Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@beatrix+ z białej tylko, że tej szpckohl tutaj po tutejszemu nazywanej. Często robię z niej różne potrawy a gołąbki to już musowo. Jest dellikatniiutka jak młoda kapusta. Biała w Edece też można można dostać taka sama jak w Polsce. 

Pomyśleć, że ja ta szpitzkohl odkryłam przypadkowo czyli w zapasach, które pozostawiła mi zmienniczka onegdaj na jednej miejscowce. W tych zapasach były również 2 opakowania cykorii. Od tego czasu polubiłam cykorie i robię z niej różne surówki i na słodko i na pikantno :)

Co do tych zapasów to jeszcze butelkę niedopitego wina za frytownica znalazłam :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, INEZ napisał:

Teraz to poleciałas po bandzie :haha:

Zobaczymy co da się zrobić w tym temacie chociaż wiesz, że dla Ciebie wszystko eh kto by się oparł kobiecemu urokowii:cmok:

Hihihi no cooo toć prawdę piszę, weź wytrzymaj tyle godzin skleszczona z brzuchem i zaworami wszystkimi  

Dziekuje za chęci  kochaniutka  

Ojtam oj tam od razu kobiecemu urokowi, ,,, jestem z natury taka kokietka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, INEZ napisał:

@beatrix+ z białej tylko, że tej szpckohl tutaj po tutejszemu nazywanej. Często robię z niej różne potrawy a gołąbki to już musowo. Jest dellikatniiutka jak młoda kapusta. Biała w Edece też można można dostać taka sama jak w Polsce. 

Pomyśleć, że ja ta szpitzkohl odkryłam przypadkowo czyli w zapasach, które pozostawiła mi zmienniczka onegdaj na jednej miejscowce. W tych zapasach były również 2 opakowania cykorii. Od tego czasu polubiłam cykorie i robię z niej różne surówki i na słodko i na pikantno :)

Co do tych zapasów to jeszcze butelkę niedopitego wina za frytownica znalazłam :haha:

Toć wina u mnie dostatek, tylko jak przyjedziesz to nie wydudlaj wszystkiego  

Nie chowam, bo Andzela ma zapasy w magazynku na 100 lat

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja najbardziej lubie jak agencja nie zawraca sobie glowki moja podroza, panienki przeciez sa wystarczajaco zapracowane.

Wtedy dostaje kase do reki i jade blablacarem. Uwielbiam kierowcow z blabla, bo im naprawde zalezy na kliencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, hawana napisał:

Moja kolezanka lata do roboty samolotem, bo stan  kregoslupa nie pozwala jej siedziec dluzej niz 3 godziny.

To jak ona daje radę w pracy??

Współczuję...wiem co to znaczy. Mój się uspokoił po schudnieciu. No i tą torba też mało się odzywa..Q rwa kulszowa. A już ledwo chodziłam i groził mi wózek..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

To jak ona daje radę w pracy??

Współczuję...wiem co to znaczy. Mój się uspokoił po schudnieciu. No i tą torba też mało się odzywa..Q rwa kulszowa. A już ledwo chodziłam i groził mi wózek..

Walizke musi jej przytachac rodzina ale  babka z demencja  chodzi przy niej jak szwajcarski zegarek:haha:

I rodzina zadowolona:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Opalalam się w ogródku czekając jak pralka przepierze moje szmatki. I piegi nabraly mocy A nosek żulostwa..;)

Rumunela dzis popisy urzadządzała przed synem swej pdp i prała dywan na naszym tarasie..w sontag tepiś prać!! Alle...jaja !

Nie wiem co na podwieczorek zjeść. 

Lodówka robi się pusta. 

Jutro zakupy. 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek też się opala na tarasie. Jakimś kremem się wysmarowal i  zawzięcie siedzi twierdząc, że się opali a niech mu będzie. 

Dziadek nie pije zwyczajowej kawy o 15 więc przygotowałam mu owoce. Sama też zjadłam avocado. Zawsze kupowałam avocado na sztuki bo wieksze od tych w siateczce, wczoraj zaryzykowalam i kupiłam wAldi te małe i o dziwo są smaczniejsze od tych dużych i na dodatek przez nikogo nie nagniecione :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, INEZ napisał:

Fajne zestawienie stressed sean astin GIFprzy takich dolegliwościach to ja bym nawet 5 minut nie była w stanie usiedziec :smutek:

Wystarczy pomasowac

30 minut temu, INEZ napisał:

Dziadek też się opala na tarasie. Jakimś kremem się wysmarowal i  zawzięcie siedzi twierdząc, że się opali a niech mu będzie. 

