Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, hawana napisał:

 Uwazam, ze wazne jest, żeby rodzina napisała na co pdp choruje i jakie czynności wykonywałes.To autentycznie pomaga, bo jezeli aplikujesz do osoby chorej na np.  parkinsonizm , to masz potwierdzone doswiadczenie . Z zakresu czynności rodzina też wie co robiłeś i w czym nabrałem wprawy.

O ....mądrego to i miło posłuchać xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Dodzisława napisał:

@fioletowa.mysz :d  To o Tobie o tym sianie, co to masz wyciągać z głowy było? Przespacerowałam się aż do Hiltona i doprawdy w osłupienie wpadłam :d :d :d . Kefir dalej za pan brat z Faktami i Mitami, to znaczy z tymi drugimi :d :d :d . Kartka dziękczynna , za niebywały wprost trud opiekuńczy, utrwalona na zdjęciu, zaczyna się i konczy imieniem Zofia, jako dla niej dedykowana :d :d :d . Zawsze myslałam, że ona Anna, a tu masz, jaki Uberraschung :d :d :d :d . Jednak nie tylko pić trzeba umić ;)   :d . Kłamać tez umić ;) trzeba :d :d :d . Show must go on :d :d:d 

No chyba o mnie. Tak mi się te puzzle układają. Dobra. Spadam. Bo narzeczony się wkurza, że na forum popitalam zamiast zająć siè czymś fajniejszym.:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim! Tak się z "rana" przywitam i kolorowych snów życzę tym, co idą ajciu.

Dawno nie odzywałam się, bo nadrabiałam zaległości w czytaniu, ale zaglądam dość często.

Jestem na podwójnej szteli (tzn. nie sama) pod Stuttgartem, babcia z dziadkiem do opieki, nocne wstawanie, ale w dzień raczej luzik. Przyjechaliśmy w zeszłą niedzielę na 6 tygodni. Jeszcze 5 i do domu :hura:

Pozdrawiam starych znajomych i tych nowych też :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 27.08.2019 at 11:09, Maria Jolanta napisał:

Trochę to dziwne, jeszcze nie widziałam miesięcznego okresu wypowiedzenia umowy zlecenia.....

to się zdziwisz, bo ja w mojej pierwszej firmie..gdzie byłam na cudownym miejscu przez 18 mcy..miałam 2 mce wypowiedzenia.....bardzo wygodne dla nich... toteż po pierwszym cudownym  zleceniu , gdy na drugim trafiłam na minę odeszłam...Jani International z Zielonej Góry im było..

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Teresadd napisał:

@Ellax2 witaj.Może uda nam się spotkać w listopadzie lub grudniu.

Teresadd@ Bardzo chętnie. Pod koniec pażdziernika mam zamiar jeszcze wyjechać znów i wrócić na święta. Czyli listopad odpada, ale grudzień jak najbardziej.

Edytowane przez Ellax2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maras1 napisał:

o,słodka istoto,!!!jak trzeba komuś kuku zrobić pisz na priv:dobrze:,zgramy tu niezłą szajkę i pokażemy huncwotom gdzie ich ,miejsce, a w ogóle violka ,daj spokój,tylko sobie adrenalinę podnosisz,a winowajca ma to gdzieś:),głowa do góry i nie myśl o pierdołach:dobrze:,lepiej pomyśl o mnie:oklaski:

Twój post zabrzmiał niepokojąco. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomas1965 napisał:

No dobrze. Śmy se pogadali. Teraz pytanie techniczne.

Czy referencje mają jakąś znormalizowaną formę? Czy oświadczenie rodziny, że jestem hundretprocentliś debeściak, okraszone długością pobytu, stanem podopiecznego, datą i danymi  wystarczą?

Uzyskales już chyba wyczerpującej odpowiedzi na zadane pytanie ale pozwolę sobie wspomnieć, że jest na forum temat "Referencje" sama go założyłam i wstawiam tam przykładowo te które ja posiadam. Możesz tam zerknąć jak chcesz. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...