Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hejwam...

nie wyspalam sie...glowa mnie cyka i kark z lewej strony mam obolaly..ktos mnie napierdzielal, ciekawe dlaczego..bol-glowy_2019-04-03_08-11-24.thumb.jpg.1b11c825c3fb9e46d313af2a35362754.jpg

zaraz kawa na rozped a potem sie obaczy, w razie czego wezme tabsy , zastanawiam sie tylko ktore bardziej podzialaja

tabletki-niepierdol-najlepsze-na-bol_2016-05-16_14-35-06.jpg.a316ae2377a7a2fb02af993b7913b541.jpg, tych drugich mam troche malo 

lek-na-bol-glowy-dla-kobiet_2017-03-08_17-39-34.thumb.jpg.163d4ff071cd7e1b57657a1d33ff1f97.jpg

milego dnia zycze 

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomas1965 napisał:

Każdy potrzebuje śmiechu. Byle nie był to rechot z tych, których nam powierzono. Najlepiej i najzdrowiej ponabijać się z siebie.

tomasz napisales idealnie , calosc wypowiedzi jest jak najbardziej na TAK, powrot do normalnosci mi osobiscie zajmuje dwa tygodnie ..dwa tygodnie na wyciszenie, na wejscie w rodzine, na znalezienie miejsca w domu dla siebie..

a potem kiedy juz sie zagniezdze...zbliza sie kolejny wyjazd..taka praca

a odnosnie cytatu...wiesz ze najtrudniej jest miec dystans do samego siebie prawda?

dobranoc czy dzien dobry???

tak czy owak :cześć:

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:
  • Ona musi ...ja jeszcze  na nogach śmigam  jak sarenka xd Bez ćwiczeń może być ciężko . Nie daj bobrze , żeby na stałe w łóżku została ....to kawał kobity jest . Dopóki trochę ćwiczy ,dopóty nie jest źle :tak2:

Wiadomo o dobrą stelle trzeba dbać;) 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokulałam się :oklaski: Ale ledwo-ledwo :haha: Zachciało mi się filmów na dobranoc...i tak zeszło do, jak dla mnie, nienormalnej godziny siedzieć :mur: A teraz umieram z niewyspania :haha: I wiem, że ani kawa nie pomoże, ani fajurek, a na drzemkę poobiednią nie mam co liczyć, bo rozwinę skrzydełka Niuniusia i na spotkanie z koleżanką polecę :oklaski: Teraz chłonę ciszę i kofeinę, a jeszcze mam tyle zaległości klepalnych przed sobą :haha: Nic to...dam radę :oklaski: Witam was więc i informuję, że 218256223_dziedobrykonikigupoty.jpg.e3b20f7c4039d0c43bfb6f8f7d6e79a8.jpg , ale nie martwcie się...w głębi serca wiem, że będzie cudny tak, jak sobie zamarzycie, czego serdecznie życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, emma napisał:

Wiadomo o dobrą stelle trzeba dbać;) 

Oczipiałaś....o jaką dobrą  ? xd To jest normalne miejsce , gdzie popitalasz z uśmiechem na facjacie albo ...masz wk...nerwa jak stąd do Moskwy :haha:, Na plus zaliczam : zakupy robimy z córką , czasem z wnuczką , my bierzemy z półek to , na co mamy ochotę i jeszcze nam podpowiadają , żeby coś wziąć . Przesypiane całe noce , ogólna swoboda , są sympatyczni ( przynajmniej starają się nimi być ) ....jeszcze znajdzie się kilka plusów ...Minusy : niechodząca PDP-na ...dlatego pilnuję tych ćwiczeń ...inkontynencja i wiadomo - pieluchy , paskudne , stare urządzenia ( kuchenka , piecyk gazowy w łazience ) i zagracone niesamowicie mieszkanie w miejscach , gdzie musimy poruszać się ....Oj , te minusy nie są straszne , idzie przeżyć a wiemy , że w większości miejsc takie bywają , tylko ....większość nas z tej większości nie przyznaje się do tego . Co tam bazgrać ...nie jest źle ...a jak się wk..zdenerwuję to będę sobie na forum zrzędziła ...bo tak lubię i już :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Nareszcie wiem, na czym stoję. Za 3 dni wracam do domu, miałam zostać do pogrzebu, ale pogrzebu... nie będzie. Nie ogarniam tego absolutnie, jest to dla mnie niezrozumiałe, ale i tak nie mam na to wpływu, to po co się szarpać. Dziwne jest podejście rodziny do sprawy pochówku babci, ale w sumie to w tej chwili jest mi już wszystko jedno. Najpierw ma być Trauerfest, a za jakiś - bliżej nieokreślony czas, jak już synuś wszystkie inne okolicznościowe święta zaliczy - cichaczem babcię przeniosą do rodzinnego grobowca, który z rodziną babci nie ma nic wspólnego. O tych okolicznościowych świętach piszę z premedytacją, ponieważ w dniu śmierci babci, synuś pojechał sobie na wochenende do Drezna zrealizować swój i swojej żony prezent urodzinowy, a ja do szpitala formalności za niego załatwiać. 