Dziadek nie pije zwyczajowej kawy o 15 więc przygotowałam mu owoce. Sama też zjadłam avocado. Zawsze kupowałam avocado na sztuki bo wieksze od tych w siateczce, wczoraj zaryzykowalam i kupiłam wAldi te małe i o dziwo są smaczniejsze od tych dużych i na dodatek przez nikogo nie nagniecione :)

Też lubię avokado

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żartujecie o adhd czy innych atrakcjach,  które nie pozwalają siedzieć nawet chwil paru...

Przypomniał mi się mój ostatni seksualny przypadek, gdy wyp...łam się na własnym podwórku kością ogonową zawadzajac o kamień..

Te seksualne ekscesy miały miejsce tuż przed wyjazdem do sanatorium do Krynicy nad morze. Nie dość,  że rwa kulszowa,  kręgosłup w strzępach to jeszcze ogon miałam potłuczony. Jakoś tak nie byłam w temacie podróżowania w dalekobieżne trasy PKP,  że za późno bilet kupilam i nie było już kuszetek...nie! Była jedna,  pod sufitem..

Zatem zmuszona byłem wykupić 2 kl.i cale 12h jechałam stojąc ba korytarzu..co pół godziny wchodziłam do przedziału siąść na 10-15 min,  żeby rwa se odpoczęła. I tylko slyszałam głębokie wzdechy wspolpasazerów. 

Cały turnus przetrwałam na stojąco,  siedzenie było katorgą , już nie wspomnę o ćwiczeniach. 

Jeszcze chyba z rok odczuwałam mój ogonek. 

Zatem Panie,  Panowie...uważajcie na ogonki. :cześć:

Chyba czas na kawę. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, beatrix+ napisał:

Tak żartujecie o adhd czy innych atrakcjach,  które nie pozwalają siedzieć nawet chwil paru...

Przypomniał mi się mój ostatni seksualny przypadek, gdy wyp...łam się na własnym podwórku kością ogonową zawadzajac o kamień..

Te seksualne ekscesy miały miejsce tuż przed wyjazdem do sanatorium do Krynicy nad morze. Nie dość,  że rwa kulszowa,  kręgosłup w strzępach to jeszcze ogon miałam potłuczony. Jakoś tak nie byłam w temacie podróżowania w dalekobieżne trasy PKP,  że za późno bilet kupilam i nie było już kuszetek...nie! Była jedna,  pod sufitem..

Zatem zmuszona byłem wykupić 2 kl.i cale 12h jechałam stojąc ba korytarzu..co pół godziny wchodziłam do przedziału siąść na 10-15 min,  żeby rwa se odpoczęła. I tylko slyszałam głębokie wzdechy wspolpasazerów. 

Cały turnus przetrwałam na stojąco,  siedzenie było katorgą , już nie wspomnę o ćwiczeniach. 

Jeszcze chyba z rok odczuwałam mój ogonek. 

Zatem Panie,  Panowie...uważajcie na ogonki. :cześć:

Chyba czas na kawę. 

Będę uważała ....jak mi się pod rękę nawinie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hawana napisał:

Walizke musi jej przytachac rodzina ale  babka z demencja  chodzi przy niej jak szwajcarski zegarek:haha:

I rodzina zadowolona:d

Do czasu Hawanko .Nie daj bobrze , żeby babcia zaniemogła i trzeba byłoby pomóc jej wstać , przesunąć w łóżku . Podejrzewam , że rodzina nie byłaby już cała w skowronkach . Niejednokrotnie to przerabialiśmy , że kochają nas , jesteśmy niezastąpieni wtedy , kiedy nie muszą ruszać z pomocą . Pomóc kofry dźwignąć a pomóc w życiu codziennym na szteli to już wielka różnica :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:, dowlekłam się i ja po porannym rozruchu. :d

Wiatr ucichł, słychać tylko jak na podniesienie dzwonią... Tuptuś w pierwszej ławce w kościele siedzi i jogurt wpiernicza. :haha:. Amen. 

Radosnej niedzieli pańskiej Anno Domini 2019. :całus:... 

PS. Konserwatorzy zabytków, najgorzej to jest "szpachlę" z tyłów zdrapywać, polerka to już luzik. :szydera:

Jesteś mi krewna pranie :haha: I naprawę monitora dazu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...