Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aaąaa! Miałam inicjację bankomatową...jak tylko spojrzałam na geldmaszynę,  to już kasę liczyła. Tylko pikpikpik zamiast ojrowe konto ruszyć,  przeliczyła złotówkowe.Nic to ! Grunt,  żech se poradziła i łomu nie musiała używać,  o! Oooobżarłam się omletem z łososiem i camembertem. 

Cza to rozłazić,  a ja nadal w piżamie..:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Nie było raptem tydzień, a tyle mam do nadrobienia stron:czytaj:, gadacie i gadacie, palec boli od klikania:ostrzegam:.

Witam wszystkich milutko i cieplutko z nowej jeszcze niezagospodarowanej przez nikogo szteli.:oklaski: Wprowadzam swoje porządki:szydera:

Życzę miłego poniedziałku:cmok:

pobrane (8).jpg

Dziekuski i wzajemnie kochana

Gdzie teraz jesteś? 

Jesień idzie to i porządki trza zrobić

lot tension GIF

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aniao napisał:

Zapomniałam się przywitać. Zarobiona jestem. Córka zafundowała mi Legimi i służba czyta między mieszaniem zupy.

Miłego dnia.

Aniu gratuluję córce pomysłu..:zdrówko: już ponad rok cieszę się tym wynalazkiem i nie rozumiem jak mogłam bez niego żyć 55 lat :haha:Legimi jest fantastyczne :oklaski: a jak umilą czas przy porządkach..sluchaweczka bluetooth w ucho i lecą audiobooki a ja rączki wolne do wiadra i szmaty :szydera:

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry ludziska:cmok: w taką pogodę to tylko buszowac po internecie i kupować:szydera: kupić kupiłam ,wszystko na Pl, już się cieszę z zakupów ale najbardziej ze spotkania z moimi artystkami wnuczkami, Julka 3,5 roku na wszystko ma odpowiedz, widzi jak starsza odstawia grymasy i fochy to komentuje od razu,,istny cyrk mamo" ,albo jak widzi dużo ludzi to ,,sajgon",jak na basenie będzie sajgon to ona nie wchodzi do wody:szydera: a jak starszej wszystko wychodzi na dobre to ,,Ty masz farta". Ledwo to to widać bo kurdupel ale jest w grupie 4-5 latków , bo gęba się nie zamyka,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

Napisz króciutko,,jak masz,,znośnie?

Jestem tu drugi dzień, wczoraj przyjechałam, to jest całkiem nowe miejsce i porządkuję je pod siebie.

Babcia jest chodząca, czasem pomaga sobie rolatorem,  zauważyłam, że ma zachwiania równowagi, nie często, ale są. Nosi aparat słuchowy, mówi płynnie nie ma demencji, a to najważniejsze. Sama załatwia potrzeby fizjologiczne, samodzielnie kładzie się spać, je, na razie bez problemowo. Trzy razy dziennie przychodzą pfleżki podać leki i oczy zakroplić, strasznie dużo kropli do oczu ma, 4 rodaje. Mam osobne mieszkanie na poddaszu, babcia mieszka na parterze i dzięki temu w nocy mam spokój, bo i tak bym jej nie słyszała gdyby wołała. Tygodniówka też jest dobra, bo80 euro na jedzenie spokojnie wystarcza.:tak2:

Najważniejsze, rodzina nie mieszka obok:hura:

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Najważniejsze, rodzina nie mieszka obok

:tak: wygląda na znośnie, trzeba tylko brać pod uwagę,że jesteś tam pierwsza i to coś też nowego dla PDP, ktoś kręcący się po chalupie, także niech robi PDP to co robila do tej pory a Ty tylko obserwuj, a będzie dobrze,,,:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny dzień się kończy :oklaski: Szaro, buro i ponuro, leje na dodatek ciurkiem, więc przepisałam Divie i sobie lekarstwo na spadek nastroju :haha: A tak....po trzech tygodniach bez czekolady zjadłyśmy dzisiaj przysmak ulubiony z nadzieniem szampańskim szwajcarskiej firmy :oklaski: I obie gębusie cudownie się uchachały :szydera:  Czyż życie nie jest piękne? :oklaski: No właśnie...jest bo...zaraz będzie wysyp grzybów jako że pełnia za pasem, a ziemia dostała wilgoci i jest ciepło na dodatek :oklaski: Normalnie raj :hura: Darz bór :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I kolejny dzień się kończy :oklaski: Szaro, buro i ponuro, leje na dodatek ciurkiem, więc przepisałam Divie i sobie lekarstwo na spadek nastroju :haha: A tak....po trzech tygodniach bez czekolady zjadłyśmy dzisiaj przysmak ulubiony z nadzieniem szampańskim szwajcarskiej firmy :oklaski: I obie gębusie cudownie się uchachały :szydera:  Czyż życie nie jest piękne? :oklaski: No właśnie...jest bo...zaraz będzie wysyp grzybów jako że pełnia za pasem, a ziemia dostała wilgoci i jest ciepło na dodatek :oklaski: Normalnie raj :hura: Darz bór :oklaski: 

Ile było tego szampana w tych czekoladkach ? :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...