Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Siedzę jak na igłach ....Jadzia przegląda kasety i płyty . Bierze ją na wspominki , zaraz znów będę się migać od wspólnego oglądania z : urodzin czyichś , koncertów śpiewaczych córki ...kuźwaaaa...już >:(

Czas zainwestować w stopery :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Siedzę jak na igłach ....Jadzia przegląda kasety i płyty . Bierze ją na wspominki , zaraz znów będę się migać od wspólnego oglądania z : urodzin czyichś , koncertów śpiewaczych córki ...kuźwaaaa...już >:(

Nastaw sobie budzik w telefonie i uciekaj na pilną rozmowę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Nastaw sobie budzik w telefonie i uciekaj na pilną rozmowę :d

 

12 minut temu, Blondi napisał:

Witam Wszystkich :cmok: dzisiaj bylam latawica, sklepy ,cmentarze i lasy:szydera: lecę w pchwalijki:oklaski:

Dobrze , że z tego przedostatniego wróciłaś ...jakoś . Bo kto by rower przyprowadził ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

 

Dobrze , że z tego przedostatniego wróciłaś ...jakoś . Bo kto by rower przyprowadził ? :haha:

Auto chyba ,,ale mój przypał jedyny zajmuje sie grobem rodziny i kwiatki sadzi i podlewa i trawkę scina i myśli non stop jak wygląda na cmentarzu, a cmentarz nie duży i bardzo zadbany,,wszędzie zawsze świeże kwiaty wsadzone,czysciutko i zieloniutko,:szydera: jeszcze narazie tam nie chcę zamieszkać:przekleństwa: w tej ziemi cholerka trochę zimno:grzmotnąć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Nastaw sobie budzik w telefonie i uciekaj na pilną rozmowę :d

Coś spierniczyłam , ale już poprawiam :haha:

Z budzikiem dobre :oklaski:

Niepotrzebnie stresa miałam . Jadzia za cholerę kasety włączyć nie mogła ...a mi jakaś pomroka na ślepia naszła , że nie widziałam , że kabel luźno na tyłach urządzenia sobie dynda . Hela wróciła z próby chóru , kabel podłączyła , ale na moje szczęście wideo nie chciało załapać . Pomogłam jej włączyć płytę dvd i teraz luka na Andre Rieu . Owszem , woła mnie co kawałek , cobym na piękne suknie popatrzyła , ale tyle mogę dla niej zrobić ....katować się siedzeniem obok i oglądaniem jakichś wspominek nie mam najmniejszego zamiaru :haha:Tą nieszczęsną kasetą tak przejęta była , że odmówiła Heli  kąpieli ...nie i już ! A nam obu taką przykrość sprawiła tą odmową , że płakać się chce . Przecież dla nas to atrakcja pomóc jej w drodze na klatkę schodową , usadzić na lifcie , asekurować na schodach ...Hela nałożyłaby lift wannowy ...no i kąpiel , ja bym asystowała , poprzecierała łapką , Hela głowę jej podczas kąpieli umyła ...później znów powrót z góry ....włosy na wałki na 20 minut pod suszarką -hełmem ( normalnie , czysty Jurij Gagarin ) i .....trwać by to mogło godzinę albo dłużej ...Dlatego tak nam przykro xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Coś spierniczyłam , ale już poprawiam :haha:

Z budzikiem dobre :oklaski:

Niepotrzebnie stresa miałam . Jadzia za cholerę kasety włączyć nie mogła ...a mi jakaś pomroka na ślepia naszła , że nie widziałam , że kabel luźno na tyłach urządzenia sobie dynda . Hela wróciła z próby chóru , kabel podłączyła , ale na moje szczęście wideo nie chciało załapać . Pomogłam jej włączyć płytę dvd i teraz luka na Andre Rieu . Owszem , woła mnie co kawałek , cobym na piękne suknie popatrzyła , ale tyle mogę dla niej zrobić ....katować się siedzeniem obok i oglądaniem jakichś wspominek nie mam najmniejszego zamiaru :haha:Tą nieszczęsną kasetą tak przejęta była , że odmówiła Heli  kąpieli ...nie i już ! A nam obu taką przykrość sprawiła tą odmową , że płakać się chce . Przecież dla nas to atrakcja pomóc jej w drodze na klatkę schodową , usadzić na lifcie , asekurować na schodach ...Hela nałożyłaby lift wannowy ...no i kąpiel , ja bym asystowała , poprzecierała łapką , Hela głowę jej podczas kąpieli umyła ...później znów powrót z góry ....włosy na wałki na 20 minut pod suszarką -hełmem ( normalnie , czysty Jurij Gagarin ) i .....trwać by to mogło godzinę albo dłużej ...Dlatego tak nam przykro xd

Biedactwo :haha: Łączę si z tobą w bólu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Coś spierniczyłam , ale już poprawiam :haha:

Z budzikiem dobre :oklaski:

