Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Joy napisał:

Dzień dobry Dziś niedaleko mnie jest flomark.I choćby lało i wiało to pójdę.Jakos tak się składało,że ostatni na którym byłam  to równo 10 lat temu.Tylko jest problem co zrobić z Pdp w deszcz jej nie zabiorę a samej zostawić też nie mogę.Wlasnie intensywnie myślę co wykombinować

Wynajmij opiekunkę ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ...moja Jadwinia śpi w najlepsze a dzisiaj to akurat mi nie bardzo na rękę . Zaraz ją zacznę wybudzać ....niech się przyzwyczaja do dyscypliny : pobudka 8 godzina ; obiad 12 ; 13 pauza i w bety ; 15 kawa i coś do niej ; 18 kolacja ....tyle dobrego , że na siłę o 21  najpóźniej do łóżka nie da się położyć , alee...to się może zmienić . Ordnung godzinowy muss sein i koniec , kropka ! To nic , że jej to nie pasi , bo bidula w nocy wybudza się i radia słucha ( nie woła !!! ) a nad ranem przysypia . Ma wstawać i już .... Tak , że ...Jadźka koniec urlopu i bierz się garść . Nieważne , że masz przyzwyczajenia , nawyki jakieś ....masz tańczyć jak nadzorująca opiekunka zagra ...i sosna xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo na niedzielę. 

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Trochę zaległości nadrobiła, kawę wypiła, trzeba jakieś śniadanie zrobić. Stary Ukochany pochrapuje jeszcze, ale daję mu jeszcze 10 minut i wkraczam do akcji. :d. Trzeba się szykować na proszony obiad w knajpie za miastem... daleko za miastem. :haha:. Wczoraj też my były na proszonym ( potrójne chrzciny), dzisiaj urodziny... drogie te obiadki jak sosna. :haha:

Miluśkiej niedzieli pańskiej, zadeszczonej niestety u mnie i chłodnawej, ale byle do ocieplenia. :całus:

PS. Tak na marginesie. Mój wnuk ulubiony jedyny rozpoczął naukę w szkole powszechnej, podstawowej czasach "zarazy". Miałam okazję zapytać go w piątek, czego nauczył się dzisiaj na lekcjach. Odpowiedź. " Pocić na wufie, dwie godziny pod rząd w piątek, a w sobotę zakwasy regularne miał. :szydera:... 5 godzin tygodniowo, ale od wuefu jeszcze nikt nie umarł, choć on twierdził, że chyba umiera. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Mimo niedzieli wzięłam się za konkretną robotę.

Dziadkową pościel zmieniłam, pierze się już, co by zmienniczka nie musiała od razu po przyjeździe się przemęczać. 

Kurze machnęłam w salonie i jadalni, zawsze to w poniedziałki robię, ale tak przynajmniej niedziela nie jest nudna.

Może nawet dziś jeszcze tę pościel wyprasuję,przynajmniej czas zleci...

 

U mnie też mglisto, ptaków nie słychać, jeno te gęsi, jak zwykle, drą się jak opętane, jak ten paw @Afryka (widziałam, żeś akurat przyszła na forum ;)  ) 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry. Takie zimno nagle się zrobiło,  że okna pozamykałam . Czy to już jesień,  cholera? 

Prócz tej niedzieli jeszcze dwie na szteli. A trzecia w Polsce. 

Tęsknię za kłakami...moimi psami. No i za tym starym,  durnowatym czasem, mężowskim łbem..:szydera:

Zgubiłam pierścionek. Cza się za dokładne sprzątanie zabrać chyba...;(

Miłej niedzieli!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Melduję się z pozycji horyzontalnej , ale z kawką w łapie :d Pogoda paskudna . Jest zimno i mokro , więc nie ma chęci do wynurzenia nosa na zewnątrz . Chciał nie chciał , dzień piżamowy trzeba zaliczyć , aby tradycji stało się zadość .

Miłego dnia Wam życzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Placykowy festyn trwal do 3.30.

Dobrze ,ze im lawki nie wynioslam ;)))

Nauczona doswiadczeniem z ub roku,zamknelam ona i wzielam tabsa na sen, coby moc spac.

Corka pop mowila,ze zabawa trwala do switu, a sasiad wrzeszczal zeby jeszcze glosniej muzyke zrobic:przekleństwa:

Wiadomo, po paru szklaneczkach, czlowiek sie robi taki muzykalny.

Dzis ostatnia niedziela, nawet bede miec troche roboty.

No i trza sie pakowac

(jak wszyscy nie znosze pa i roz pakowania)

Trza wyniesc mase klamotow do piwnicy, ktore zostawiam.

Ehh przechlapane.

