Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry się bardzo. Witam ze słonecznej strony życia!!!!! Odwiedziłam po drodze siostrę i zjechałam w końcu na włości. Podróż miałam bardzo wygodną i szybką. No i teraz już tylko urlop, urlop,urlop aż przyjdzie czas się pakować:d Tym czasem niech żyje wolność:oklaski:Wolność i swoboda.:dobrze: Urlopowiczom korzystanie z życia do wypęku a tym na projektach powiem : I dla Was nadejdzie ten fajny czas.!!!!! Wszystkim życzę miłego dnia. Pogoda już robi wszystko co może w tym temacie.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :oklaski:

Wczoraj, w sklepie okulary mi upadły na podłogę i szkło mi wyleciało.....dobrze, że to plastiķ a nie prawdziwe szkło....wróciłam do domu i mówię córce pdp, że Brille kaputt a ona, że do optyka trzeba zawieźć okulary...do jakiego optyka ? Sama to naprawię....włożyłam zapasowe okulary, pomajstrowałam i szkło wepchnęłam w oprawkę.....:oklaski: ale jak wrócę to muszę do mojego optyka się udać.

Jestem ukontentowana bo polatałam po tych sklepach co lubię.....ale nic ciekawego nie widziałam.

Miłego dnia :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Nie ma to jak na urlopie ....dospać do przyzwoitych , późnych godzin nie można :haha:....Dzień zaplanowany na wizytacje . Wczoraj  ja wizytowałam ...dzisiaj mnie wizytują i fajowo . Trochę mi to nie na rękę ,bo czasu na rozrywki za wiele nie mam ,  ale i tak się cieszę ,bom strasznie rodzinna i stęskniona okrutnie ....Teraz tylko szatana do końca wypić , bo smakuje inaczej , lepiej niż na robotach ...sztachnąć się dymkiem bez wychodzenia na tarasy ...zmienić przyodzienie wierzchnie z nocnego na dzienne i poczekać do 9-tej , kiedy to siostra na rodzinne ploteczki zawita . Będziemy gadać , śmiać się , płakać ....i niech nawet niech nie próbuje nam ktoś zabronić , czy przeszkodzić . Na pukanie , dzwonek do drzwi reagować nie będę ....nie ma nas w domu i sosna ! :haha:

Miłego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Już jutro :oklaski:

Już jutro jadę na kilka dni do domku. 

A w pracy jak to w pracy czyli różnie. Wczoraj u jednej pacjentki biegunka, u drugiej wymioty, czyli trudniejszy dzień. Ale ogólnie nie jest tak źle....

Nooo...wczoraj u jednej biegunka ...u drugiej wymioty . Dzisiaj skumulowane może będzie ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo...wczoraj u jednej biegunka ...u drugiej wymioty . Dzisiaj skumulowane może będzie ? :haha:

Wypluje to. Bo inaczej sąsiad będzie u ciebie remont robił a robotnicy będą do ciebie domifonem wydzwaniać. :haha:

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Wypluje to. Bo inaczej sąsiad będzie u ciebie remont robił a robotnicy będą do ciebie domifonem wydzwaniać. :haha:

Tfu..tfu ...tfuuuu ....i to przez lewe ramię :haha:O remontach lepiej mi nie wspominaj , bo mnie do dziś telepie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...