Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Z tym amantem to po bandzie pocisnęłaś.:haha:Co do hejtu to... Przyzwyczajaj się do pseudoautoreklamy, bo tak działają "przeciwnicy" mowy nienawiści, cierpiący na wybiórczą demencję, lansując się na idealiźmie swym własnym, wyimaginowanym of kors. (Tak drodzy ex koledzy z Hiltona. Nie zapomniałam oceniania mojego braku potomstwa jako kara boska czy wyszydzania mojego pochodzenia i wyglądu, o życzeniach wysyłanych pośrednio do mnie, brzmiących - ażebyzdechłopruskienasienie, wspomnieć też warto. Dlatego przy okazji, pozdrawiam serdecznie środkowym palcem, tych pławiących się w "czystej miłości". A że ich posty zaprzeczają temu co kreują? Cóż taki nieważny detal. Ważne, że dzięki temu czują się hiperzajebiaszczo. 

Proszęęęęę....nie wierzę , że można być takim tępym gnojem !

Tzn. Wierzę w to co napisałaś , ale w pale mi się nie mieści  >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Z tym amantem to po bandzie pocisnęłaś.:haha:Co do hejtu to... Przyzwyczajaj się do pseudoautoreklamy, bo tak działają "przeciwnicy" mowy nienawiści, cierpiący na wybiórczą demencję, lansując się na idealiźmie swym własnym, wyimaginowanym of kors. (Tak drodzy ex koledzy z Hiltona. Nie zapomniałam oceniania mojego braku potomstwa jako kara boska czy wyszydzania mojego pochodzenia i wyglądu, o życzeniach wysyłanych pośrednio do mnie, brzmiących - ażebyzdechłopruskienasienie, wspomnieć też warto. Dlatego przy okazji, pozdrawiam serdecznie środkowym palcem, tych pławiących się w "czystej miłości". A że ich posty zaprzeczają temu co kreują? Cóż taki nieważny detal. Ważne, że dzięki temu czują się hiperzajebiaszczo. 

Bogu dziękuję,że mnie do tego Hiltona nie zaniosło jak szukałam forum opiekunek.Albo może niech oni dziękują:szydera:.

A wiesz co Myszo z Fioletowych? Też nie mam potomstwa i dobrze mi z tym.Moje życie i moje wybory.A co kto mówi i myśli na mój temat to mi lotto:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Bogu dziękuję,że mnie do tego Hiltona nie zaniosło jak szukałam forum opiekunek.Albo może niech oni dziękują:szydera:.

A wiesz co Myszo z Fioletowych? Też nie mam potomstwa i dobrze mi z tym.Moje życie i moje wybory.A co kto mówi i myśli na mój temat to mi lotto:tak2:

Niby lotto , ale cholernie boli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Niby lotto , ale cholernie boli .

Kiedyś,jakieś 20 lat temu też przejmowałam się tym "co ludzie powiedzą".Teraz wiem,że cudze opinie nie należą do mnie a do autora.Nie rusza mnie co kto o mnie.Bardziej wkurza mnie jak widzę bezinteresowną złośliwość skierowaną do kogoś innego.Ja chyba z wiekiem stałam się gruboskórna emocjonalnie ale dobrze mi z tym:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Joy napisał:

Bogu dziękuję,że mnie do tego Hiltona nie zaniosło jak szukałam forum opiekunek.Albo może niech oni dziękują:szydera:.

A wiesz co Myszo z Fioletowych? Też nie mam potomstwa i dobrze mi z tym.Moje życie i moje wybory.A co kto mówi i myśli na mój temat to mi lotto:tak2:

Ja już się z tym pogodziłam. Posta napisałam nie po to, żeby mi współczuć, tylko pokazać, że czasami warto wytrzeć buty swoim nickiem, niekoniecznie innych. I pomyśleć, że inni pamiętaja o tym syfie, który się tam dział. I nie zawsze można być dumnym ze stania z boku, tylko dlatego że się jest czyimś przydupasem. I koniec tematu. Rzygnęłam sobie i już:szydera:

