Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Piękna kawusia w moim ulubionym stylu ❤️ 

Ja ci zaśpiewa jak będziesz na stacjonarnym pedalowala.... Do lasa do lasa by się szło... Wystarczy trochę wyobraźni i masz las

 

IMG_20190923_092120.jpg

No, czego jak czego, ale wyobraźni mi nie brak:tak2:. Chałupka pierwsza klasa:dobrze:nie jeden by chciał mieć taką w sercu lasu:choinka2:. Spokój, cisza, żadnych uciążliwych sąsiadów  za ścianą:hura::cmok:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Janeczka1963 napisał:

No, czego jak czego, ale wyobraźni mi nie brak:tak2:. Chałupka pierwsza klasa:dobrze:nie jeden by chciał mieć taką w sercu lasu:choinka2:. Spokój, cisza, żadnych uciążliwych sąsiadów  za ścianą:hura::cmok:

Dokładnie tak kochana, to odskocznia od reala, ładowanie akumulatorów  i dalej mozna śmigać

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano miałam gorącą linię telefoniczną,potem kąpiel PDP i z tego wszystkiego zapomniałam się ładnie przywitać. 

Dzień dobry więc deszczowo i ciepło.

Weszłam sobie na Odliczantus a tam ....łeeeee.I sobie poszłam szybciej jak weszłam.Dostałam na pocztę parę dni temu meila od jednego  z forumowiczów.Dlaczego ja?Tylko ja?Po co?Nie obchodzi mnie czyjaś wojenka.Mam dość własnych problemów.Proszę mi nie przysyłać nic-osoba ,mam nadzieję zajarzy,że to do niej kierowane.

Niemniej jednak życzę wszystkim miłego ,spokojnego dnia a ja pędzę dalej rozwiązywać problemy.

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Rano miałam gorącą linię telefoniczną,potem kąpiel PDP i z tego wszystkiego zapomniałam się ładnie przywitać. 

Dzień dobry więc deszczowo i ciepło.

Weszłam sobie na Odliczantus a tam ....łeeeee.I sobie poszłam szybciej jak weszłam.Dostałam na pocztę parę dni temu meila od jednego  z forumowiczów.Dlaczego ja?Tylko ja?Po co?Nie obchodzi mnie czyjaś wojenka.Mam dość własnych problemów.Proszę mi nie przysyłać nic-osoba ,mam nadzieję zajarzy,że to do niej kierowane.

Niemniej jednak życzę wszystkim miłego ,spokojnego dnia a ja pędzę dalej rozwiązywać problemy.

 

Melduję posłusznie,że to nie ja.Nie mam nawet Twojego maila.A nawet gdybym miała,to też bym nie napisała,bo zwyczajnie leniwa jestem :szydera: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Joy napisał:

Melduję posłusznie,że to nie ja.Nie mam nawet Twojego maila.A nawet gdybym miała,to też bym nie napisała,bo zwyczajnie leniwa jestem :szydera: 

 

Pewnie Kasia wie, że to nie Ty. Podejrzewam, że nadawca był podany. Na szczęście na forum nie da się pisać anonimów bo dopiero by się działo:szydera:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Pewnie Kasia wie, że to nie Ty. Podejrzewam, że nadawca był podany. Na szczęście na forum nie da się pisać anonimów bo dopiero by się działo:szydera:

Owszem ....Kasia wie , ale usprawiedliwiamy się , żeby ktoś inny nie pomyślał " musi to ta @ napisała...ona do tego zdolna  " :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogród mam zapuszczony . Patrzę na niego od kilku dni i zbieram sie w sobie . W zeszłym tygodniu było mi za zimno na pracę . Jak się ociepliło , to doszłam do wniosku , że lepiej sobie polatać po mieście . Teraz czuję , że bije już ostatni dzwonek , ale nadal mi sie nie chce O.o Dajcie mi kopa w dopę , albo pokażcie swoje wymuskane ogródki , może wstyd zdopinguje mnie do roboty :haha:( zazdrość przemilczę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Owszem ....Kasia wie , ale usprawiedliwiamy się , żeby ktoś inny nie pomyślał " musi to ta @ napisała...ona do tego zdolna  " :szydera:

A ja olewam co sobie ktoś pomyśli. Ci,  na ktorych mi zalezy nie będą podejrzewać, a Ci co mi dyndają i tak wiedzą swoje najlepiej.:szydera:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Owszem ....Kasia wie , ale usprawiedliwiamy się , żeby ktoś inny nie pomyślał " musi to ta @ napisała...ona do tego zdolna  " :szydera:

O! To właśnie to :haha:Przezorny zawsze ubezpieczony:szydera:czy jakoś tak podobnie to leciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...