Niepotrzebnie stresa miałam . Jadzia za cholerę kasety włączyć nie mogła ...a mi jakaś pomroka na ślepia naszła , że nie widziałam , że kabel luźno na tyłach urządzenia sobie dynda . Hela wróciła z próby chóru , kabel podłączyła , ale na moje szczęście wideo nie chciało załapać . Pomogłam jej włączyć płytę dvd i teraz luka na Andre Rieu . Owszem , woła mnie co kawałek , cobym na piękne suknie popatrzyła , ale tyle mogę dla niej zrobić ....katować się siedzeniem obok i oglądaniem jakichś wspominek nie mam najmniejszego zamiaru :haha:Tą nieszczęsną kasetą tak przejęta była , że odmówiła Heli  kąpieli ...nie i już ! A nam obu taką przykrość sprawiła tą odmową , że płakać się chce . Przecież dla nas to atrakcja pomóc jej w drodze na klatkę schodową , usadzić na lifcie , asekurować na schodach ...Hela nałożyłaby lift wannowy ...no i kąpiel , ja bym asystowała , poprzecierała łapką , Hela głowę jej podczas kąpieli umyła ...później znów powrót z góry ....włosy na wałki na 20 minut pod suszarką -hełmem ( normalnie , czysty Jurij Gagarin ) i .....trwać by to mogło godzinę albo dłużej ...Dlatego tak nam przykro xd

:szydera:kulami się że śmiechu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Coś spierniczyłam , ale już poprawiam :haha:

Z budzikiem dobre :oklaski:

Niepotrzebnie stresa miałam . Jadzia za cholerę kasety włączyć nie mogła ...a mi jakaś pomroka na ślepia naszła , że nie widziałam , że kabel luźno na tyłach urządzenia sobie dynda . Hela wróciła z próby chóru , kabel podłączyła , ale na moje szczęście wideo nie chciało załapać . Pomogłam jej włączyć płytę dvd i teraz luka na Andre Rieu . Owszem , woła mnie co kawałek , cobym na piękne suknie popatrzyła , ale tyle mogę dla niej zrobić ....katować się siedzeniem obok i oglądaniem jakichś wspominek nie mam najmniejszego zamiaru :haha:Tą nieszczęsną kasetą tak przejęta była , że odmówiła Heli  kąpieli ...nie i już ! A nam obu taką przykrość sprawiła tą odmową , że płakać się chce . Przecież dla nas to atrakcja pomóc jej w drodze na klatkę schodową , usadzić na lifcie , asekurować na schodach ...Hela nałożyłaby lift wannowy ...no i kąpiel , ja bym asystowała , poprzecierała łapką , Hela głowę jej podczas kąpieli umyła ...później znów powrót z góry ....włosy na wałki na 20 minut pod suszarką -hełmem ( normalnie , czysty Jurij Gagarin ) i .....trwać by to mogło godzinę albo dłużej ...Dlatego tak nam przykro xd

łączę się w bólu z wami,,w bólu radości:szydera:toż to cały ceremoniał,:szok: lepiej ma od Królowej Elżbiety

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

:szydera:kulami się że śmiechu :szydera:

Tu się nie ma z czego śmiać xd  Jutro rano muszę się uwinąć z obsługą , bo po śniadaniu mam wolne . Możliwe , że Hela poprosi mnie o pomoc w umyciu głowy , bo o 9.30 przychodzi fryzjerka na podstrzyżyny . Tyle mogę pomóc , do mnie należy trzymanie " pontonu , coby woda Jadzi po plecach nie spływała :d Później robię wypad w miasto a one niech sobie włosowe ścinki zamiatają ....służba odpoczywa , obiadu nie gotuje - gotuje Hela . I aby do wieczora ...kolacja już do mnie należy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

łączę się w bólu z wami,,w bólu radości:szydera:toż to cały ceremoniał,:szok: lepiej ma od Królowej Elżbiety

Żebyś wiedziała , że tak . Nawet gadałam zmienniczce , że kąpielowy dzień jest do przeżycia , bo my występujemy tylko w roli asystentek , tyle , że to trwa i trwa . Więcej tych przygotowywań niż samej kąpieli ...a co się nasłuchamy jak popiskuje na Helę to nikt nam nie odbierze xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

@beatrix+ Dzisiaj wnuk przyszedł około 10:30 i wspólnymi siłami posadziliśmy ją w sypialni w fotelu, przywiózł ze sobą rolator, ale ona nie ma siły przy nim sama stanąć a co dopiero chodzić. Wieczorem ma przyjść żeby położyć ją do łóżka. Zobaczymy jak to będzie dalej funkcjonowało, bo on musi iść do pracy, jeszcze ma dwa dni urlopu, a potem co?

Mówiłam rodzinie o pfleżkach ale nie wiem czy dotarło.;)

Janeczka od rana do wieczora przesiedzi w fotelu? :szok: a pampersy? a toaleta? coś mi tu nie pasi, to nie jest dobre wyjscie, masakra ale myślę ,że napiszesz,,jak jest, dobrze wiedzieć ,bo tak codziennie babcię wszelakimi silami wyciągać z łóżka bez żadnego liftu,toż to naprawdę ciężko,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...