Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Baśka powtarzająca się niezła ta Twoja Jadzia :) 

 

Mój pdp nie ma specjalnej diety.

Lubi dobrze zjeść, w sensie normalne tradycyjne jedzenie. Mi to pasuje, bo ja też nie wymyślam.

Ta fusfleżka przychodzi z różnymi nowościami, ten to podchwyci i myśli, ze stosując o 20 lat odmłodnieje.

Zapodała imbir z cytryną do picia...Codziennie rano przygotowywałam...Nie służyło mu to, nie wiem czy po tym, ale źle się czuł...No, ale frau W mówiła, że to takie gut. Liczył na to, że po tygodniu picia będzie biegał bez rolatora....A tu guzik...

Potem przyszedł czas na sok z selera. Robiłam w blenderze (takim kielichowym)...Stare ustrojstwo na ćwierć kuchni...hałas taki, że konie się płoszyły....Mimo miksowania farfocle były, to go w zęby kłuło ...mimo dodawania owoców do smaku, smak nie pasował....On taki, że nie marudzi, ale widziałam, że się męczy, no ale frau W zachwalała....

Przy ostatniej wizycie (gdy zaglądała zmienniczce do garnków) poleciła sokowirówkę do tego....po to, żeby jedną szklankę zrobić przytargał z piwnicy maszynę na pół kuchni, a miejsca u nas może ociupinę więcej niż u Ciebie.

Zmienniczka się wkurzyła i wyniosła z powrotem...

Poleciła tabletki na kręgosłup (ta frau W). Lekarz z dozą nieśmiałości przepisał...Wziął 2 razy i musieliśmy odstawić, tak źle się po nich czuł...

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dominikalistwan napisał:

LTD Personnel Services OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ!!

Działa niezgodnie z prawem! Kombinują z umowami, do ostatniej chwili zwlekają z formalnościami! Ja dałam się nabrać i pojechałam do rodziny mają nadzieję, że umowa dla mnie zostanie wysłana do DE. 2 tygodnie czekałam i nic! Kilka razy dzwoniłam do biura i za każdym razem słyszałam, że umowa już jest wysłana i że zaraz ją otrzymam! Oszukali mnie! I podejrzewam, że nie jestem jedyna! 

Po zadaniu konkretnych pytań-migają się, kręcą i kłamią.

Zdecydowanie nie polecam tej firmy! 

Uważajcie na nich! 

Mam nadzieję, że nie dacie się oszukać. 

Japierdziu!

A jak jutro umowa przyjdzie?

Znowu strach czy wypłata wpłynie...:czytaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Basiaim napisał:

@Baśka powtarzająca się niezła ta Twoja Jadzia :) 

 

Mój pdp nie ma specjalnej diety.

Lubi dobrze zjeść, w sensie normalne tradycyjne jedzenie. Mi to pasuje, bo ja też nie wymyślam.

Ta fusfleżka przychodzi z różnymi nowościami, ten to podchwyci i myśli, ze stosując o 20 lat odmłodnieje.

Zapodała imbir z cytryną do picia...Codziennie rano przygotowywałam...Nie służyło mu to, nie wiem czy po tym, ale źle się czuł...No, ale frau W mówiła, że to takie gut. Liczył na to, że po tygodniu picia będzie biegał bez rolatora....A tu guzik...

Potem przyszedł czas na sok z selera. Robiłam w blenderze (takim kielichowym)...Stare ustrojstwo na ćwierć kuchni...hałas taki, że konie się płoszyły....Mimo miksowania farfocle były, to go w zęby kłuło ...mimo dodawania owoców do smaku, smak nie pasował....On taki, że nie marudzi, ale widziałam, że się męczy, no ale frau W zachwalała....

Przy ostatniej wizycie (gdy zaglądała zmienniczce do garnków) poleciła sokowirówkę do tego....po to, żeby jedną szklankę zrobić przytargał z piwnicy maszynę na pół kuchni, a miejsca u nas może ociupinę więcej niż u Ciebie.

Zmienniczka się wkurzyła i wyniosła z powrotem...

Poleciła tabletki na kręgosłup (ta frau W). Lekarz z dozą nieśmiałości przepisał...Wziął 2 razy i musieliśmy odstawić, tak źle się po nich czuł...

 

Może dziwne , ale przestałam się przejmować Jadzinymi pomysłami . Cukier skacze jak jasny gwint , ale , żadna z nas : córka , zmienniczka , czy ja nie możemy sprzeciwiać się , bo ...Jadzia wie lepiej ! No to niech tak będzie ...nam już wsio rawno . Córka macha ręką , ja też ...zmienniczka lubi jak jest racja po jej stronie , więc wk...denerwuje się , bo chce się wykazać , czy jaki pikuś ? Robię tak , żeby wszyscy w domu byli zadowoleni , żeby nie było pretensji , czy jakichś złośliwości do mojej osoby i gitarra . Już nawet nie drażni mnie brak placu podczas szykowania posiłków ( bardzo wąski bufet , jako blat roboczy ) , śmieję się z tego , doszłam do takiej wprawy , że kilka potraw na raz potrafię na tych wąskościach machnąć ...i gitarra xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dominikalistwan napisał:

LTD Personnel Services OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ!!

