Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trafisz chyba na mój ogródek. Ale forum ma dużo działów,  znajdziesz wszystko. Mamy specjalistów w tej dziedzinie. 

W przyszłym roku w czerwcu Zlot w Małopolsce. Dlatego zawsze muszę mieć wolny czerwiec. 

W zasadzie to Zlotów jest kilka,  no ale kiedyś trzeba zarabiać. 

Nalewkowy w Gostomii i Wysowej,  Wędliniarski w sierpniu no ogrodnicze w zasadzie regionalne co chwila. :szydera:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z domu

Siedzę z kawą na balkonie i słońce jeszcze całkiem mocno przygrzewa.

Wkrótce krótki acz intensywny wyjazd urlopowy z moim nieślubnym ,tak więc fotografii z wesela nie wstawię, ale z wycieczki to może i owszem wrzucę w Internety,jak nie tu,to gdzie indziej.

Pozdrawiam wszystkich pracujących i wypoczywających 

Miłego dnia wszystkim.

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....Siedzę sobie  w ogródku hotelowym . Dospac nie mogłam ...głowa pobolewa ...ręce lekko drżą ...wypiłam butelkę wody i jeszcze chce mi się pić ....o jeżu , ale mnie męczy :pStopy po tańcach spuchnięte ...powieki obolale i spuchnięte , oczy pieką jak jasna cholera- zapalenie spojówek jak się patrzy . Mogę cierpieć , bo jest po czym ....warto pocierpiec , kiedyś przejdzie .....Nasza ex forumowa Para w ostatnią sobotę powiedziała sobie TAK . Ślub odbył się w przecudnej ogrodowej scenerii ...oczywiście dekoracje z domieszką humoru , bo same zaproszenia ślubne też takie były . Wesele wspaniałe , wszystko świetnie dograne ...począwszy od uginajacych się od jedzenia stołów , wspaniałego zespołu muzycznego a przede wszystkim cudowni GOŚCIE . Nawet nie pamiętam , czy na takim weselu byłam , gdzie goście od samego początku zintegrowali się , wszyscy bawili się że wszystkimi . Na pewno było tak za przyczyną Młodej Pary - Asi i Pawła , którzy byli prawdziwymi , świetnymi gospodarzami ....Wczorajsze poprawiny nic a nic nie odbiegaly od pierwszego dnia zabawy ....żeby tylko ten łeb mi tak nie napitalal .

IMG-20190915-WA0000.jpg

IMG-20190915-WA0001.jpg

Wow :dobrze: Szczęścia Młodej Parze :wino:

I Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem u siebie w domku . Szybko , ale bezpiecznie ...raptem dwie godziny .

Mam taką gorącą prośbę ....czy to trzeba wszystko czytać , jakieś drobne złośliwości wstawiać ....myślę , że niekoniecznie . Kulturalni , inteligentni  ludzie  zrozumieją o czym piszę . Przecież zdjęcia wstawiłam dla tych , którzy o to wcześniej prosili . Post o którym piszę jest całkiem nie na miejscu . Nowożeńcom albo życzy się dobrze albo trzyma się gębę na kłódkę . Czyżby zazdrość ? Niepotrzebnie ....jest wiele par , które chcą i żyją na kocią łapę i gitarra ...niech sobie żyją jak chcą ...nie moja brocha @Marta B ...czy ktoś robił , robi sobie podśmiechujki z Waszych zdjęć ....jakoś nie zauważyłam tego , chyba , że coś pominęłam .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, beatrix+ napisał:

@Baśka powtarzająca się  A Ty nie masz siostry w Toruniu? Bo moja Gienia z forum ogrodniczego wypisz,  wymaluj! Cała Baśka!

Ja będę się weselić 5 piździernika we w Krakowie. Ło,  to już za chwilkę!

A w ogóle to dzińdybry,  słonko,  ptaszki,  kawusia...

Detoks trwa. Już się przyzwyczaiłam do życia bez kofeiny. Po południu piję nescafe gold. Może i z nią  zerwać?

11 dni do planowanego zjazdu.

Miłego dzionka dla Wsiech!

Coś Ci Becia powiem ....ady ja do każdego już byłam podobna ....tylko nie do siebie . A panią Gienię pozdrów od sobowtóra  xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marta B napisał:

Nie wiem czemu mój post odczytałas jako złośliwość Ależ ja uwielbiam śluby wesela i ślubne fotografie.Tylko że nie swoje,siebie w białej sukni nie widzę,notabene w ogóle w żadnej sukni się nie widzęDżinsy na tyłek i z głowy.

Piszę tylko że moja fotka będzie z wycieczki , wszystko inne to nadinterpretacja.

 

 

Ja również siebie dluuuugo nie widziałam w sukni, w sukienkach, ale zmieniło mi się to rok temu. Obecnie zwracam uwagę na sukienki w sklepach i czasem kupuję :o To się może zmienić. Ale cieszę się,  że ja się zmieniam. :) Czekam na zdjęcia. Dobrego urlopowania!!!

