Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Janeczka1963 Powinny, to fakt, ale z drugiej strony to moja fanaberia , że jadę autem zamiast tłuc się 20 godzin w podrózy. Gdyby nie fakt, że z mojego DDR muszę odebrac felgi z oponami zimowymi, ktore tam są, to pewnie bym jakiego blablacara znalazła. Busem się bojam podrózować. No tak czy tak, ten wyjazd to z pewnoscią będzie jednak jednorazowe tournee, ze względu na odległość.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Bardzo łatwo rozszyfrować, nie tragizuj albo nie ma tragedi,albo nie tak tragicznie:szydera: no naucz się chodz paru wyrazów:szydera:

Marta uczyła mnie niemieckiego przez pół roku - 

potem odpuściła - stwierdziła, że to nie ma sensu,

ale nauczyłem się liczyć do "four"

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janeczka1963 Nie mam zbyt dobrego zdania o moim byłym juz szefie, czyli babci synu, bo w sumie to on się jednak mocno przyczynił i jego powalona żona do tego, że babcia przedwczesnie opusciła ten padół, ale ....jedno musze powiedzieć. Gdy babcia zrobila się leżąca to  Pflegedienst był za 2 dni i to 3 razy dziennie, materac przeciwodlezynowy za 3 dni, krzesło toaletowe za 5 dni. Błyskawica po prostu. Tak powinno własnie być, a nie doooopę wypiąc i niech sobie Opiekunka radzi sama.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława Synowa najchętniej by ją widziała w heimie, ale lekarz powiedział że jeszcze nie, póki jest nadzieja na poprawę, to ma być w domu. Ja się nie mam zamiaru sama z nią męczyć. Mam pełne wsparcie mojej firmy, jeśli rodzina nie będzie mi pomagała, to mam babci nie ruszać sama, robić tylko w łóżku toaletę, nakarmić i tyle.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Blondi w nocy śpię, nawet jakby wołała to nie wstanę, za żadne skarby świata nikt mnie do tego nie zmusi:dobrze:

No ale jakby naprawdę potrzebowala czegoś bardzo ?   bo jak duperele to rozumię, jak ma focha i spać nie może i dope zawracac wszystkim po kolei,,bo jak śpi noc w noc to wiemy ,że śpimy , ale trafia się noc gdzie słyszysz wołanie ,to wtedy na bacznosc i biegniemy,,to normalka,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Dodzisława Synowa najchętniej by ją widziała w heimie, ale lekarz powiedział że jeszcze nie, póki jest nadzieja na poprawę, to ma być w domu. Ja się nie mam zamiaru sama z nią męczyć. Mam pełne wsparcie mojej firmy, jeśli rodzina nie będzie mi pomagała, to mam babci nie ruszać sama, robić tylko w łóżku toaletę, nakarmić i tyle.

Masz normalną firmę, bo jechalaś napewno do mobilnej babci a tu okazuje się leżąca,,,na 100% leżąca,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi babcia była mobilna, chodziła, chociaż miała problemy z chodzeniem, ale chodziła. 

W nocy niczego nie potrzebuje, do klo nie wstaje,nakarmiłam,  napoiłam zanim pogasiłam światła, jest okryta kołdrą puchową,czego może jeszcze chcieć, święty spokój mi dać, o;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

@Blondi babcia była mobilna, chodziła, chociaż miała problemy z chodzeniem, ale chodziła. 

W nocy niczego nie potrzebuje, do klo nie wstaje,nakarmiłam,  napoiłam zanim pogasiłam światła, jest okryta kołdrą puchową,czego może jeszcze chcieć, święty spokój mi dać, o;)

cudownie,,:oklaski:  niech tak zostanie do końca Twojego pobytu,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Dodzisława Ja jej nie podnoszę w łóżku staram się ułożyć w pozycji bezpiecznej i przeturlać z boku na bok, ale dziękuję za radę, będę pamiętać:cmok:

A przebrać ? ja mialam sparaliżowaną babcię ,ale tak ją rozweselilam ,że co przebierałam to śmiała się do rozpustu, bo ja nadawałam ,,cięzko bylo ale kurde naprawdę babcia super, przeszłam ogromną szkolę życia z osobą leżącą , ale dałam radę, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.08.2019 at 22:01, Darekr napisał:

Moja M. ma jakiegos blond niemca,

Wiec dla kontrastu może bym znalazł Jakąś brunetkę,Polkę

 

@Darekrdzięki za klip...nieskromnie się pochwalam że Dżej Dżej, Dżery i Piękny Roman to moje ziomy...  z Pięknym Romanem mijamy się na spacerach z piesełkami..on ma yorka..ja kundelka, nasze córy były razem w klasie.. a z DżejDżejem razem pracowaliśmy w latach 80 w jednej fabryce..Dżerego znam z widzenia..fajne chłopy...a jeszcze dodam że syn Pięknego Romana to kopia ojca..nieraz w pierwszej chwili się zastanawiam kogo mijam ..chyba podbiera ojcu ciuchy..:cool:

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadszedł 34715088_dziedobrypitek_kot.gif.ec4d477f768a5c8cdafb38d103bda0ea.gif...i jest powód o radości :oklaski: I nadchodzą upały...a tu już trochę mniej mnie raduje :haha: Niemniej jednak mamy lato, więc cieszę się nadal :szydera: A tymczasem siorbię sobie kawunię, delektuję się chłodkiem i czekam co przyniesie dzień :oklaski:  Jednakże, cokolwiek by się nie przytrafiło, i tak życzę wszystkim przyjemnego piątku :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...