Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Blondi napisał:

:serce: Ty moje,  a ja spowrotem Tobie, potrzebujących trzeba wspierać

Nooo.... dobra , chciałam ukraść drugi milion, ale jak taka oferta się nadarza, to przyjmuje z pokorą :haha:. Nigdy nie lubiłam ludzi narzucających się ,jednak zrobię tu wyjątek :d

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podczytuję różne wątki i przyznam, że zostawiłam Was z krótkimi paznokciami, a tu niektórym pazurki i zęby urosły:szydera:. Mogłam jednak tę siekierkę do PL nie wywozić :haha:. Pocieszające jest to, że kiedy ktoś nas zostawi w lesie bez ognia i noża, to poradzimy sobie bez problemu, drapieżnik już tak ma :hura:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heidi napisał:

Uwaga: Macocha  na forum :d.

Wróciłam w DE progi i znowu Wam sprawdzę , czy ręce umyte przed kawy piciem :haha:

Strasznie dużo tu nabazgroliliście i :dyskusja:, ale pod niebo podskakuję z radości, że są tu osoby na których obecność zawsze na forum można liczyć :oklaski:. Teraz ja na krótko dołączam się do :dyskusja:

Kiedy ja nadrobię te zaległości ? Życia nie starczy :haha:

:przekleństwa:

Tak się cieszę,że jesteś :) :oklaski:

A wiesz ,że teraz są zmiany w regulaminie i za każdy dzień bez logowania trzeba karnie machnąć dwa posty? Policz i bierz się za pisanie:cmok::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heidi napisał:

 

Kiedyś miałam problem z kółcącymi się synami na tylnym siedzniu. Nie miałam nad  nimi włądzy, za krótkie ręce -.-.Wysadziłam ich w lesie.  Pokazałam, że to jest kierunek dom.  Poczekałam 2 km dalej aż dojdą . Zamilkli do dziś :szydera::szydera:.

I jak się dogadujesz z niemowami ?:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będzie?  Kupuje któraś ze mną mieszkanie na spółkę w Hiszpanii.  Tylko 200.000 euro:d.  Nie spaść mi!! Już umeblowane i z klimatyzacją.  Dwie łazienki.  1sze piętro.  Kości można będzie wygrać w zimowe dni:p. Mam ofertę nie di odrzucenia.  Ostatnie 5 mieszkań zostało :szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będzie?  Kupuje któraś ze mną mieszkanie na spółkę w Hiszpanii.  Tylko 200.000 euro:d.  Nie spaść mi!! Już umeblowane i z klimatyzacją.  Dwie łazienki.  1sze piętro.  Kości można będzie wygrać w zimowe dni:p. Mam ofertę nie di odrzucenia.  Ostatnie 5 mieszkań zostało :szok:

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joy napisał:

@INEZ nie wezmę z Ciebie przykładu i nie będę robiła śmietnika z forum.Na Twoje zaczepki odpowiem Ci tu i teraz. Otóż,ilekroć postanowisz coś o mnie lub do mnie napisać wróć tutaj i spójrz na załączoną grafikę.Bo to jest ostatnie co mam Ci do przekazania.

6ca9faae47aba6f78c2e4a6fb76a93ae.jpg

Wsadz sobie go gdzie chcesz możesz np. W oko ;)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...