Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Afryka napisał:

Jeżu malusieńki :szok:, taka rzeczowa dyskusja się tu toczyła, a ja musiałam się udać kurcgalopkiem na zakupy, a później obiad zrychtować. Nie powiem, że nie, mnie tyż kopara opadła po przeczytaniu paru Waszych postów. Wydawało mi się do tej pory, że to takie opowieści busowe czy tam opiekuńcze legendy, a tu w tych starych piecach nie tylko diabeł siedzi, ale Casanova i markiz de Sade razem wzięci. I teraz mam zagwozdkę, bo po moich utyskiwaniach, że mam noce nieprzespane, Tuptuś zaproponował mi platz obok siebie, po nieboszczce Kunegundzie w małżeńskim łożu i teraz nie wiem czy to był żart czy erotyczna propozycja!? :cool:. Ja, w kwestii opieki nad dziadkami, to debiutantka jestem i prawdę powiedziawszy czuję się średnio w tej:haha: roli. Dotychczas miałam seniorki i odpowiadało mi to. A tak zupełnie na marginesie to te dziadki mogą sobie ewentualnie z torby strzelić :szydera:, a pieniądze jak słychać naprawdę nie śmierdzą niektórym "paniom", o tempora o mores... zdecydowanie wolę zapach guano. 

No , babie nie dogodzisz . Stękasz , marudzisz , że masz problem ze snem , a z propozycji nie chcesz skorzystać . Jestem prawie pewna , że na porządnym wyrku z chłopem u boku , spałabyś jak niemowlę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

No , babie nie dogodzisz . Stękasz , marudzisz , że masz problem ze snem , a z propozycji nie chcesz skorzystać . Jestem prawie pewna , że na porządnym wyrku z chłopem u boku , spałabyś jak niemowlę :d

:grzmotnąć: :grzmotnąć:... I żeby było w temacie :lanie:... erotycznym :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BabaJagusia napisał:

Tylko on tera ma taką facjatę wymarszczoną. Trudno. Ciachem to on był. Ze 20 lat temu. Ale mu już przeszło! I właśnie że musi dopłacać :trele:

 

5 minut temu, awe59 napisał:

Ciacho to było ale pół wieku temu....teraz jest indycze jajo....stary, pomarszczony i z plamami wątrobowymi....:haha:

Ależ Wy wredne jesteście :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

No i dobrze by było gdyby " von " miał przed nazwiskiem.....:d

Ci z von z przodu , szukają majętnych partnerek , aby miał kto sfinalizować renowację upadającego zamku . To nie te czasy co onegdaj , kiedy szlachta nie pracowała , a kasy w c..... miała :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

No , babie nie dogodzisz . Stękasz , marudzisz , że masz problem ze snem , a z propozycji nie chcesz skorzystać . Jestem prawie pewna , że na porządnym wyrku z chłopem u boku , spałabyś jak niemowlę :d

Też trafiał mi się jeden bogaty sąsiad , podobałam mu się bardzo ...na jednym z adresów . Miły , bardzo kulturalny , bo jak odwiedzał babcię / są siadkę to zawsze szczękę obok talerzyka z poczęstnym wykładał ...nie chciał , żeby mu do kawy wpadła ...ruchoma bardzo mocno było ...taka ruchawica jakby . No i pampers zawsze mu się przekrzywiał na jedną stronę i z tego powodu jedną nogawkę spodni wilgotną zawsze posiadał ....może w spodniach miał za dużo i dlatego ten pampers krzywił się jednostronnie ...nie wiem , nie mam zielonego pojęcia . Nie dane mi było sprawdzić , bo ja jechałam na inny adres ( tam na zastępstwie tylko byłam ) a i jemu było się wzięło i odeszło . Szkoda ...żal za serce ściska , bo tak ślicznie był bogaty . Mógł wstrzymać się przecież z bólami i se pożyć dalej ...ja w międzyczasie owdowiałam , przed ołtarzem my bymy mogli se stanąć ....może nawet wianek na głowę bym zarzuciła ? Nie był wcale taki stary ...do dziewięćdziesiątki brakowało jeszcze kilka miesięcy :smutek:xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

No?:haha:

Pamiętasz takiego dziadka z filmu "U Pana Boga za miedzą" albo w ogródku? Właził niemota na jakiś balkon i tylko Halynka pokazująca biust była w stanie sprowadzić go na parter:szydera:

No i tak mi się pomyślał, że facetem rządzi wacek, nawet jak już nie pamięta do czego on służy-oprócz sikania. Hi, hi. Zaraz koledzy się obrażą. Sorki, sorki:haha:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...