Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja lubię niedzielne popołudnia na tym adresie :oklaski: Córki zabrały Divę o 12-tej i do 19-tej mam luzik :oklaski: Ale żeby nie było....poprałam co trzeba, porozwieszałam co trzeba, zadbałam o swoją urodę, ugotowałam obiad na jutro, nagadałam się przez telefon....i jeszcze mam luz :oklaski: Czyli jakiś filmik włączę dla ukojenia nerwów :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, beatrix+ napisał:

Poszłam na kijki przed siebie...natrafilam na stację Esso,  to kawusia wypita na "wychodnym"

Spokojnego wieczoru zamykającego dzień. Od jutra zaś harówa. :szydera:

No nie wierzę:szok: Betinka i harówa:szydera: przecież swojego leżaczka szybko załatwisz i wolne,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Blondi napisał:

No nie wierzę:szok: Betinka i harówa:szydera: przecież swojego leżaczka szybko załatwisz i wolne,,

To już pogadać se nie można...;) 

No niech pieron wróci,  bo zaczynam tęsknić za Bundesligą na 60 decybeli. :)

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, aniao napisał:

Mój prywatny małżonek ma 54 lata i na razie nie wyobrażam sobie starszego "Słodziaka". Ten mój swoje wady ma, ale fotografa nie muszę nigdzie udawać. Chociaż mogłabym, bo przez 10 lat dorabialiśmy na weselach jako fotograf i kamerzysta .

Ale jesteś szczęsciara, super :szydera: Ja chętnie wezmę kamerę i będe udawać  bo zaoszczędzę 50 euro:szok: napisałam to w przenośni ,bo wiadomo ,że redaktor  nie płaci , a z drugiej strony , reportaż i zdjęcia nie zrobią się same, jutro jest w gazecie ,cała strona ,nie liczę czasu ile na to potrzeba, ale impreza była super,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

tyram ciężko ! W pracy jestem 

Nie uwierzę:( w to tyranie:przekleństwa: przyjechaleś do De na urlop ,  @fioletowa.mysz myk do domku po urlopie , fioletka cudownego urlopowania,,chyba ,że się mylę:szok: ale nischt zu tragisch , jakby co! to trochę namieszam tylko, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Nie uwierzę:( w to tyranie:przekleństwa: przyjechaleś do De na urlop ,  @fioletowa.mysz myk do domku po urlopie , fioletka cudownego urlopowania,,chyba ,że się mylę:szok: ale nischt zu tragisch , jakby co! to trochę namieszam tylko, 

W Wurzburgu obecnie jest zakaz urlopowania się :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...