Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, violka napisał:

Uchylam i trzymam w łapce:d I masz buziola :cmok: Może wreszcie zacznie padać 

ładny masz ten kapello :tak2: lubię kapelusze, oj lubię,  raz ubrałam sobie taki jaśniutki błękitny i też taki lekki i duży to jedna pani niemiecka mówi do mnie a dzisiaj Fasching jest? :szydera::hura:  :grzmotnąć::przekleństwa: doopa a nie fasching

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

ładny masz ten kapello :tak2: lubię kapelusze, oj lubię,  raz ubrałam sobie taki jaśniutki błękitny i też taki lekki i duży to jedna pani niemiecka mówi do mnie a dzisiaj Fasching jest? :szydera::hura:  :grzmotnąć::przekleństwa: doopa a nie fasching

Kapelutka na doopę nałożyłaś ....czy jaki pikuś ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kapelutka na doopę nałożyłaś ....czy jaki pikuś ? :szydera:

Bo kapelutki na Campingu są za eleganckie,powinnam mieć ubraną czapkę ,ja jestem dzien w  dzień Fasching bo inna , no co zrobię,że teraz lubię sukienki, a mam ich sporo, :oklaski: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka kochani :p 

Kawka  :kawa2:wypita :papieros:z przystawką a co se będę żałować na urlopie :oklaski:

Krótko i na temat, wybiła 12 więc życzę miłego popołudnia :hura:

A ja lecę szykować się do turnusu...nowego kto nie próbuje ten nie zasmakuje :trele:

a do odważnych świat należy :szok:

Miłego dnia zatem życzę swoim przysłowiowym aczkolwiek komuś zajumanym powiedzonkiem...wszystkim i każdemu z osobna :haha:

festival way GIF

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję i próbuję od rana się przywitać, ale co tu wejdę to tylko mam coraz większe zaległości do nadrobienia :haha:A kysz mi do jakiej roboty i to szybko bo nie mam czasu.., muszę do Aldika po jakieś zapasy na podróż :d Za karę informuję, że zostało mi 1,5 (słownie: półtora) dnia na tym adresie :hura: Zazdrośćcie mi xd

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Próbuję i próbuję od rana się przywitać, ale co tu wejdę to tylko mam coraz większe zaległości do nadrobienia :haha:A kysz mi do jakiej roboty i to szybko bo nie mam czasu.., muszę do Aldika po jakieś zapasy na podróż :d Za karę informuję, że zostało mi 1,5 (słownie: półtora) dnia na tym adresie :hura: Zazdrośćcie mi xd

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

:cmok:no nie wierzę:szok: ale się ogromnie cieszę,,:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@❤️Wenusia ❤️ szykuj się ,,szykuj,będzie dobrze ,,:cmok:

Hejka @Blondi roboty się nie bojamm , tylko to zawsze nowe miejsce, nie wyleżane przez żadną zmienniczkę :p

Jestem pozytywnie nastawiona ;)

Pozdrowionka :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Krista napisał:

@violka @Joy Ja się nie obraziłam:) bo od razu uznałam, że nic się nie stało, kartofla nie musiałam zbierać:tak2:. To, że napisałam, że nie spłynęło jak po kaczce to tylko był odruch bezwarunkowy, ludzki. Coś ukluje, zaswedzi ale nie stanowi powodu do trzymania urazy:)

Absolutnie jestem zwolenniczką tej nauki mistrza.

Wiem, że jesteśmy różni, dzieks ponu buckowi, że różni bo nie nudni:tak2:

Cenię sobie bardzo kulturalne wyjaśnienia, ludzi z klasą.

Temat zakopujemy i pchamy taczki:)z nowym towarem, nie kartoflami czy gnojem tylko np ze schwytaną tęcza. Zmieniłam avatar i opis: pokoloruj mój świat.

Postoje trochę na aucie bo chwilowo brak mi tchu do biegania:d

No i super:cmok::zdrówko:

Acha,jeszcze coś_muszę Ci powiedzieć,że z tęczą Ci do twarzy :) Świetny awatar:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, NNNdanuta napisał:

Próbuję i próbuję od rana się przywitać, ale co tu wejdę to tylko mam coraz większe zaległości do nadrobienia :haha:A kysz mi do jakiej roboty i to szybko bo nie mam czasu.., muszę do Aldika po jakieś zapasy na podróż :d Za karę informuję, że zostało mi 1,5 (słownie: półtora) dnia na tym adresie :hura: Zazdrośćcie mi xd

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

Mi też zostało 1,5 dnia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze @violka ma piękny awatar i przepraszam Cię gwiazdeczko,  że nie zauważyłam wcześniej...

