Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, hawana napisał:

Koteczka masz swojego.

Na seduszka nie licz, bo mnie sie nie chce emotkow szukac. Ty mnie znasz, wiec wiesz , kiedy sie smieje.

Tak sie rozleniwilam przez ta robote w opiece.

E....zaraz przez robotę . Kto się leniem urodził  itd.:haha:

Znam to z autopsji xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewal8 napisał:

Wiem, że nieładnie. To już nawet sąsiedzi za głowę się łapią i nie dowierzają, ale powszechnie wiadomo, że synuś siedzi pod pantoflem młodej żonki i robi to, co ona zadecyduje. Ten Trauerfest przed Urnenbeisetzung to tez jakiś kabaret. Tylko najbliższa rodzina i 2 sąsiadki. Nie mają zamiaru nawet nekrologu upubliczniać. Wszystko po kryjomu. po cichu, żeby śladu nie było.

Zaczynam nawet mieć podejrzenia, czy prochy babci faktycznie w tych nogach u swatowej wylądują, czy gdzieś bezimiennie na grüne Wiese. Tego się nie dowiemy, bo nikogo oprócz rodziny, na Beisetzung nie będzie.

Gdyby Hermina wiedziała jak się z nią obejdą po śmierci to zleciłaby własny pochówek komuś spoza rodziny.

Wstyd.Jedyne pocieszenie,to że jest tam mała społeczność i nie ukryją się przed osądem i plotkami.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marta B napisał:

Gdyby Hermina wiedziała jak się z nią obejdą po śmierci to zleciłaby własny pochówek komuś spoza rodziny.

Wstyd.Jedyne pocieszenie,to że jest tam mała społeczność i nie ukryją się przed osądem i plotkami.

A wystarczylo zrobic zapis w testamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Darekr napisał:

Pisałem chyba ze dwa miesiące temu i pytałem czy

jest jakaś koleżanka z Forum w okolicach Kazimierza,

ale odezwu nie było!!!

W Sandomierzu było inaczej,

Geronimo całą noc spędził z nami

Już robimy plany na następny rok. (koledzy mnie nękają)

Płyniemy z Puław -Nocujemy w Dęblinie,

W Dęblinie - muszę zrobić atrakcje

( rozmawiałem już z kierownikiem areoklubu)

będziemy mieć 3 Cesny 150, samoloty 4-osobowe - lot 20 mimut,

koszt 80 zł/łebek

Na każdym spływie, staram się żeby moja ZAŁOGA miała jakieś atrakcje

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Dopiero teraz, bo roboty se sama narobiłam.

Wczoraj pranie, dziś kupa...tfu...góra prasowania, w międzyczasie ktoś przychodził, więc trwało dłużej niż  normalnie.

Problem z telefonem na adresie mamy. Od wczoraj milczy. Internet też pojawia się i znika.

Najgorzej, bo dziadek do naprawiania się bierze i co chwilę coś naciska.Już go kilka razy opierdzieliłam, teraz ja u góry, to zobaczymy, kiedy mi net zniknie (tfu..tfu...) jak zaś "ponaprawia"...

Córka dzwoniła do Telekomu, według nich jest wszystko ok.

Chciałam do miasta dziś ruszyć (wczoraj nie byłam), ale pogoda nie zachęca. Wiatr paskudny chmury przygania.

Kurczę...ci nasi pdp to nieźli aktorzy.

Mój kłopoty ma z kręgosłupem. Dziś żalił się sąsiadce jaki chory....  tak się wczuł w rolę, ze aż sama się przestraszyłam.

Ale, jak poczta przyjechała, to jak zwykle żwawo do drzwi pobiegł :szydera:

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomas1965 napisał:

To nie był mój autorski pomysł. Kiedyś na obozie sportowym po wieczornym "rozruchu" koledzy rzucali we mnie oszczepami.

Na szczęście my mamy tylko wiosła, bo po ostatnim zamieszaniu w Kazimierzu, gdyby koledzy mieli oszczepy - to może bym już dzisiaj nie pisał

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Darekr napisał:

Na szczęście my mamy tylko wiosła, bo po ostatnim zamieszaniu w Kazimierzu, gdyby koledzy mieli oszczepy - to może bym już dzisiaj nie pisał

Jeszcze sie taki nie narodzil, ktory by wszystkim dogodzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...