Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Heidi @Heidi Jakby co, to masz mój głos w konkursie publiczności:dobrze::cmok:

Ty pisz kochana co u Ciebie za atrakcje,,, my ciekawskie jaja trochę,,a najważniejsze pytanie  Czy znalazłaś skarba? bo taka trochę cicha jesteś,,, zaraz tutaj przywołam @Serenity  bo następna cicho siedzi,  a życie się toczy, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi nic ciekawego się u mnie nie dzieje:dobrze:, pracuję i tyle, a że babcia :mur:demencja mi się trafiła i to zaawansowana to i jest przy niej co robić:słabo:

Skarba nie znalazłam,:szok: ale może kiedyś znajdę:hura:, tylko powiedz kochana gdzie szukać:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Blondi nic ciekawego się u mnie nie dzieje:dobrze:, pracuję i tyle, a że babcia :mur:demencja mi się trafiła i to zaawansowana to i jest przy niej co robić:słabo:

Skarba nie znalazłam,:szok: ale może kiedyś znajdę:hura:, tylko powiedz kochana gdzie szukać:cmok:

No gdzie? wszędzie, na ulicy , w autobusie, w sklepie, ale w naszej pracy to w internecie i jak to gdzie ? na portalach randkowych,  jest full debili ale idzie ogarnąc debilizm od normalnosci, tylko się nie poddawać, bo swój na swojego trafi,, :tak:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

No gdzie? wszędzie, na ulicy , w autobusie, w sklepie, ale w naszej pracy to w internecie i jak to gdzie ? na portalach randkowych,  jest full debili ale idzie ogarnąc debilizm od normalnosci, tylko się nie poddawać, bo swój na swojego trafi,, :tak:

Na ulicy nie bardzo, bo jak spojrzę na pyski krzyweO.o, to jakoś mi się odechciewa,:(  ani z takim pogadać ludzkim językiem:grzmotnąć:, a nauczy się polskiego? skąd mogę to wiedzieć:szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

:szydera:jesteś niemożliwa,,,ale masz rację

no wystarczy popatrzeć na niemieckie twarze:$,na te obwisłe z piwska brzuchy:piwo: nie ma na czym oka zawiesić:cool:, nawet 5 minut bym z takim nie wytrzymała;), a co dopiero resztę życia:p

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Janeczka1963 napisał:

no wystarczy popatrzeć na niemieckie twarze:$, nie ma na czym oka zawiesić:cool:, nawet 5 minut bym z takim nie wytrzymała;), a co dopiero resztę życia:p

To co ja mam powiedzieć?  2 lata ? z Niemcem? zawieszam na nim  oko ,ciągle jest atrakcyjny tylko trochę przypał i to niemiec i całkiem inne myślenie,:tak2:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@NNNdanuta jak już jesteś to muszę do Ciebie napisac, byłam  w Ahorn i za nic nie znalazlam tego domu ze starociami, :( :szok:

To nie był jeden dom tylko trzy, lub nawet cztery w kupie. Ale to było ze 4 lata temu, a sama wioska (mieszkańcy Ahorn) nie byli tym handlem zachwycona bo szczerze powiedziawszy wyglądało to okropnie bo bajzel nie do opisania był nie tylko w tych domach, ale i na zewnątrz. Może pozbyli się jakoś tego problemu ? O.o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

To nie był jeden dom tylko trzy, lub nawet cztery w kupie. Ale to było ze 4 lata temu, a sama wioska (mieszkańcy Ahorn) nie byli tym handlem zachwycona bo szczerze powiedziawszy wyglądało to okropnie bo bajzel nie do opisania był nie tylko w tych domach, ale i na zewnątrz. Może pozbyli się jakoś tego problemu ? O.o

Może tak być:tak: ale pociągnęłam wczoraj całą kampanię na Ahorn na starocie:szydera: ale nischt zu tragisch , wybaczyli mi szybko bo potem na Coburg pojechaliśmy,,:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Może tak być:tak: ale pociągnęłam wczoraj całą kampanię na Ahorn na starocie:szydera: ale nischt zu tragisch , wybaczyli mi szybko bo potem na Coburg pojechaliśmy,,:szydera:

A wypytywałaś się kogoś w Ahorn gdzie można kupić starocie ? Acha, właściciel tego "biznesu" nie był może tak stary, ale wyglądał na schorowanego...)))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

A wypytywałaś się kogoś w Ahorn gdzie można kupić starocie ? Acha, właściciel tego "biznesu" nie był może tak stary, ale wyglądał na schorowanego...)))

No przecież mój przypał jechał tam gdzie kazałam, pod górę za radą miasta, itd, :szydera: napewno nic już tam nie ma ,a szkoda,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...