Po drugie...wszyscy współczują pdp i ich żalują,.tylko nie ja.Bo ja taka szuja i maupa jestem wyzbyta uczuć do Niemców. 

Jak sami wiecie jestem śnieżynką w tej pracy. Ale psyche ustawiałam przez 3 lata wstecz. Dużo mi pomogły wprowadzające rozmowy przez koleżanki spoza forum, ktore kilkanaście lat już pracują w opiece. 

Odcięta jestem od uczuć wyższych. To jest tylko PRACA. 

Wyższe uczucia są dla męża,  moich psów,  kotów , ogrodu i dalszej rodziny. Lub w innej kolejności. ;)

Na wszelkie bóle mam jedną radę...zatyczki do uszu. Taka harpia jestem,  o!  Albo słuchawki i radia słuchać. 

P.s.

ŚWIEŻYNKĄ rzecz jasna!

To mówiłam ja,  bezlitosna Betinka. :szydera:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, NNNdanuta napisał:

Próbuję i próbuję od rana się przywitać, ale co tu wejdę to tylko mam coraz większe zaległości do nadrobienia :haha:A kysz mi do jakiej roboty i to szybko bo nie mam czasu.., muszę do Aldika po jakieś zapasy na podróż :d Za karę informuję, że zostało mi 1,5 (słownie: półtora) dnia na tym adresie :hura: Zazdrośćcie mi xd

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

Czyli wyjeżdżasz rano w sobotę, ja wieczorem, a myślałam, że może gdzieś na trasie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Czyli wyjeżdżasz rano w sobotę, ja wieczorem, a myślałam, że może gdzieś na trasie... 

Jeszcze nie wiem o której, ale sądze że godziny ranne... Nową busiarnią wracam bo moja nie jeździ w soboty do Polski. Szkoda bo dla spotkania z Tobą poczekałabym nawet do wieczora:tak2: :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, beatrix+ napisał:

Po pierwsze @violka ma piękny awatar i przepraszam Cię gwiazdeczko,  że nie zauważyłam wcześniej...

Po drugie...wszyscy współczują pdp i ich żalują,.tylko nie ja.Bo ja taka szuja i maupa jestem wyzbyta uczuć do Niemców. 

Jak sami wiecie jestem śnieżynką w tej pracy. Ale psyche ustawiałam przez 3 lata wstecz. Dużo mi pomogły wprowadzające rozmowy przez koleżanki spoza forum, ktore kilkanaście lat już pracują w opiece. 

Odcięta jestem od uczuć wyższych. To jest tylko PRACA. 

Wyższe uczucia są dla męża,  moich psów,  kotów , ogrodu i dalszej rodziny. Lub w innej kolejności. ;)

Na wszelkie bóle mam jedną radę...zatyczki do uszu. Taka harpia jestem,  o!  Albo słuchawki i radia słuchać. 

P.s.

ŚWIEŻYNKĄ rzecz jasna!

To mówiłam ja,  bezlitosna Betinka. :szydera:

Brawo Ty!!! :dobrze::tak2:

Może nie tyle o nację chodzi, jak generalnie, o "zakochiwanie się" w pacjentach. 

Dla mnie żałosne są te "wyrazy współczucia", "jestem z tobą w tych trudnych chwilach"... 

 

Edytowane przez MisiekFfm
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, NNNdanuta napisał:

Jeszcze nie wiem o której, ale sądze że godziny ranne... Nową busiarnią wracam bo moja nie jeździ w soboty do Polski. Szkoda bo dla spotkania z Tobą poczekałabym nawet do wieczora:tak2: :cmok:

Może kiedyś będzie nam dane, a jak nie to same weźmiemy. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MisiekFfm napisał:

Miałam raz takiego dziadka ,mieszkaliśmy blisko granicy i dzięki temu błądzeniu zwiedzilam spory kawałek Szwajcarii :)

oczywiście cały czas mnie upewniał że on świetnie zna drogę a jeździ tak tylko po to aby mi piękne szwajcarskie krajobrazy pokazać:)

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...