Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minut temu, ORIM napisał:

Zajefajne ustrojstwo :haha:Jeszcze jak by tak ten......to coś miało kociołek i wężownicę podłączoną do zimnej wody to kupuję :oklaski:

Ze mną Bracie nie zginiesz!!!(F. Dolas)

I waltornia się znajdzie i złączki, i pipeta i termometr z kreską na 79°C , i kiper do degustacji!!! :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LACH napisał:

Znalazłem dziś swojego brata bliźniaka.:szydera: zeźre za dychę-korzec, wypije za 10 -wiadro(tylko ten kabłąk kłerwa przeszkadza!!!), ogrzeje babę za pięć dych i wszystko to na wystawce przy drodze! Dziewczyny pipcyć tam pierścionki! O górze, rurze i dziurze już nie wspomnę! A jaki kaloryczny, że smołę gotuj i bez maneli w największe mrozy! :szydera::hura::szydera:

Myślałem, że  z roweru spadnę! :szydera:

20180709_163905.png

 

Edytowane przez dorobota
blad
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Ja kocham starocie

@Blondi kochana!!! Poznałem paru pozytywnie zakręconych na sąsiedniej wsi. To taki ich jeden z żartów. Nawet drzwiczki są rozpalone do czerwoności.:szydera: Wyprawiają cuda wianki ale to nie są Niemcy to Fryzowie. Biorę ich z całym elewentarzem. Swój swojego...

:hura::hura::hura:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek minął na pokręceniu się, tu i tam,,nowe rybki do akwarium  kupiliśmy, ,ale ta gorączka dzisiaj to dawała,,uciekac z dworu,trochę w ogrodzie przy kwiatkach ,takie nic. no nie dogodzisz babie,,robię się jakaś maruda.:przekleństwa: ale jutro las i jagody sobie pojem jak nie wyschły,,aby tylko mnie znowu nie pożarły te moje ulubienice leśne. Jutro będe wyszukiwać ciekawe kawałki drzew,bo pomysłów mam full ,,np, z jakiegoś dużego korzenia wymodzić stojak na kapelusze...to tylko takie przykłady:

korzen1-szczawnica-duze.JPG

korzenie-szczawnica-pieniny-39-duze.JPG

korzenie-szczawnica-pieniny-55-duze.JPG

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dorobota napisał:

Gdzie to można kupić ? Nie potrafię jeszcze sprawnie manewrować,  chaciałam zacytować a wysłałam , puste .

Dobrze manewrujesz jak obrałaś kurs na takie ustrojstwo!!! Targuj się!!! W sprzedaży wiązanej dorzucą Ci ze dwóch Fryzów! :hura:majętnych:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem muszę zrobić fotę wiejskiego, samoobsługowego stoiska ze świeżymi jajami. Padniecie z wrażenia i pomysłowości tubylców. Przejeżdżałem dwa razy i bałem się przystanąć, bo widząc mnie to pomyśleli by, że chcę coś podpiergolić. :szydera::szydera::szydera:

Właściciela nie uświadczysz!:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

Następnym razem muszę zrobić fotę wiejskiego, samoobsługowego stoiska ze świeżymi jajami. Padniecie z wrażenia i pomysłowości tubylców. Przejeżdżałem dwa razy i bałem się przystanąć, bo widząc mnie to pomyśleli by, że chcę coś podpiergolić. :szydera::szydera::szydera:

Właściciela nie uświadczysz!:hura:

Takie "stoiska" z wiejskimi produktami z gospodarstwa spotykam często-stoliczek ,na stoliczku np.jaja albo owce w pudełeczkach odwazone juz ,karteczka ile kosztuje i słoik na pieniądze.Nikt nie kradnie,stoi cały dzień:)

Edytowane przez foczka63
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LACH napisał:

Następnym razem muszę zrobić fotę wiejskiego, samoobsługowego stoiska ze świeżymi jajami. Padniecie z wrażenia i pomysłowości tubylców. Przejeżdżałem dwa razy i bałem się przystanąć, bo widząc mnie to pomyśleli by, że chcę coś podpiergolić. :szydera::szydera::szydera:

Właściciela nie uświadczysz!:hura:

Ja spotkałam wiele sklepów samoobsługowych na wsiach,,jak kupowalam np, truskawki,to patrzylam czy ktos widzi ,że ja płacę,,dziwne uczucie,ale stół  czy jakaś półka i skarbonka,trochę towaru,parę rzeczy i biznes się kręci,,,podziwiałam te stoiska ,,pomyślałam tutaj,,mieszkają sami uczciwi ludzie,,żadnych złodzieji nie ma.:szydera: a jaja były w lodowce w innym miejscu,,skarbonka doczepiona do lodówki,,pełna kultura.

@LACH a skąd wiesz,że te jaja świeże,,stoi chłop z puszczonym gaciami i reklamuje?:hura::szydera::oklaski: że te tam to są takie świeżutkie jak jego? mnie już nic nie zdziwi,,:hura:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Niech ten poniedziałek skończy się w końcu , bo ocipieje do reszty .

Przestań się mazać jak małolata!!! No!!!

Okres karencji samych lajków minął. Mam nadzieję, że bezpowrotnie

:hura::pianino::hura:

Zaraz mi odpiszesz:" wypiergalaj mi z tym klawesynem":szydera::hura::szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Ja spotkałam wiele sklepów samoobsługowych na wsiach,,jak kupowalam np, truskawki,to patrzylam czy ktos widzi ,że ja płacę,,dziwne uczucie,ale stół  czy jakaś półka i skarbonka,trochę towaru,parę rzeczy i biznes się kręci,,,podziwiałam te stoiska ,,pomyślałam tutaj,,mieszkają sami uczciwi ludzie,,żadnych złodzieji nie ma.:szydera: a jaja były w lodowce w innym miejscu,,skarbonka doczepiona do lodówki,,pełna kultura.

@LACH a skąd wiesz,że te jaja świeże,,stoi chłop z puszczonym gaciami i reklamuje?:hura::szydera::oklaski: że te tam to są takie świeżutkie jak jego? mnie już nic nie zdziwi,,:hura:

:szydera::szydera::szydera:zaraz wyląduję w Tworkach:hura::hura::hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, LACH napisał:

Ze mną Bracie nie zginiesz!!!(F. Dolas)

I waltornia się znajdzie i złączki, i pipeta i termometr z kreską na 79°C , i kiper do degustacji!!! :hura:

to i kupię to wiadro za 10 :d i tak inwestycja sie opłaci :oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, foczka63 napisał:

Takie "stoiska" z wiejskimi produktami z gospodarstwa spotykam często-stoliczek ,na stoliczku np.jaja albo owce w pudełeczkach odwazone juz ,karteczka ile kosztuje i słoik na pieniądze.Nikt nie kradnie,stoi cały dzień:)

Komu cały dzień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Komu cały dzień ?

Dasz radę,,już zaraz koniec dnia,,jeszcze trochę i będzie noc,,nischt zu tragisch,,,ale tak pomyśl sobie,,będę tutaj jeszcze trochę i wyjadę stąd i z tego miejsca,,a wy kiscie się tutaj we własnym sosie,,a ja będe wolnością życ,,pojadę sobie do innych ,poznać innych,,kasa na konto wpłynie,żyć nie umierać,,a doktorka będiesz miło wspominać i się śmiac z jego fochów:hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...