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny dzionek ma się ku końcowi :oklaski: Już kuferek stoi zrychtowany :oklaski: Autko piknie zapakowane, portfel znacząco uszczuplony tymi pakunkami, ale nic to....kto bogatemu zabroni? :haha: I teraz, odziana w strój wieczorowy oczekuję na "zieloną noc" :haha: Na wszelki wypadek schowałam pasty do zębów :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I kolejny dzionek ma się ku końcowi :oklaski: Już kuferek stoi zrychtowany :oklaski: Autko piknie zapakowane, portfel znacząco uszczuplony tymi pakunkami, ale nic to....kto bogatemu zabroni? :haha: I teraz, odziana w strój wieczorowy oczekuję na "zieloną noc" :haha: Na wszelki wypadek schowałam pasty do zębów :haha: 

I bardzo dobrze . Zęby można tą do butów umyć ....bezbarwną :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MisiekFfm napisał:

Dzień dobry Robaczki :cześć2::cześć:

Byle do piątku. 

Od soboty Pani Misiowa ma urlop i ruszamy w objazd. Najpierw 90 urodziny szwagierki Pani Misiowej w okolicy Erkelenz,  w niedzielę wyjazd do Polski, a w drodze powrotnej Spreewald :)

Spokojnego dnia dla wszystkich :dobrze:

 

Nawet nie wiesz jak mi się podoba Misiek fisiek i Pani Misiowa, dzisiaj jedna wnuczka jakieś histerie że zmęczenia odstawiała a ja rozmawiałam z rodziną misiowatych przez telefon i opowiadałam co się dzieje, wiesz jak słuchała? Pan Miś i Pani Misiowa,, :szydera: ja szybko potrafię uspokoić sytuację 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MisiekFfm napisał:

Dzień dobry Robaczki :cześć2::cześć:

Byle do piątku. 

Od soboty Pani Misiowa ma urlop i ruszamy w objazd. Najpierw 90 urodziny szwagierki Pani Misiowej w okolicy Erkelenz,  w niedzielę wyjazd do Polski, a w drodze powrotnej Spreewald :)

Spokojnego dnia dla wszystkich :dobrze:

 

Wiesz, że życzę Ci szczęśliwego urlopowania, tylko uważać z seksem:szydera::oklaski::szok: na spokojnie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....Siedzę sobie  w ogródku hotelowym . Dospac nie mogłam ...głowa pobolewa ...ręce lekko drżą ...wypiłam butelkę wody i jeszcze chce mi się pić ....o jeżu , ale mnie męczy :pStopy:cmok: po tańcach spuchnięte ...powieki obolale i spuchnięte , oczy pieką jak jasna cholera- zapalenie spojówek jak się patrzy . Mogę cierpieć , bo jest po czym ....warto pocierpiec , kiedyś przejdzie .....Nasza ex forumowa Para w ostatnią sobotę powiedziała sobie TAK . Ślub odbył się w przecudnej ogrodowej scenerii ...oczywiście dekoracje z domieszką humoru , bo same zaproszenia ślubne też takie były . Wesele wspaniałe , wszystko świetnie dograne ...począwszy od uginajacych się od jedzenia stołów , wspaniałego zespołu muzycznego a przede wszystkim cudowni GOŚCIE . Nawet nie pamiętam , czy na takim weselu byłam , gdzie goście od samego początku zintegrowali się , wszyscy bawili się że wszystkimi . Na pewno było tak za przyczyną Młodej Pary - Asi i Pawła , którzy byli prawdziwymi , świetnymi gospodarzami ....Wczorajsze poprawiny nic a nic nie odbiegaly od pierwszego dnia zabawy ....żeby tylko ten łeb mi tak nie napitalal .

IMG-20190915-WA0000.jpg

IMG-20190915-WA0001.jpg

Baśka czy to Nugatka i Paolo? Cięty język ? Cudownie i Ty też :oklaski:Szczęścia dla młodej pary :serce: A Ty jesteś bardzo przyjazna baba, tak jak myślałam do tańca i do różańca :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Baśka czy to Nugatka i Paolo? Cięty język ? Cudownie i Ty też :oklaski:Szczęścia dla młodej pary :serce: A Ty jesteś bardzo przyjazna baba, tak jak myślałam do tańca i do różańca :cmok:

Tak ...a to miejsce " przestępstwa " xd

IMG-20190916-WA0007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, awe59 napisał:

@Mirelka1965 a akumulator sprawny ? No jak odpalisz to dalej z górki....:d

Szczęśliwej drogi  :cmok:

:haha: Naładowałam dziada do pełna i odłączyłam minusową klemę,zgodnie ze wskazówkami Wtajemniczonych Wielce :haha: Testing robiłam...klawo działa :haha: I dzięki :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...