Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jakby ktoś się pytał ....ja już pauzuję ...a żeby było śmieszniej o 13-tej ( mniej więcej ) wpadnie tutaj druga doktorowa córka i ....opiekunka ma wolną półdniówkę . Jutro nie będę jej miała a ta dzisiejsza pauza oprócz półdniówy to też za to , że jutro będę uwiązana w chałupie cały dzień do wieczora . Następne wolne dopiero w niedzielę :szydera:....Już siorbię swoją drugą kawę ...jak dojrzę dno w kubku to będzie znak , że czas opuścić kwadraty i na zwiady ruszyć ...Obejrzeć ..rozejrzeć się , czy jakieś bilingi i inne sale w sklepach kuszą ....Walizka prawie spakowana . Zostawiam na wieszakach to , czego jestem pewna , że jeszcze użyję ...Pomaluśku ...powoluśku szykuję się do zjazdu . Busik już wczoraj  został zaklepany ...i aby do następnego końca tygodnia ...do cudownej soboty :oklaski:

A że mnie i z @geronimo się śmiali,  że walizki spakowane z odpowiednim wyprzedzeniem. ...:haha: A tu następna się ujawniła...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Ty nie rozmachuj się tak mocno , tylko patrz ...żebyśta dobrze z autostrady zjechali :szydera:

Autostrada prosta jak strzała jest...pobłądzić się nie da...:szydera:  A nawet jak coś nie teges, to....piękny mamy kraj...pozwiedzać można...to taka wartość dodana będzie...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A że mnie i z @geronimo się śmiali,  że walizki spakowane z odpowiednim wyprzedzeniem. ...:haha: A tu następna się ujawniła...:oklaski:

Przecież pisałam , że syneczek trzy wielgachne torby do PL-a zabrał ....pisałam . Ździebko jeszcze dokupiłam ...i ...dlatego pakuję , coby obaczyć , czy ...jeszcze ździebko mogę dokupić ...Jeszcze mogę , bo część nieużywanych ciuchów też syneczek już mi na kwadratach zostawił ....miejsce po cugaskach wyjaranych też solidne będzie ... Nic ...ino kupować ...kupować :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przecież pisałam , że syneczek trzy wielgachne torby do PL-a zabrał ....pisałam . Ździebko jeszcze dokupiłam ...i ...dlatego pakuję , coby obaczyć , czy ...jeszcze ździebko mogę dokupić ...Jeszcze mogę , bo część nieużywanych ciuchów też syneczek już mi na kwadratach zostawił ....miejsce po cugaskach wyjaranych też solidne będzie ... Nic ...ino kupować ...kupować :haha:

Zaszalała...oj zaszalała pańcia na saxach...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Minęliśmy zjazd na Ciechocinek to pokiwałam łapką do @Dodzisława....:oklaski: A co....nawet czysta chusteczka była w łapce...nie jakaś obsmarkana....:szydera:

Niech se nie myśli , że Mirelle'a to jakiś usmarkany Cypisek jest ...a co ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Basiaim napisał:

Nic @foczka63 nie pisze, czy @Teresadd dojechała, czy się trefiły bez problemu...

Jesteśmy jesteśmy.Kasia po mnie przyjechała do Sindbada.Frau Kulka sympatyczna .A ja chodzę za Kasią ,jak za kwoką i wszystkiego się uczę.Kasię znałam z fotek ,ona mnie też więc szybko odnalazłeś my.Teraz leżakujemy,a potem dalszy ciąg obowiązków.Nie muszę dodawać ,że sympatyczna i serdeczną ta nasza foczka.To tyle narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Uffff.

Od rana szukałam portfela, przeszukałam wszystkie torebki Kasieńki i zwątpiłam. Nagle pojawił się w lodówce zawinięty elegancko w serwetkę. Pal licho pieniądze ale miałam w nim dokumenty Kasieńki. 

No i dobrze bo już mi się gorąco zrobiło. :szydera:

Zapomniałaś ze tam włożyłaś??a podobno demencja nie jest zaraźliwa:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, 1bozka napisał:

Zapomniałaś ze tam włożyłaś??a podobno demencja nie jest zaraźliwa:haha:

Nawet mnie nie denerwuj. :pejcz:

Znów mi zwinęła,  schowałam w ręcznikach bo nie chce mi się pokoju na klucz zamykać i potem z całym pękiem łazić wszędzie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Jestem już znowu na urlopie w De,,bo tutaj naprawdę jest urlop,,ogarniam narazie wszystko,,jak wracamy do domu to mamy milion rzeczy ,,jak stare babki jesteśmy,,ale w Pl zakończyliśmy narazie wojaże ,,do sierpnia,,kiełbachy pysznej nakupiliśmy i szynek i poledwic pieczonych,,na bogato,,:hura:opalona jestem na murzynka-hahaha, robota na słońcu mnie tak załatwiła,,mimo ,że nie chciałam,,,,ale robotę zrobiliśmy przesuper,,jak to mówi slodziak,,absolute szpice",,moje wnuczki miały codziennie nową atrakcję ,,babcia ma codziennie to niech wnuczki też mają,,,:oklaski:wpadnę do Was pózniej,,,klepcie sobie ile wlezie,,,ja robię 3 pranie,,brudasy z nas,,hahaha, w Pl to robota przy tarasie,,30 m kw taras,,ale słodziak tak to położył że mucha nie siada,,Pitagorasa nawet użył,,,co do milimetra,,,dobra robota i bardzo szybka robota,,,dlatego w Pl żadnego urlopu -tylko zapindol na maxa,,,ale córka zadowolona,,a wnuczkom tez taras przed Crazy domkiem ,,piaskownica i duży basen ,,domki dla ptaszków,,nawet prowizoryczną bramę ,,aby dzieciaki na ulicę nie wybiegały,,bo to nowy dom,,,,ale już powiedzialam koniec,,nasza robota skonczona ,,:tak2:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

Jesteśmy jesteśmy.Kasia po mnie przyjechała do Sindbada.Frau Kulka sympatyczna .A ja chodzę za Kasią ,jak za kwoką i wszystkiego się uczę.Kasię znałam z fotek ,ona mnie też więc szybko odnalazłeś my.Teraz leżakujemy,a potem dalszy ciąg obowiązków.Nie muszę dodawać ,że sympatyczna i serdeczną ta nasza foczka.To tyle narazie.

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...