Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Hillary napisał:

Potrzebuje waszej pomocy.

Kiedyś na forum widziałam lekcje niemieckiego /od podstaw/ prowadzone przez lektorkę.Teraz nie mogę tego  znalesć.Potrzebuje dla wnuczki.Może znacie jakieś fajne stronki z lektorem.

Z góry dziękuje za pomoc :)

Jak dla wnuczki to pewnie do szkoły. Może jej się przydać " polski niemiecki kompletny kurs 100 lekcji" i wybierz ten z tekstem. Ja lubię też Gerlica "niemiecki w 10 minut".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Musiałaś?! :przekleństwa: Teraz dopiero wbije się w dumę i poleci na pochwalijki się lansować :haha:

Ja też polece z filmem gdzie się wylansowałam.W tamtym roku byli kamerzysci przez chyba tydzien na Campingu i nagrywali wszystko co sie dzieje itd, Ja teraz patrzę,a ja tam w błękitnym kapeluszu siedzę przy stole na urodzinach ,za chwilę nasz taniec ze Słodziakiem, za chwilę patrzę ja tancząca w grupie, aż tyle mnie tam jest??? a wnuczka 3,5 letnia mówi ,babciu jaką Ty masz ładną sukienkę:szydera: i się tak wylansowałam:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Obżarta do wypęku...opita po pachy...genisuję sobie niedzielny wieczór i myślę.....o paznokciach hybrydowych :haha: Zakładać nowy topik, czy tutaj posnuć rozważania o wyższości BN nad ŚW? :haha:Co radzicie? :donos:

Paznokcie :1410_nail_care_tone1: wczoraj nalożylam na swoje zmywacz z wacikiem ,ale najpierw zmatowiłam je trochę, potem zmywacz i trzymać do 10 -15 min, dopiero zmięknie i można zwalic stary lakier,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...