Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Do czasu Hawanko .Nie daj bobrze , żeby babcia zaniemogła i trzeba byłoby pomóc jej wstać , przesunąć w łóżku . Podejrzewam , że rodzina nie byłaby już cała w skowronkach . Niejednokrotnie to przerabialiśmy , że kochają nas , jesteśmy niezastąpieni wtedy , kiedy nie muszą ruszać z pomocą . Pomóc kofry dźwignąć a pomóc w życiu codziennym na szteli to już wielka różnica :tak2:

Masz rację, dlatego do rodzinki trzeba miec zdrowy dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze miec takie cos nad woda ok ale krzatnie sie utrzymanie to inna para kaloszy ...ja to taka wohnungowa jestem a nie hausowa...ogrody owszem moge poogladac ale robota w ziemi niekoniecznie.....taki feler...no a gdzie gwozdzie dechy tynki itesprawy???

szogun po drabinie skacze jak bog mlody sruby wymienia w spodenkach paraduje...inny facet sie mi objawil...sportowy w dresiku sniadanie jada nie goli sie codziennie, zadnej koszuli jeno t-shirty mocno zuzyte ze nie wspomne o pelnym obuwiu SANDALY!!!!  tudziez klapeczki , pelen luz..mysle ze odreagowuje ostatnie lata  i odsypia....odsypia odsypia.....

nawet potrafi sam sniadanie zrobic i wola ze gotowe...ot co ...na plaze zmyka w chwili wolnej....

 

no dobra znikam bo trzeba te daczenadmorska ogarnac na rzyszlych letnikow co sie pojawia bodajze za tydzien..glupio zeby im bajzel ostawic..

a z ciekawostek.....4 dni i nowe wyzwania na mnie czekaja...no i mialam okazje przygladac sie luteranom pogrzebowi itd....tu nie ma opcji trumny nie ma krzyzy na cmentarzach msza wyglada zupelnie inaczej nie wspomne ichniego spracha..ni w zab...

jol...zatem geniswoac bede ostatni poranek jutro kawa na plazy w pizamce a jakze ...a potem prom i heja...

milego reszty dnia

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucinda Lusiu,  ja cię sorki,  Ty masz niepolską klawiaturę,  czy jak? I nie ma szans na naszą? 

Bo trochę ciężko się czytasz. Przepraszam,  że ośmielam się...być może wszyscy Cię znają 40 lat już i pewnie kiedyś był temat pisowni. 

To chociaż ogonki dawaj...:szydera::p

Buziole I proszę,  nie gniewaj się. Dziś się odważyłam napisać...:o

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O uszkodzonej  porcelance jeszcze tej @ jednej @Afryka napisz . Niech odkupi ....a co ?! :haha:

Mogę Mirabelkę doinwestować, a co mi tam, ludzki" pan" ze mnie, parę euro w extra stark klej do protez, bo ciągle słyszę, że jej wylata jak Pawlakowi zamek w karabinie. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hawana napisał:

Ozeszzz, tydzien bez porcelanki, co za wstyd:haha:

Moze sobie z ziemniaka wystruze?

No coś Tyyy ?! ...Przecież ja tak dla picu @Mirelka1965 podpowiedziałam . Ona ma mocną , solidną ....i z rodowodem jakimś ...czy jakoś tak :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Mogę Mirabelkę doinwestować, a co mi tam, ludzki" pan" ze mnie, parę euro w extra stark klej do protez, bo ciągle słyszę, że jej wylata jak Pawlakowi zamek w karabinie. :szydera:

Tuptusiowi zajumalas, przyznaj sie:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No coś Tyyy ?! ...Przecież ja tak dla picu @Mirelka1965 podpowiedziałam . Ona ma mocną , solidną ....i z rodowodem jakimś ...czy jakoś tak :haha:

Prawda. Nie raz spadła a nadal sie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

@lucinda Lusiu,  ja cię sorki,  Ty masz niepolską klawiaturę,  czy jak? I nie ma szans na naszą? 

Bo trochę ciężko się czytasz. Przepraszam,  że ośmielam się...być może wszyscy Cię znają 40 lat już i pewnie kiedyś był temat pisowni. 

To chociaż ogonki dawaj...:szydera::p

Buziole I proszę,  nie gniewaj się. Dziś się odważyłam napisać...:o

Matuchno kochana ....coś Ty się dzisiaj tak do tych ogoniastych doczepiła ? Ino ogony i ogonki różniste  Ci w głowie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Puszczała je ....czy sie ? Jak tam leciało ? xd

"Puszczała się dziewczyna 

Puszczała z miłości. 

Puszczała dla pieniędzy, puszczała z litości. 

Aż taką masę razy upadła moralnie, 

Że całkiem się skurwiła i wpadła fatalnie 

Albowiem w ciążę zaszła od jednego z gości :

Tak powstał Skurwysyndyk masy upadłości... "Julian Tuwim... Musiałam sobie poszukać, bo pamiętałam tylko początek. :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...