja, wqurwiona urlopowiczka, mimo przeciwności egzystencjalnych, życzę miłego, suchego, zdrowego i ciepłego dnia :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...