Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Robaczki :cześć2:

W końcu po lepszej stronie. Za pół godziny będę wreszcie u Pani Misiowej. 

Niestety - mocno "odchudzony" przez okulistę, optyka i dentystę. 

Ale na urlop jeszcze zostało :tak2:

Tym razem Karkonosze, a potem Spreewald. 

Do pracy dopiero 1.10.

Najlepszego wszystkim :d:cześć:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry pracującym oraz zarabiającym inaczej również, bo pewnie lekko w tej robocie nie mają ;).

Przedurlopowe przygotowania w toku, tym razem jakoś wszystko spokojniej się toczy i już niedługo, już za momencik, zasiądę na rynku w ulubionym ogródku ze szklanką oszronionego książęcego w dłoni i powiem: chwilo trwaj :D.

Obowiązkowy obrazek jeszcze gorący, tym razem z Japonii, gdzie spocone i udręczone upałem, bawi moje dziecię :).

Życzę sympatycznego dnia :)!

IMG-20190911-WA0000.jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie:cześć2:

To już jutro w samo południe wsiadam do pociągu byle jakiego.

13 dokładnie o godzinie 0:00 wjeżdżam na dworzec Frankfurt Main

i sobie tam koczuję do 2:48, dalej Basel i do celu o 8:21 jestem na miejscu. Troszkę spacerku i o 9:00piję kawkę z Gerhardem.

Tak zostanie do 17 grudnia

Teraz zabieram się do pakowania moich klamotów.

Miłego dnia:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, salazar napisał:

Dzień dobry pracującym oraz zarabiającym inaczej również, bo pewnie lekko w tej robocie nie mają ;).

Przedurlopowe przygotowania w toku, tym razem jakoś wszystko spokojniej się toczy i już niedługo, już za momencik, zasiądę na rynku w ulubionym ogródku ze szklanką oszronionego książęcego w dłoni i powiem: chwilo trwaj :D.

Obowiązkowy obrazek jeszcze gorący, tym razem z Japonii, gdzie spocone i udręczone upałem, bawi moje dziecię :).

Życzę sympatycznego dnia :)!

IMG-20190911-WA0000.jpg

Piękna ta Japonia. ;) Znowu żałuję,  że nie potrafię korzystać z życia. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, geronimo napisał:

Witam Was serdecznie:cześć2:

To już jutro w samo południe wsiadam do pociągu byle jakiego.

13 dokładnie o godzinie 0:00 wjeżdżam na dworzec Frankfurt Main

i sobie tam koczuję do 2:48, dalej Basel i do celu o 8:21 jestem na miejscu. Troszkę spacerku i o 9:00piję kawkę z Gerhardem.

Tak zostanie do 17 grudnia

Teraz zabieram się do pakowania moich klamotów.

Miłego dnia:d

A Ciebie to naprawdę podziwiam, pociągi i taboły , to czekanie ,Ta Twoja podróż to trwa i trwa, :( Niesamowite:tak2: Ja gdzie nie jechałam  czy do De czy do Pl , to najpierw szukałam na Bla Bla car aby z domu pod dom jak da radę podjechać,, a pociąg nigdy nie wchodził w rachubę,Ale powodzenia i szczęsliwej podróży odważniaku,,:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, beatrix+ napisał:

Bry.  Slonecznie pizgo,  choć dziś "upał " do 21.gradusów ma być. 

Lodówka pusta,  zaś cza cuś do żarełka kupić. I parę detergentów do walizki. 

Miłego dzionka!

Non stop lodówka pusta ,,co Ty  z nią robisz ,,:szydera: pożerasz

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MisiekFfm napisał:

Dzień dobry Robaczki :cześć2:

W końcu po lepszej stronie. Za pół godziny będę wreszcie u Pani Misiowej. 

Niestety - mocno "odchudzony" przez okulistę, optyka i dentystę. 

Ale na urlop jeszcze zostało :tak2:

Tym razem Karkonosze, a potem Spreewald. 

Do pracy dopiero 1.10.

Najlepszego wszystkim :d:cześć:

Misiek tylko grzecznie:hura: szalej najlepiej jak potrafisz, ,, dentystę też muszę zaliczyć, ale w Pl, zapłacę 200zł a nie 130 euro,,:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Nie ma to jak na urlopie ....dospać do przyzwoitych , późnych godzin nie można :haha:....Dzień zaplanowany na wizytacje . Wczoraj  ja wizytowałam ...dzisiaj mnie wizytują i fajowo . Trochę mi to nie na rękę ,bo czasu na rozrywki za wiele nie mam ,  ale i tak się cieszę ,bom strasznie rodzinna i stęskniona okrutnie ....Teraz tylko szatana do końca wypić , bo smakuje inaczej , lepiej niż na robotach ...sztachnąć się dymkiem bez wychodzenia na tarasy ...zmienić przyodzienie wierzchnie z nocnego na dzienne i poczekać do 9-tej , kiedy to siostra na rodzinne ploteczki zawita . Będziemy gadać , śmiać się , płakać ....i niech nawet niech nie próbuje nam ktoś zabronić , czy przeszkodzić . Na pukanie , dzwonek do drzwi reagować nie będę ....nie ma nas w domu i sosna ! :haha:

Miłego dnia .

