Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ...

Wieczorem niebo nade mną gwiaździste ...no to ja sobie szybciorem w bety . W nocy miałam sen , że krople deszczu napitalają w dachowe okno . Obudziłam się przed dzwonkiem budzika ...niebo przecudne z pojedynczymi chmurkami . Szoku doznałam na tarasie , gdy zobaczyłam moje , prawie suche wieczorem porozwieszane pranie .....nic to , upiorę jeszcze raz . Tiepier tylko wodę ze stołu zetrę i wyleję z popielniczki ...pełna jest wody . Jak zwykle sprawdziło się powiedzenie , że za gapowe się płaci  :haha:

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Zaczynam czuć się jak ptak na parapecie, który szykuje się aby zerwać się do lotu ... We mnie już poważne odliczanie, a i busik zarezerwowany. Waliza też już otwarta czeka na zapełnienie, jak  jeszcze nigdy z dekadowym wyprzedzeniem :d

Oj ! Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blondi napisał:

Moją czekoladą jest frankfurterka:szydera: wezcie zobaczcie jakie mam zboczone smaki,ale wybiorę super kiełbaskę a czekoladę oddam,,:szok:

Moje ulubione kiełbaski... :d Wstyd się przyznać, ale najbardziej smakują mi te z Biedronki xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dokulałam...po awanturze z panem mężem. 

Dzień pogrzebu szwagierki.

Kierowca wypożyczony do auta,  a papiery zginęły. 

Gdy się znalazły,  okazało się że nie ma obowiązku wożenia dowodu rejestracyjnego i oc.

Przegląd robiłam w czerwcu. Podobno nie ma pieczątki.....

Czy sprawdzacie zawsze czy pracownik stacji diagnostyki dobrze spełnił swoją pracę?

NIGDY nie sprawdzam...

Zadowolona,  że auto sprawne,  zapłacone to mogę jeździć. 

Ale dzień nerwowy!

 

Dziś Kürbissuppe.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta W biedronce są francki różnych producentów:dobrze: zobacz na etykiecie kto to dla nich produkuje:tak2::hura:, w firmie w której pracowałam też robiliśmy dla biedronki, duży asortyment był dla nich, nie będę wymieniała nazw, ale 80% produkcji idzie do biedry.:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@emma bo tę kawkę się pije we dwoje:tak2:, wtedy najlepiej smakuje:cmok:a jak jeszcze zostanie podana przez drugą połówkę, to już nic więcej nie trzeba :trele::oklaski:

Oj niejedną kawę już u Darka wypiłam

Taką którą zrobił dla siebie

Cudza lepiej smakuje ha ha

A propos kawy kurde nie kupię do domu tak jak zawsze,zwyczajnie nie opłaca się,za 10 Eu to i w Pl kupię sobie extra kawę.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ,

i a już na obrotach..Werner do przedszkola wyprawiony, my po śniadaniu, przebrałam bety u nich sypialni, pranie wstawione, teraz Ninę na gimnastykę zawiozę, odbiorę po godzinie i wolne do 16.15,..nie wiem co będę robić..może jakieś zakupki przed wyjazdem ? coś mało nakupiłam tym razem...trzeba się poprawić :haha: miłego, bezstresowego dnia wszystkim :serce:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Moje ulubione kiełbaski... :d Wstyd się przyznać, ale najbardziej smakują mi te z Biedronki xd

Żaden wstyd. Ja je też lubię.

A muszę Ci powiedzieć, że w temacie dobrych wędlin jestem oblatana.

Frankfuterek posmakowałam mnóstwo, z różnych firm, nieraz bardzo drogich i te z Biedronki właśnie do najlepszych zaliczam.

Frankfuterki to w poprzednim moim życiu była podstawa niedzielnego śniadania :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Basiaim napisał:

Żaden wstyd. Ja je też lubię.

A muszę Ci powiedzieć, że w temacie dobrych wędlin jestem oblatana.

Frankfuterek posmakowałam mnóstwo, z różnych firm, nieraz bardzo drogich i te z Biedronki właśnie do najlepszych zaliczam.

Frankfuterki to w poprzednim moim życiu była podstawa niedzielnego śniadania :haha:

Jeśli powiem, że ta firma jest z Pszczyny to każdy się domyśli o kogo biega a reklamy nie robię bo z nazwy nie wymieniłam:dobrze:.

Tej firmie grozi upadłość z 2 tys. pracowników zostało ledwie 800 ludzi. Smutne, ale prawdziwe, a wędliny mają dobre.:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Marta B napisał:

Oj niejedną kawę już u Darka wypiłam

Taką którą zrobił dla siebie

Cudza lepiej smakuje ha ha

A propos kawy kurde nie kupię do domu tak jak zawsze,zwyczajnie nie opłaca się,za 10 Eu to i w Pl kupię sobie extra kawę.

Ost też zauważam,  że nie ma co za bardzo ciągnąć z DE. Bylam w sobotę w Oder Center w Schwedt. Ceny jak u nas, jakoś produktów też porównywalna. Może jeszcze chemia jest bardziej skuteczna, ale też trzeba wiedzieć jaką brać;) 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...