Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Pamiętam moją przygodę z bracinym oplem :haha: Zaparkował był Brat mój ulubiony dziobem do drzewa i....zostawił mnie z chmarą dziecków, a sam popłynął z resztą grupy kajakami Brdą. No i też chciałam wycofać.....i jakież moje zdziwienie było, gdy autko, mimo stosowania się do rysunku, jechać chciało tylko do przodu :haha: A drzewo było coraz bliżej, a ludzi żadnych :haha: Przy 30 cm od rzeczonej przeszkody, spocona jak mysza jakowaś, zaczęłam kombinować i....udało się :haha:Ta oplowa gałeczka ma "napletek"  :haha: I należało paluszkami podciągnąć go w górę i zastosować się do reszty instrukcji obrazkowych :haha: Dobrze, że mężatką już wtedy byłam i moje "doświadczenie" pomogło w tym ciężkim temacie :haha:Zatem....może o oplowy "napletek", czyli tę czarną pofałdowaną gumę wokół gałki zmiany biegów chodzi? :haha: Spróbować nie zawadzi....a w każdym razie przypomnieć sobie można to i owo :haha:

Co się czepiasz myszy? >:(:grzmotnąć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dodzisława napisał:

Opel, chyba Corsa :d . Jest na gałce przecież rysunek ze : w lewo i do góry, ale nie idzie niestety. No skoro Niemiec prawdziwy i posunięty nieco w latach  (60+), acz dobrze utrzymany , nie dał rady, no to znakiem tego, że kaputt jest i naprawić trza. Czemu mi nie powiedziała o tym poprzedniczka nie mam pojęcia. Ja jestem czynnym kierowcą juz 36 lat i nie jednym autem jezdziłam, więc .......... :d :d :d Kaputtttttt Tymczasem osoba, ktora mogłaby mi to wyjasnic nie odbiera telefonu. Czyżby wiedziała o co chce zapytac? :d :d :d 

Mój małżon mówi ,że w oplach jest wsteczny inaczej niż w pozostałych autach.Ale o co chodzi nie wiem.Może inni kierowcy coś podpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Noooooo....to witamy w klubiku otwartym skoczków....czyli motylków, pszczółek i innych pasikoników :oklaski:

No ja w związku tym faktem mam dylemat.Z jednen strony gdzieś bym zakotwiczyła,a z drugiej"skoczkowanie"daje szanse na"doświadczenie".

Nie wspomnę o tym że rozważałam już zwolnenie się z pracy w Polsce(umowa na stałe)i gęściej jeździć do opieki,bo kasa potrzebna.Co mnie powstrzymuje?Ano facet(choć on mówi że mam się na niego nie oglądać)Ale tak zniknąć sobie z oczu na rok,albo i dłużej?(a gdzie regularny seksik dla zdrowotności?)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patrycja781 napisał:

No ja w związku tym faktem mam dylemat.Z jednen strony gdzieś bym zakotwiczyła,a z drugiej"skoczkowanie"daje szanse na"doświadczenie".

Nie wspomnę o tym że rozważałam już zwolnenie się z pracy w Polsce(umowa na stałe)i gęściej jeździć do opieki,bo kasa potrzebna.Co mnie powstrzymuje?Ano facet(choć on mówi że mam się na niego nie oglądać)Ale tak zniknąć sobie z oczu na rok,albo i dłużej?(a gdzie regularny seksik dla zdrowotności?)

Cyt. " a gdzie regularny seksik dla zdrowotności ? " ....na wyjeździe ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Teresadd napisał:

Mój małżon mówi ,że w oplach jest wsteczny inaczej niż w pozostałych autach.Ale o co chodzi nie wiem.Może inni kierowcy coś podpowiedzą.

Dziwne , że małżonek nie wyjaśnił do końca , że to o obsługę napletka chodzi :haha:

Teresko . Nie odrobiłaś dzisiejszej lektury w całości :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A gdzieś tu czepianie widziała? :haha: No nie wmawiaj mi, że myszy się nie pocą :szydera:

Trochę tak. Ale nie jakoś wybitnie. Dyskryminujesz mnie poprostu. Bo gdyby tak nie było to napisalabyś, że się spociłaś jak cała Afryka. Albo jak świnia. Albo inne coś. Jesteś po prostu źle wychowanym dupomyjcem:lanie:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Trochę tak. Ale nie jakoś wybitnie. Dyskryminujesz mnie poprostu. Bo gdyby tak nie było to napisalabyś, że się spociłaś jak cała Afryka. Albo jak świnia. Albo inne coś. Jesteś po prostu źle wychowanym dupomyjcem:lanie:

Mogłam nawet porównać się do całego tabunu parzysto i nieparzystokopytnych :szydera: Ale gryzonie są takim wdzięcznym obiektem do porównań :haha: Tak np. zgrabna, zwinna mysza :haha: Albo....inteligentny szczur :haha: I nie kłamię....myszy się pocą....i basta :szydera: A Mamusia mnie faktycznie źle wychowała...wszak nie nauczyła kraść i kłamać :szydera: A dupomyjcem jestem świetnym...czy ci się to podoba, czy nie :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...