Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Darekr napisał:

W wieku 20 lat wyjechałem z Kielc do Krakowa, tam się ożeniłem i przez wiele lat tam mieszkałem,

Na każdym weselu już wszyscy wiedzieli, że to jest obowiązkowa piosenka :

 

 

Po trzecim, czy czwartym weselu już wszyskie krakusy znały słowa i zawsze po oczepinach śpiewali już razem ze mną

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Darekr napisał:

W wieku 20 lat wyjechałem z Kielc do Krakowa, tam się ożeniłem i przez wiele lat tam mieszkałem,

Na każdym weselu już wszyscy wiedzieli, że to jest obowiązkowa piosenka :

 

 

Darek , chorero jedna , przez Ciebie nie będę mogła dzisiaj zasnąć , bo na śpiewanie mnie wzięło . Wyciszać się  przed nocą muszę a nie drzeć japę  xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

@Darekr jjak koncert się jeszcze nie skończył to Nie płacz kiedy odjade poproszę :)

Przepraszam @INEZ , czaszami jak wezmę gitarę do rąk - 

- to odpływam od rzeczywistości - przegapiłem Twojego posta,

ja najbardziej lubię tą oryginalną wersję:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palce już nie te,opuszki bolą już od strun, za rzadko człowiek gra na gitarze

To już nie te lata co minęły.

Gitara poszła znowu na półkę, więc trzeba wyciągnoć słuchawki i w laptopie - ulubiona muza

Jak zwykle - kupa kabli - i kilka kompletów słuchawek - 

- a moich ulubionych, bezprzewodowych na całe uszy - nie ma!

po 5 minutach pełnia szczęścia - znalazłem,

a tu znowu zonk i w nadajniku i w słuchawkach - akumulatory - "zero"

i znajdź teraz ten piep...ny  kabelek - następne 5 minut,-

ale dałem radę - tylko co 15 minut muszę odplątywać z szyi ten przewód

bo mam jakiś taki syndrom "nie spokojnych nóg"

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze wstać skoro świt? :haha: Pytanie retoryczne...dobrze wstać :oklaski: Aczkolwiek o wyjściu za mąż nie myślę :haha: Niemniej jakieś tak marzenie by się jeszcze znalazło :szydera:  Ale najpierw posiorbię sobie z lekka, pokontempluję pogodę, poczytam zaległości i może potem pomyślę nad realizacją marzeń :szydera:  Tymczasem słowami 1758779342_dziedobrysonik.gif.d51496f1ec55224a8dd26a3345208f61.gif  witam was cieplutko i, rzęskami zalotnie wachlując, ogłaszam, że kolejny dzień nadszedł :oklaski: Życzę wszystkim, by ten dzień był fantastyczny według upodobań każdego z was :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...