Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Kiedyś spędzała pól roku w ciepłych klimatach, a mąż tu pracował i zarabiał na jej ekscentryczne życie... O.o, ale wciąż zazdrosna nawet o chwile spędzone z moim bratem przy wspólnej rozmowie na ogrodzie … :o

Przekichane :(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich i każdego z osobna :)

Jak to na urlopie bywa brak czasu na forum :haha:

Rozszarpywana jestem i tu i tam, kurka a może by tak klona zrobić :szydera::oklaski:

No dobra kawę :kawa2: wypiłam , czas ruszyć 4 literki i coś zrobić...ehh zapomniałabym dzisiaj z fumfelką idę na plażę się trochę rozerwać przy tym i owym, oby mnie główka nie bolała potem :hura:

No to milusiego dnia życzę :)

little girl party hard GIF

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uch!Z tymi agencjami i formalnościami to pierdolca można dostać!Dzwonie do firmy w której spodobało mi się zlecenie"musi się pani zwolnić w swojej"No oki.Dzwonię do mojej"Ma pani 30 dni wypowiedzenia no i jeszcze kadry muszą naliczyć godziny marketingowe"Tłumaczę kobiecie że w Polsce jestem normalnie zatrudniona na etat,i w związku z tym działania marketingowe miały mnie nie dotyczyć.Najpierw dociekanie a co,a jak?a ma pani urlop?jak to pani zorganizowała?Urwałam stwierdzeniem że to moja sprawa,ważne że funkcjonuje.W takim razie ona potrzebuje zaświadczenie o zatrudnieniu,to wtedy wypowiedzenie za porozumieniem i bez działań marketingowych.

No to kolejny telefon,tym razem do mojej firmy w Polsce.Ale ,ale!Nie tak łatwo się tam dodzwonić!Mistrzem jest ten,kto ma właściwy numer tel.A ja mam,j to kilka.W końcu trafiłam na odebrany.Poszło nawet sprawnie,pytanie tylko kiedy świstek wyślą...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Nareszcie dotarłam i ja do lapka:oklaski:, więc witam wszystkich milutko i cieplutko :cmok:, po kawusi  :kawa: śladu już nie ma, więc czas na drugą :kawa:

Życzę spokojnego wtorku

images (17).jpg

Witaski kochana ♥

Kawusię z Tobą drugą wypiję a i żeby nie było ciacho przyniosłam ;) :ciacho:

Milusiego dzionka życzę :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Patrycja781 napisał:

Uch!Z tymi agencjami i formalnościami to pierdolca można dostać!Dzwonie do firmy w której spodobało mi się zlecenie"musi się pani zwolnić w swojej"No oki.Dzwonię do mojej"Ma pani 30 dni wypowiedzenia no i jeszcze kadry muszą naliczyć godziny marketingowe"Tłumaczę kobiecie że w Polsce jestem normalnie zatrudniona na etat,i w związku z tym działania marketingowe miały mnie nie dotyczyć.Najpierw dociekanie a co,a jak?a ma pani urlop?jak to pani zorganizowała?Urwałam stwierdzeniem że to moja sprawa,ważne że funkcjonuje.W takim razie ona potrzebuje zaświadczenie o zatrudnieniu,to wtedy wypowiedzenie za porozumieniem i bez działań marketingowych.

No to kolejny telefon,tym razem do mojej firmy w Polsce.Ale ,ale!Nie tak łatwo się tam dodzwonić!Mistrzem jest ten,kto ma właściwy numer tel.A ja mam,j to kilka.W końcu trafiłam na odebrany.Poszło nawet sprawnie,pytanie tylko kiedy świstek wyślą...

Trochę to dziwne, jeszcze nie widziałam miesięcznego okresu wypowiedzenia umowy zlecenia.....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Strasznie ....wręcz okrutnie kurturrrarne :szydera:

Noom się wie co nie :p 

A weśśśś spróbuj tak przez tydzień się nie witać ze wszystkimi :haha: se od razu pomyślą,  że albo się obraziłaś, albo zaginęłaś w akcji...ale jakie miłe powitanie będzie jak po tygodniu zawitasz na forum....dziesiąt  lajków i komentarów qpę :haha::oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Noom się wie co nie :p 

A weśśśś spróbuj tak przez tydzień się nie witać ze wszystkimi :haha: se od razu pomyślą,  że albo się obraziłaś, albo zaginęłaś w akcji...ale jakie miłe powitanie będzie jak po tygodniu zawitasz na forum....dziesiąt  lajków i komentarów qpę :haha::oklaski:

Prawda ....o te lajki biega . Niektórym  :szydera: A co do pomyślenia o obrazie albo zaginięciu w akcji ....Ty tak na serio ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...