Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....Wszystkim :d

Mirelle'o ...ile byłoby grzybów do obrania , czyszczenia ...jak zwał tak zwał ...padałabym na pysk , ale oprawiłabym je do końca . Dawno temu , mimo solidnego przeglądania podczas zbiorów ( nikomu oprócz mnie nie wolno było tego robić ) , gdy opanował mnie demon lenistwa i zostawiłam do obróbki " na jutro " sporą część   zbiorów  ,to 3/4 tychże musiałam już wywalić . Jednak gdzieś pominęłam , nie dojrzałam i poszłyyyy....się teges .

Mam tego świadomość...jednakże produkty wrażliwe obrobiłam natychmiast, natomiast produkty mniej wrażliwe muszą poczekać, gdyż sen jest dla mnie najważniejszy, jako że lata już nie te co wprzódy  :haha:Mam nadzieję, że "goście" nie zeżrą wszystkiego i będę miała nad czym dzisiaj popracować :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Mam tego świadomość...jednakże produkty wrażliwe obrobiłam natychmiast, natomiast produkty mniej wrażliwe muszą poczekać, gdyż sen jest dla mnie najważniejszy, jako że lata już nie te co wprzódy  :haha:Mam nadzieję, że "goście" nie zeżrą wszystkiego i będę miała nad czym dzisiaj popracować :haha:

No jest przy tym roboty od groma ...nie ma to tamto ...ale jakże przyjemna ta robota . U mnie pada , nie ma co włóczyć się po lasach , bo zaprawię się na dobre . Najprawdopodobniej w niedzielę wyskoczymy do lasu . Może nie być grzybów ( lepiej jak będą ) , ale samo łażenie , wypatrywanie też sprawia mi frajdę . Kocham las ...piękne , wypielęgnowane ogrody bardzo mi się podobają , ale urody  lasu i tak nie przebiją  :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

No jest przy tym roboty od groma ...nie ma to tamto ...ale jakże przyjemna ta robota . U mnie pada , nie ma co włóczyć się po lasach , bo zaprawię się na dobre . Najprawdopodobniej w niedzielę wyskoczymy do lasu . Może nie być grzybów ( lepiej jak będą ) , ale samo łażenie , wypatrywanie też sprawia mi frajdę . Kocham las ...piękne , wypielęgnowane ogrody bardzo mi się podobają , ale urody  lasu i tak nie przebiją  :d

Mam dokładnie te same odczucia...kocham las przez cały rok, a grzyby są jedynie dodatkiem :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga: Macocha  na forum :d.

Wróciłam w DE progi i znowu Wam sprawdzę , czy ręce umyte przed kawy piciem :haha:

Strasznie dużo tu nabazgroliliście i :dyskusja:, ale pod niebo podskakuję z radości, że są tu osoby na których obecność zawsze na forum można liczyć :oklaski:. Teraz ja na krótko dołączam się do :dyskusja:

Kiedy ja nadrobię te zaległości ? Życia nie starczy :haha:

:przekleństwa:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

 . Kocham las ...piękne , wypielęgnowane ogrody bardzo mi się podobają , ale urody  lasu i tak nie przebiją  :d

@Baśka powtarzająca się  też Ciebie kocham. Święte słowa.

Odnoszę je do opiekunek: piękne są dziewczyny na świecie całym: policzki wypełnione botoksem, z doklejonymi rzęsami, powiększonymi ustami, dorobionym biustem, ale urody opiekunek jednak nie przebiją :hura:

Czy jest ktoś kto się ze mną nie zgadza ?O.o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, awe59 napisał:

Moja by się nie przesiadła bo miała jedną nogę amputowaną  :haha:

Super byłoby mieć kierownicę Jasia Fasoli :d

Scenariusz jazdy: szarpanie kierownicą, jakieś wąty ? Wyjmujesz kierownicę, zostawiasz PoP na kilka godzin w aucie na środku drogi. Po czym wracasz i Pop całuje po rękach :hura: 

Kiedyś miałam problem z kółcącymi się synami na tylnym siedzniu. Nie miałam nad  nimi włądzy, za krótkie ręce -.-.Wysadziłam ich w lesie.  Pokazałam, że to jest kierunek dom.  Poczekałam 2 km dalej aż dojdą . Zamilkli do dziś :szydera::szydera:.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko. Dzisiaj to na pewno kawa :kawa:się przyda, bo tylko ona będzie gorąca:d, za oknem pluszczy deszcz :333_cloud_rain: i to mocno. No nic, trzeba brać się do pracy:szydera:

Miłego piątku życzę wszystkim:cmok:

images (47).jpg

Dzień dobry i dziękuję za ciepłe przywitanie. Tobie również pogodnego dnia!!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhm.... nawet Wam nie będę opowiadać jak dobry smak maja polskie grzyby z lasu na niemieckim gruncie :trele:. Trzeba szybko to zlecenie ogarnąć i do lasu pognać. W moich lasach ludziska  wjeżdżają do lasów z kosami na lecach , a wyjeżdżają z pełnymi bagażnikami  grzybów.  Co za grzybowy sezon. Dawno tak nie było:papieros:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

@Baśka powtarzająca się  też Ciebie kocham. Święte słowa.

Odnoszę je do opiekunek: piękne są dziewczyny na świecie całym: policzki wypełnione botoksem, z doklejonymi rzęsami, powiększonymi ustami, dorobionym biustem, ale urody opiekunek jednak nie przebiją :hura:

Czy jest ktoś kto się ze mną nie zgadza ?O.o

Absulutna racyja:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Witam klepaczy :cmok: no wreszcie zguba wróciła  @Heidi  tańczy od rana,,i jęzorem i tyłkiem:szydera: zarabiam to 1 euro do tego miliona jak najdłużej:oklaski: miło Ciebie widziec spowrotem:cmok:

Witaj :327_sunny:, skoro Ty pierwsza się odezwałaś, to resztę z mojego urobku Tobie oddam :) 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko. Dzisiaj to na pewno kawa :kawa:się przyda, bo tylko ona będzie gorąca:d, za oknem pluszczy deszcz :333_cloud_rain: i to mocno. No nic, trzeba brać się do pracy:szydera:

Miłego piątku życzę wszystkim:cmok:

images (47).jpg

Janeczka:cmok: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...