Baśka otwieraj do jasnej ciasnej,wiem ,że jesteś,,:szydera:  nie będe przeszkadzać:zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, salazar napisał:

Dzień dobry pracującym oraz zarabiającym inaczej również, bo pewnie lekko w tej robocie nie mają ;).

Przedurlopowe przygotowania w toku, tym razem jakoś wszystko spokojniej się toczy i już niedługo, już za momencik, zasiądę na rynku w ulubionym ogródku ze szklanką oszronionego książęcego w dłoni i powiem: chwilo trwaj :D.

Obowiązkowy obrazek jeszcze gorący, tym razem z Japonii, gdzie spocone i udręczone upałem, bawi moje dziecię :).

Życzę sympatycznego dnia :)!

IMG-20190911-WA0000.jpg

Salazar,fotka śliczna.Az chciałoby się tam pobyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Blondi napisał:

Misiek tylko grzecznie:hura: szalej najlepiej jak potrafisz, ,, dentystę też muszę zaliczyć, ale w Pl, zapłacę 200zł a nie 130 euro,,:szydera:

Ja już wydałem 1700 za trzy sesje, a w listopadzie następne :o

A z szaleństwami to staramy się być ostrożni. I "na piechotę". Nic na chybcika:tak2:

W końcu oboje jesteśmy "sześćdziesiątki" :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z drobnymi zakupami,  zatrzymał się jakiś samochód. 

A to wnuczka wracająca spod mojego adresu. Dziadek zmarł. Pogrzeb w przyszłym tygodniu, tylko nie wie którego dnia. 

Ja mam zlecenie do 28. Myślicie,  że skrócą mi pobyt? Kasa by się jeszcze przydała za to pilnowanie chałupy...

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Joy napisał:

Się szybko przywitam,pożyczę udanego popołudnia i wieczoru i zmykam szykować kolację.Tylko jest problem,nie chce mi się jak cholera.Nic mi się dziś nie chce robić.Mialam wolne przedpołudnie i nalazilam się jak gupek.Teraz siedzę i jęczę

Tak tak Joy :cmok:,,wszystko powoli ,,dodam Ci skrzydeł, :hura:albo kopa dam Ci ,takiego na zachęte:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, beatrix+ napisał:

Wracając z drobnymi zakupami,  zatrzymał się jakiś samochód. 

A to wnuczka wracająca spod mojego adresu. Dziadek zmarł. Pogrzeb w przyszłym tygodniu, tylko nie wie którego dnia. 

Ja mam zlecenie do 28. Myślicie,  że skrócą mi pobyt? Kasa by się jeszcze przydała za to pilnowanie chałupy...

Betinka wiem ,że jesteś silna dziewczynka, będziesz sie trzymać ,, ale coś ten rok dla bardzo dużo PDP jest ostatnim rokiem, smutne ,smutne

A cała reszta zależy od agencji i rodziny, mogą skrócić Ci pobyt, chyba tak zrobią, chyba ,że rodzina zadecyduje inaczej, abyś może trochę uporządkowala czy coś tam innego,,wiesz ,rodzina płaci, 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MisiekFfm napisał:

Ja już wydałem 1700 za trzy sesje, a w listopadzie następne :o

A z szaleństwami to staramy się być ostrożni. I "na piechotę". Nic na chybcika:tak2:

W końcu oboje jesteśmy "sześćdziesiątki" :haha:

:szok: na stare lata wszystko wysiada ,bez geldów to człowiek by był i ślepy i szczerbaty, Bawcie się na ,,piechotę " a niech tam,  niech  trwa jak najdlużej :oklaski: Tylko nie zakochaj się Misiek w tych sesjach ,,bo jeszcze w jakis nałóg wpadniesz,,:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Wracając z drobnymi zakupami,  zatrzymał się jakiś samochód. 

A to wnuczka wracająca spod mojego adresu. Dziadek zmarł. Pogrzeb w przyszłym tygodniu, tylko nie wie którego dnia. 

Ja mam zlecenie do 28. Myślicie,  że skrócą mi pobyt? Kasa by się jeszcze przydała za to pilnowanie chałupy...

Sprawdz co masz na umowie . Nie chce Cię martwić , ale często jest zapis , że umowa kończy się wraz ze śmiercią podopiecznego ( to nie jest reguła )  . Czasami rodzina sama od siebie wyrównuje opiekunce do pełnej wypłaty .. Trzymam kciuki . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tydzień do pogrzebu. A potem tydzień do zjazdu. 

Albo zostanę posprzątać,  albo  zjadę parę dni wcześniej. 

Właśnie puscilam formularz z moimi oczekiwaniami nowego zlecenia. 

No, oczywiście leżaczek ma być nowy...:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już topik "Miałem sen", a że nie chce mi się zakładać nowego, to tutaj zapodam, że mam życzenie :haha: Mam życzenie, by czas przyspieszył :szydera: Jakoś paskudnie się wlecze ostatnio :mur: Nic to.....kolejny dzionek się kończy :oklaski: Może od jutra czasoprzestrzeń się bardziej zakrzywi? :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...