Dobrego dnia.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kup nowy. Co się będziesz przemęczać sprzątaniem. :szydera:

Tyz prowda. Bez zaręczynowego żyję,  to i bez tego żyć będę. :)

łobiadek zeżarty. Kurakowy filet w pomarańczach i mleczku kokosowym. 

11525f50125f.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry szanowne towarzystwo forumowe:cmok: Jestem po Blusie , do 1 w nocy huczało w uszach, cala wiocha na nogach, bo ten śpi co ma dobre szczelne okna, ale ja az taka znawczyni blusa nie jestem,ale fałsz od razu słyszę, także dla mnie miejsce 1 to Black Cat Biscuit,,Ci co wcześniej fotkę wstawiłam, Tańce były -ale wiecie jakie tańce w miejscu,ale nogi poćwiczone,:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To mu się hexa trafiła ...nic , tylko przepraszać i przepraszać . Też mi żal chłopiny , bo lata chyba swoje już ma :smutek:

Normalnie potworka ze mnie zrobiliscie:szydera: a ja taka do rany przyłóż, spokojniutka olewatorka,  Baśka kiedyś dziękował dzien w dzień że jestem przy nim, a teraz przeprasza :hura::szydera::hura: lata może swoje ma, ale nie jeden 10 lat młodszy może mu pozazdroscić,  no i nischt zu tragisch,:oklaski: :cmok: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Joy napisał:

Dzień dobry Dziś niedaleko mnie jest flomark.I choćby lało i wiało to pójdę.Jakos tak się składało,że ostatni na którym byłam  to równo 10 lat temu.Tylko jest problem co zrobić z Pdp w deszcz jej nie zabiorę a samej zostawić też nie mogę.Wlasnie intensywnie myślę co wykombinować

Witaj skarbie:cmok: wziąsc ze sobą PDP,,masz wózek?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@Mirelka1965 no bo sa takie glupie,ze musza miec aby portki przy sobie.:mur:

Wolalabym byc sama,niz z takim trutniem parszywym.

:tak:dobrze prawisz,  ta wczorajsza rozmowa nie wychodzi mi z glowy, jakie są durne baby i jeszcze raz durne, a określenie truteń parszywy:szydera: idealnie pasuje do Otmara, który uważa ,że jest piękny a ma 60 lat, że jest młody i wszystkie baby polecą na niego, a rodzina mu szuka bogatej kobiety, aby zdążyli mu znalesc, porypańce jakich mało, nic mi się nie miesci w głowie, te pieniądze zabiorą ze sobą? quzwa może ma 1 rok, a chce jeszcze pieniędzy? :grzmotnąć:  ale są tacy pazerni,są, ciągle mało ,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Melduję się z pozycji horyzontalnej , ale z kawką w łapie :d Pogoda paskudna . Jest zimno i mokro , więc nie ma chęci do wynurzenia nosa na zewnątrz . Chciał nie chciał , dzień piżamowy trzeba zaliczyć , aby tradycji stało się zadość .

Miłego dnia Wam życzę .

Witam!!!

Kocham pizamowe dni. Kiedyś byłam na siebie zła,  że tak spędziłam dzień.  Bo to niby stratą czasu. Dziś doceniam te dni. Milego wypoczynku!!!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leniwa niedziela dziś wyjątkowo nie leniwa.

Po wypraniu pościeli wzięłam się za ręczniki i ściereczki- pozmieniałam, poprałam.

Pościel i ścierki poprasowałam.

Niby nic- taka zmiana i pranie, ale sporo czasu zajmuje- pranie, suszenie itp.,zwłaszcza że pralnia, prasowalnia i inne "użytkowe" pomieszczenia na 4 poziomach rozlokowane.

Uwielbiam powroty do domu, ale ten rozgardiasz ostatnich dni, godzin- mniej. No, ale to pewnie ja taka niezorganizowana :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

Witaj skarbie:cmok: wziąsc ze sobą PDP,,masz wózek?

Tak zrobiłam.Udalo się nam nie zamoknąć.Ale.....flomarku nie było.Przeczytalam datę ,godzinę tylko na adres nie zwróciłam uwagi.Wydwalo mi się, że skoro porozklejali plakaty przy placu to tu będzie.A że obie nie znamy miasteczka to się zrobiłyśmy w kuku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Tak zrobiłam.Udalo się nam nie zamoknąć.Ale.....flomarku nie było.Przeczytalam datę ,godzinę tylko na adres nie zwróciłam uwagi.Wydwalo mi się, że skoro porozklejali plakaty przy placu to tu będzie.A że obie nie znamy miasteczka to się zrobiłyśmy w kuku.

Jesteś niemożliwa, ale spacerek zaliczyłaś, :szydera: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...