Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, awe59 napisał:

Ale wiesz jakie to wk.....jące ? Fryzurę sobie pierdykniesz i czujesz za chwilę, że masz z tyłu mokre włosy jakbyś spod prysznica wylazła....u mnie chyba wszystkie kanaliki potowe na głowie, twarzy i dekolcie się znajdują albo mam jakąś śmiertelną chorobę...:szydera:

Oj, współczuję.... Ale jakby co to zrobimy zrzutkę na wieniec :przekleństwa:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Ale wiesz jakie to wk.....jące ? Fryzurę sobie pierdykniesz i czujesz za chwilę, że masz z tyłu mokre włosy jakbyś spod prysznica wylazła....u mnie chyba wszystkie kanaliki potowe na głowie, twarzy i dekolcie się znajdują albo mam jakąś śmiertelną chorobę...:szydera:

Eee... Na tę śmiertelną chorobę choruje 80 % populacji. A jo to jeszcze myślę czy nie dałoby rady cycków w kucyka wziąć. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, awe59 napisał:

Ale wiesz jakie to wk.....jące ? Fryzurę sobie pierdykniesz i czujesz za chwilę, że masz z tyłu mokre włosy jakbyś spod prysznica wylazła....u mnie chyba wszystkie kanaliki potowe na głowie, twarzy i dekolcie się znajdują albo mam jakąś śmiertelną chorobę...:szydera:

Taa ...qwa ....przenoszoną drogą płciową :szydera:

Ewcia  , wracając busem chciałam poprawić włosy , bo nie trefione aligancko nie wyglądają ... ja pierdziuuuu...jakbym lakierem je spryskała wcześniej , tak zlepione od potu  były  :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Taa ...qwa ....przenoszoną drogą płciową :szydera:

Ewcia  , wracając busem chciałam poprawić włosy , bo nie trefione aligancko nie wyglądają ... ja pierdziuuuu...jakbym lakierem je spryskała wcześniej , tak zlepione od potu  były  :szydera:

Wczoraj fryzjerka mi czymś spryskała oprócz lakieru. Noszsz qźwa....dziś muszę łeb umyć bo mam takie sztywne jak druty. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Teresadd napisał:

Wróciłam ze sklepu przed chwilą mokrusieńka.Szłam dłużej niż @violka twojej Anielicy siostra ,bo ponad pół godziny tam i pół z powrotem.No ta góra i upał mne dzisiaj wykończyły.Czekam na ochłodę.

Mogłaś topić się dłużej , bo jeszcze młoda koza jesteś . Do 81 brakują Ci lata świetlne :d Ja nie wiem pod jaką kategorię wiekową się wpisać , bo po pięciu minutach padam na pysk . Jedyny plus upałów jest taki , że przybieram czerwonej barwy na licu . Bez tego wyglądałabym jak zombi :haha: Niebieskie sińce w przy oczach ( przez cholerną alergię ) Włosy klapnięte w mokrych stronkach i do tego chód pijanej kaczki :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, awe59 napisał:

Ale wiesz jakie to wk.....jące ? Fryzurę sobie pierdykniesz i czujesz za chwilę, że masz z tyłu mokre włosy jakbyś spod prysznica wylazła....u mnie chyba wszystkie kanaliki potowe na głowie, twarzy i dekolcie się znajdują albo mam jakąś śmiertelną chorobę...:szydera:

Nooo . Na wodogłowie cierpisz :haha: Pot zalał Ci mózg :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

U mnie jutro dziesięć stopni mniej :oklaski:

No to lecę do Ciebie:haha:

Żeby zamiast ubytku wody, tłuszcz się że mnie wytapiał, to byłoby bez spania, wzdychania i innych teatrów. A tak-to kicha;)

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...