Działa niezgodnie z prawem! Kombinują z umowami, do ostatniej chwili zwlekają z formalnościami! Ja dałam się nabrać i pojechałam do rodziny mają nadzieję, że umowa dla mnie zostanie wysłana do DE. 2 tygodnie czekałam i nic! Kilka razy dzwoniłam do biura i za każdym razem słyszałam, że umowa już jest wysłana i że zaraz ją otrzymam! Oszukali mnie! I podejrzewam, że nie jestem jedyna! 

Po zadaniu konkretnych pytań-migają się, kręcą i kłamią.

Zdecydowanie nie polecam tej firmy! 

Uważajcie na nich! 

Mam nadzieję, że nie dacie się oszukać. 

Dostaniesz umowę,,spokojnie, wypłata też będzie na czas, :tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

@Baśka powtarzająca się większośc diabetyków tak podchodzi do diety:szydera: normalka, babcia chce się dobrze odżywiać , a co jej pozostało :tak2: najwyżej większa dawka insuliny pójdzie, 

Nooo...i ...dializy , kiedy nerki siądą , których ona już nie wytrzyma . Ślepota może być ...nogi można stracić - amputacja . I wiele , wiele innych chorób około cukrzycowych . Mam doświadczenie Blondasku ...rodzinne . Z cukrzycą można długo żyć , ale to taki cichy zabójca i jak dorwie się na dobre do czegoś to nawet insulina nie pomoże ...niestety .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Blondi napisał:

Czesc gaduły:cmok: @fioletowa.mysz  ja też się wyspałam i mam dzień lenia,:szydera:

Ja to leniem już całkiem przesiąkłam:szydera:

Ale to nic. Zmobilizuję się. Bo właśnie się dowiedziałam z priva, że koleżankę mam w Würzburgu. I fajnie:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo...i ...dializy , kiedy nerki siądą , których ona już nie wytrzyma . Ślepota może być ...nogi można stracić - amputacja . I wiele , wiele innych chorób około cukrzycowych . Mam doświadczenie Blondasku ...rodzinne . Z cukrzycą można długo żyć , ale to taki cichy zabójca i jak dorwie się na dobre do czegoś to nawet insulina nie pomoże ...niestety .

Cichy zabójca -to prawda, ale miałam na myśli naszych upartych PDP diabetyków, większosc z nich nie zwraca uwagi co będzie potem, żrą wszystko, najbardziej smakuje cukier w cukrze i to jeszcze po kryjomu,aby broń boże nikt nie widział,:szok: a potem babcia robi wielkie oczy na wysoki cukier i od razu się usprawiedliwia ,ja nic nie jadlam:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Cichy zabójca -to prawda, ale miałam na myśli naszych upartych PDP diabetyków, większosc z nich nie zwraca uwagi co będzie potem, żrą wszystko, najbardziej smakuje cukier w cukrze i to jeszcze po kryjomu,aby broń boże nikt nie widział,:szok: a potem babcia robi wielkie oczy na wysoki cukier i od razu się usprawiedliwia ,ja nic nie jadlam:szydera:

Coś Tyyy...moja na legalu wszystko robi ( czyt. jada ) , mało tego , jeszcze woła , ma zakupowe życzenia . Cyrk na kółkach ...normalnie . Mleko do kawy " normalne 3.5 % " , tylko raz kiedyś , gdyby skondensowanego zabrakło . Musi być skondensowane i ....10 % ! Inne , słabsze procentowo  jest do doopy i kropka   xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja mam problemy z firmą usunięto nazwę. Pojechałem raz i to był najgorszy wyjazd! Sztela dramatyczna, pracownicy nie chcieli mi pomóc na zleceniu, a wypłata spóźnia się już ze 3 tygodnie... Masakra!!

Tak skandalicznego i do tego łatwego w udokumentowaniu ataku na konkurencję nie widzieliśmy dawno. Prosimy nie zakładać multikont i nie prowadzić na stronach naszego forum czarnego PR-u.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darekr  wybaczam Ci ...wspaniałomyślnie zresztą ...to wiaderko pełne prawdziwków :d Gorszą mendą i gadziną okazał się mój syn , który właśnie wracał z wycieczki do Chęcin  i radośnie zameldował mi , że uzbierał kosz grzybów . Podobno zaraza wysłała mi jeszcze zdjęcia na messengera , ale na szczęście nie mogę go uruchomić i nic nie widzę . Wystarczy , że słysząc przechwalanki czułam jak mi moje , książkowe ( jeszcze ) ciśnienie skacze . Padalca , nie syna  dochowałam się ...padalca jak się patrzy :mur:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Darekr  wybaczam Ci ...wspaniałomyślnie zresztą ...to wiaderko pełne prawdziwków :d Gorszą mendą i gadziną okazał się mój syn , który właśnie wracał z wycieczki do Chęcin  i radośnie zameldował mi , że uzbierał kosz grzybów . Podobno zaraza wysłała mi jeszcze zdjęcia na messengera , ale na szczęście nie mogę go uruchomić i nic nie widzę . Wystarczy , że słysząc przechwalanki czułam jak mi moje , książkowe ( jeszcze ) ciśnienie skacze . Padalca , nie syna  dochowałam się ...padalca jak się patrzy :mur:

Na pewno robaczywe. Darkowe też. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...