Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Moja Jadwinia na rowerku popitala . Rundę wokół mieszkania zrobiła , teraz jazda bez trzymanki , już 7 km przejechała . Posłuszna gadzina :haha:

Myślałam,  że  na stacjonarnym ją puszczasz. Gorzej jak zaliczy ścianę xd Widać,  dyscyplinkę trzymasz :dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, emma napisał:

Myślałam,  że  na stacjonarnym ją puszczasz. Gorzej jak zaliczy ścianę xd Widać,  dyscyplinkę trzymasz :dobrze:

Emma ...rundę to na piechotę z rollatorkiem . Rowerek stacjonarny , trochę inny niż te znane . Córka jej ze swojej Praxis wypożyczyła . Też dzisiaj spróbowałam i fajnie , lekko  się na nim pedałuje . Pojechałam tylko 3 km ....sałatkę na życzenie na kolację musiałam zrobić ...czas mnie gonił , ale 18 kcal zrzuciłam ....2 tys. kcal jeszcze we mnie tkwią  xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, kris napisał:

A jak zwierzak ochrzczony? 

Przychodzi staruszka do księdza i prosi go aby ochrzcił jej kota.
– Proszę księdza bardzo nalegam o chrzest dla mojego kotka.
– Kota? tak nie można
– Zapłacę 100 tysięcy
Ksiądz zgodził się, ale następnego dnia czuł wyrzuty sumienia, więc sięgnął po telefon i zadzwonił do biskupa, aby przyznać się co zrobił.
– Ochrzciłem kota – mówi do słuchawki
– Zwariowałeś? – mówi biskup
– Staruszka prosiła, a do tego zapłaciła mi 100 tys.
– To wszystko wyjaśnia, oczywiście proszę przygotować kota do bierzmowania…

Wymowna historyja:oxd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, maras1 napisał:

nie wiem czy same marysie,i czy aż siedmiu krasnali:$

:sorry: bajki mi się pomylił to królewna Śnieżka i te krasnoludki się w jednej bajce spotkali. Jeszcze raz przepraszam :1490_santa_tone1:

Za tego Mikołaja też ale nie mogę go usunąć wrr z telefonu źle się pisze :cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

:sorry: bajki mi się pomylił to królewna Śnieżka i te krasnoludki się w jednej bajce spotkali. Jeszcze raz przepraszam :1490_santa_tone1:

Za tego Mikołaja też ale nie mogę go usunąć wrr z telefonu źle się pisze :cześć:

nic nie usuwaj,jestes moją śnieżką nie wiem tylko czy zdążę cię uratować:$

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Emma ...rundę to na piechotę z rollatorkiem . Rowerek stacjonarny , trochę inny niż te znane . Córka jej ze swojej Praxis wypożyczyła . Też dzisiaj spróbowałam i fajnie , lekko  się na nim pedałuje . Pojechałam tylko 3 km ....sałatkę na życzenie na kolację musiałam zrobić ...czas mnie gonił , ale 18 kcal zrzuciłam ....2 tys. kcal jeszcze we mnie tkwią  xd

Ty 3 km, a babcię na emeryturze po 10 km ciśniesz? :d to się nazywa wyczyn xd do księgi Ginesa trafisz

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Emma ...rundę to na piechotę z rollatorkiem . Rowerek stacjonarny , trochę inny niż te znane . Córka jej ze swojej Praxis wypożyczyła . Też dzisiaj spróbowałam i fajnie , lekko  się na nim pedałuje . Pojechałam tylko 3 km ....sałatkę na życzenie na kolację musiałam zrobić ...czas mnie gonił , ale 18 kcal zrzuciłam ....2 tys. kcal jeszcze we mnie tkwią  xd

To jeszcze tylko 110 dni treningu i dzisiejsze kalorie spalisz! Prawie jak triathlon!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, emma napisał:

Ty 3 km, a babcię na emeryturze po 10 km ciśniesz? :d to się nazywa wyczyn xd do księgi Ginesa trafisz

  • Ona musi ...ja jeszcze  na nogach śmigam  jak sarenka xd Bez ćwiczeń może być ciężko . Nie daj bobrze , żeby na stałe w łóżku została ....to kawał kobity jest . Dopóki trochę ćwiczy ,dopóty nie jest źle :tak2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...