Wszyscy spodziewali się pochówku końcem tego tygodnia, względnie w sobotę, no ale przyszywany wnuczek synusia ma Einschulung. Babcia więc czeka na dogodną sytuację i się chłodzi. To się już w głowie nie mieści po prostu. Ja wiedziałam, że Niemcy to dziwny naród, no ale że aż tak, to bym nie przypuszczała. Nie mogę się doczekać, kiedy do busa wsiądę.

Miłego dnia dla wszystkich.

Edytowane przez ewal8
  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oczipiałaś....o jaką dobrą  ? xd To jest normalne miejsce , gdzie popitalasz z uśmiechem na facjacie albo ...masz wk...nerwa jak stąd do Moskwy :haha:, Na plus zaliczam : zakupy robimy z córką , czasem z wnuczką , my bierzemy z półek to , na co mamy ochotę i jeszcze nam podpowiadają , żeby coś wziąć . Przesypiane całe noce , ogólna swoboda , są sympatyczni ( przynajmniej starają się nimi być ) ....jeszcze znajdzie się kilka plusów ...Minusy : niechodząca PDP-na ...dlatego pilnuję tych ćwiczeń ...inkontynencja i wiadomo - pieluchy , paskudne , stare urządzenia ( kuchenka , piecyk gazowy w łazience ) i zagracone niesamowicie mieszkanie w miejscach , gdzie musimy poruszać się ....Oj , te minusy nie są straszne , idzie przeżyć a wiemy , że w większości miejsc takie bywają , tylko ....większość nas z tej większości nie przyznaje się do tego . Co tam bazgrać ...nie jest źle ...a jak się wk..zdenerwuję to będę sobie na forum zrzędziła ...bo tak lubię i już :haha:

Dlatego pisze dobra Stella xd Ja tak miałem i jeszcze wredne dzieci. 50 euro na tydzień na dwie na wszystko przytargac w torbie;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, ewal8 napisał:

Dzień dobry wszystkim. Nareszcie wiem, na czym stoję. Za 3 dni wracam do domu, miałam zostać do pogrzebu, ale pogrzebu... nie będzie. Nie ogarniam tego absolutnie, jest to dla mnie niezrozumiałe, ale i tak nie mam na to wpływu, to po co się szarpać. Dziwne jest podejście rodziny do sprawy pochówku babci, ale w sumie to w tej chwili jest mi już wszystko jedno. Najpierw ma być Trauerfest, a za jakiś - bliżej nieokreślony czas, jak już synuś wszystkie inne okolicznościowe święta zaliczy - cichaczem babcię przeniosą do rodzinnego grobowca, który z rodziną babci nie ma nic wspólnego. O tych okolicznościowych świętach piszę z premedytacją, ponieważ w dniu śmierci babci, synuś pojechał sobie na wochenende do Drezna zrealizować swój i swojej żony prezent urodzinowy, a ja do szpitala formalności za niego załatwiać. 

Wszyscy spodziewali się pochówku końcem tego tygodnia, względnie w sobotę, no ale przyszywany wnuczek synusia ma Einschulung. Babcia więc czeka na dogodną sytuację i się chłodzi. To się już w głowie nie mieści po prostu. Ja wiedziałam, że Niemcy to dziwny naród, no ale że aż tak, to bym nie przypuszczała. Nie mogę się doczekać, kiedy do busa wsiądę.

Miłego dnia dla wszystkich.

Ja myślałam, że  oni tylko dla opiekunów/nek są gdy potrzebna/my to cacy, a jak już nie, to raus. Oni po prostu tacy są w ogole.  Babci już nic nie zaszkodzi jak położy w lodówce, a oni mają ważniejsze dla żywych sprawy, aby mieli co wspominać.  

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

12 stopni tylko nie płacz proszę, 12 stopni na termometrze przynoszę!... A weź se je wsadź, tam gdzie słońce nie dochodzi... Lato kuźwa! >:(. A ja przygotowana na takie skrajne temperatury prawie jak @BabaJagusia w lutym w rzymkach :haha:. Się wczoraj rozpadło, dwie burze przeszły i oziębiło okrutnie. :papieros:.

Pogody ducha i przynajmniej gorących serc życzę na dzisiejszy dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...