Edytowane przez fioletowa.mysz
  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja już się z tym pogodziłam. Posta napisałam nie po to, żeby mi współczuć, tylko pokazać, że czasami warto wytrzeć buty swoim nickiem, niekoniecznie innych. I pomyśleć, że inni pamiętaja o tym syfie, który się tam dział. I nie zawsze można być dumnym ze stania z boku, tylko dlatego że się jest czyimś przydupasem. I koniec tematu. Rzygnęłam sobie i już:szydera:

Acha ,może to po mleku jakaś niestrawność?O to rzyganie pytam

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fioletowa.mysz Naprawdę jesteś poczęta z pruskiego nasienia ? :d :d :d . To juz wiem dlaczego taka ładna jesteś, wszak pruscy oficerowie to sam kwiat męskiej urody :d :d :d . Dawno sie tak nie usmiałam. Ludzie to jednak mają n......e w głowach. Niektorzy ludzie, a w niektorych środowsikach to większosć ludzi :d :d :d . Zadzwonię wieczorem Fioletto moja miła:serce:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@salazarwidzialam ten pochod jamniorkow w tv.

Radosc duza.

Najlepsza byla jamnisia z wianuszkiem w w krakowskim stroju:love:

PS: Ciekawam jak by wygladala corcia @violka

albo tosa @Grzegorz B:haha:

w takim stroju?

Niestety nie szyją kreacji w rozmiarze mojej " córeczki " :haha: , ale z biżuterią można poszaleć :d

678720160_WhatsAppImage2019-09-18at14_04_25.thumb.jpeg.71b36bac5d0d2aa402f186b035ddde63.jpegSorry za uświnioną szyjkę , ale jak na modelkę przystało , za darmo nie pozuje i aby zgodziła się na współpracę , należy mieć w zapas przysmaków w zasięgu jej wzroku :szydera:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Dodzisława napisał:

@fioletowa.mysz Naprawdę jesteś poczęta z pruskiego nasienia ? :d :d :d . To juz wiem dlaczego taka ładna jesteś, wszak pruscy oficerowie to sam kwiat męskiej urody :d :d :d . Dawno sie tak nie usmiałam. Ludzie to jednak mają n......e w głowach. Niektorzy ludzie, a w niektorych środowsikach to większosć ludzi :d :d :d . Zadzwonię wieczorem Fioletto moja miła:serce:

No jestem. Na dodatek po kądzieli geny białoruskie mam:szydera:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Niestety nie szyją kreacji w rozmiarze mojej " córeczki " :haha: , ale z biżuterią można poszaleć :d

678720160_WhatsAppImage2019-09-18at14_04_25.thumb.jpeg.71b36bac5d0d2aa402f186b035ddde63.jpegSorry za uświnioną szyjkę , ale jak na modelkę przystało , za darmo nie pozuje i aby zgodziła się na współpracę , należy mieć w zapas przysmaków w zasięgu jej wzroku :szydera:

 

 

Moja nowofundlandka dała się sfocić w kapelutku i brylach od słońca. Bez łakoci. Za to kota na szafie bacznie obserwowała.:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Afryka napisał:

Jeżu malusieńki! Zaczynam się Ciebie bać. O.o:szydera:... Miałam te same odczucia co do ostatniej szteli u Tuptusia, te jakieś dziwne pole magnetyczne, wibracje i ch... sosna wie co. Decyzja, nie wracam. :haha:

No i dobrze, że masz tak samo, bo ja już zaczynam myśleć, że ze mną coś nie tak. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, violka napisał:

Niestety nie szyją kreacji w rozmiarze mojej " córeczki " :haha: , ale z biżuterią można poszaleć :d

678720160_WhatsAppImage2019-09-18at14_04_25.thumb.jpeg.71b36bac5d0d2aa402f186b035ddde63.jpegSorry za uświnioną szyjkę , ale jak na modelkę przystało , za darmo nie pozuje i aby zgodziła się na współpracę , należy mieć w zapas przysmaków w zasięgu jej wzroku :szydera:

 

 

Hej ta twoja laska ma lancuch że hej...to chyba cartier??? Gold???

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...