Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, aniao napisał:

@Afryka, @hawanaproblem w tym, że tu nie jest źle, ale tak upierdliwie. Żeby sprostać wymaganiom jaśniepaństwa musiałabym być nie tylko perfekcyjną panią domu, ale super kucharką, super ogrodniczką, wypiekać wielopiętrowe torty i nie wiem co jeszcze robić, a wszystko to pomiędzy prowadzeniem pdp do toalety częściej niż nakazuje logika. Ale jak trzeba czasu na dotarcie do tejże, a pampersa niet to w sumie się nie dziwię. Podopiecznej się nie dziwię, bo córce już tak. Jako, że jestem wredna z natury to po pierwsze primo NIE UMIEM piec, zajmować się ogrodem (zgodziłam się na podlewanie), nie jestem profesjonalną kelnerką i jak ktoś umie tę szczerbatą porcelanę rozstawiać ładniej to ja chętnie się poprzyglądam. Po drugie primo :haha:odgruzowałam (dosłownie) lodówkę i częściowo kuchnię, wymyłam łazienkę i kibelek, ale w całej reszcie "rezydencji" będę utrzymywać to co zastałam. Może poprzeganiam kurze miotełką. 

Noce przespane, podopieczna raczej miła, chociaż ma gorsze chwile, a po tym co zastałam wnoszę, że żadna z poprzedniczek specjalnie się nie wysilała i dobrze. Ale bestie próbują, a nuż trafi się naiwna co ogarnie wszystko. Te boleściwe westchnienia, przewracanie oczami będę długo pamiętać. Kasa na zakupy dobra, do sklepu niedaleko, więc pójdę z buta, to prehistorycznym wehikułem pojadę tylko cztery razy albo pięć razy. Pani ę, ą i trzeba zaliczyć pazurki i fryzjera i lekarzy różnych maści. Potrzebowałam takiej nauczki, by wygonić ze mnie szczerą Kaśkę, która uparcie siedzi w środku. Ja założyłam, że poprzedniczka faktycznie zaniemogła, co po części jest prawdą, ale tylko po części.

Straciłam instynkt samozachowawczy przez to ostanie zlecenie, które wydawało mi się wkurzające. Dziś wiem, że było całkiem ok. Nic to, do końca września niedaleko, odpękam. Poza tym po tym co czytam, co dzieje się u niektórych, to ja mam wakacje :haha:.  Dziękuję za wsparcie :cmok:. W poniedziałek nowy tydzień bez "pomocy".

@aniaowyszlo ,ze tez jestem wredna.

Niech cie usciskam bratnia duszo!:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:papieros:

3 minuty temu, Blondi napisał:

Z czym do jasnej ciasnej? fryzura na 100000% piękna, uwierz mi kochanie, że jest piękna:tak2: a ciasto jak zachwalasz że jest pycha to wierzę,,:święty: a jesteś bardzo przemiłą i delikatną osóbką:oklaski::hura:

Kończ Pani,wstydu oszczędź:cmok::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

A to akurat katorga. Sprawdziłam ceny zmniejszenia cycków. I załamałam się tak bardzo, że kupiłam 9 par beretów połączonych gumkami. >:(

Dała Bozia walory, to trza z nimi na dobre i na złe trwać :tak2: A ja ci gratis dorzucę jeszcze ze dwie beretki :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...