Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pakuję się zaraz do łóżka ,bo zaliberowałam się jak jasny gwint.Wszystko przez wentylator w sypialni , nie włączyłam timera na noc i popitalał do rana wiejąc na mnie ... teraz cto już mi z nosa dosłownie kapie i chrypę mam jak cholera .... oprócz poznania Margeritki ,to od przyjazdu tutaj , cały czas pod górkę ...szajse.:haha:

Dobranoc Milusińscy :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Pakuję się zaraz do łóżka ,bo zaliberowałam się jak jasny gwint.Wszystko przez wentylator w sypialni , nie włączyłam timera na noc i popitalał do rana wiejąc na mnie ... teraz cto już mi z nosa dosłownie kapie i chrypę mam jak cholera .... oprócz poznania Margeritki ,to od przyjazdu tutaj , cały czas pod górkę ...szajse.:haha:

Dobranoc Milusińscy :cześć:

zdrowie.gif.d76b3790e0fad06f206d76e74384dba4.gif.....:cześć: A całować cię nie będę, bo mnie zarazisz...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Zgadzam się,są a le tu o co innego chodzi-po cholerę uczyć 3 latka Inwokacji????

Pewnie , ze dużo z tego nie zrozumiał , ale czy nie słodko wyglądał taki mały patriota ? To tylko występ sceniczny  :d Inwokacja nie jest tak poważna jak Stepy Akermańskie :haha: Trudność zrozumienia można porównać do modlitwy , którą często uczy się dzieci w tym wieku .  A czy dzieci przystępujące do Pierwszej Komunii mają pełne rozumienie o co w tym biega ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Zgadzam się,są a le tu o co innego chodzi-po cholerę uczyć 3 latka Inwokacji????

Po tym występie Rafałka gdzieś tam czytałam , że ( chyba wywiad w Mam Talent ) czytają mu na dobranoc , bo on tak lubi ...a że przy okazji załapuje ..zapamiętuje to źle ???....Widziałam jego występ w jakimś konkursie (? ) na Śląsku ...dzieciak zasuwał gwarą ...chyba Lokomotywę ...jest cudowny ...słodki i nie widzę w tym nic złego , że dumni rodzice chcą się nim chwalić . Mają KIM  .......Ja też swoim znajomym przesłałam filmik , który nagrała moja córka dla nas i najpierw mała ( wtedy 2,3 ) Mania śpiewa z matką jakąś tam angielską piosenkę dla dzieci tzn. matka śpiewa a Mania wskakuje w odpowiednim momencie z odpowiedziami ...bo na tym ta piosenka polega ( pytania ojca - odpowiedzi synka ) a później zaniemówiłam jak Marysia nie sama , ale równo z mamą liczy do dziesięciu po angielsku ....po polsku też umie . No jasne , że nie rozumie jeszcze , ale fajnie , że wykazuje , że ma dobrą pamięć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Pewnie , ze dużo z tego nie zrozumiał , ale czy nie słodko wyglądał taki mały patriota ? To tylko występ sceniczny  :d Inwokacja nie jest tak poważna jak Stepy Akermańskie :haha: Trudność zrozumienia można porównać do modlitwy , którą często uczy się dzieci w tym wieku .  A czy dzieci przystępujące do Pierwszej Komunii mają pełne rozumienie o co w tym biega ? 

Jak nie mają jak mają ?! ...Wszystkie zdają sobie sprawę , że Pierwsza Komunia .....równa się .....prezenty ...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Basiaim napisał:

Miło spedziłam dziś popołudnie.

Udało mi się spotkac z forumową @Skorpionka vel "Kobietka" z Hiltona.

Nagadać się nie mogłyśmy.

Szkoda, że tak mało czasu miałyśmy dla siebie.

 

Ciasta nie było, bo ciepło. Schładzałyśmy się napojami ;) 

 

 

36686041_1909400835779541_7563087720608694272_n.jpg

Oj prawda, prawda....za krótko....ale mam nadzieję, że to nadrobimy jakoś :D

P.S.

Baśko, było baaardzo miło...dzięki :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

chyba Lokomotywę

No właśnie-coś dla dzieci ,coś co 3 latek zrozumie:)I jeszcze się tym świetnie bawi:)O to mi chodzi.Coś na miarę wieku:)Natomiast Ci rodzice równie dobrze mogli nauczyć dzieciaka  Bagnet na broń lub coś z Miłosza i efekt byłby podobny.Super ,ze lubi i ma dobra pamięć,tylko po co wtłaczac do głowy tak małemu dziecku coś, czego kompletnie nie rozumie:?Wszystkie dzieci ucza się piosenek ,wierszyków,ale dla nich przeznaczonych.Inaczej jaki to ma sens?Mickiewicza jeszce zdążą poczytać i porecytować:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Dobry wieczór, za Wasze zdrówko piję teraz szklaneczkę Sandomierskiego cydru.Zdrowszy od picia

Czy na końcu ostatniego wyrazu w Twoim poście na pewno musi być " a " ...czy może tylko o jedną literkę za dużo wstawiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

A ja zaręczam,że zawsze tak nie będzie ... znaczy się ciacho .:haha::cmok:

A co Ty myślisz, że tu w centrum ciacha nam kelner nie poda ? No, takiego jak Twoje, to nie, ale.... Ja tam z pieczeniem to nie wychylam się, chociaż dzisiaj przy śliwkach węgierkach ,przy Rewe, Pdp rzuciła tekst, że dobre jest ciasto ze śliwkami. Ja potwierdziłam, że jest dobre. Wtedy ona zapytała , czy w Polsce też robi się ciasta ze śliwkami. Też potwierdziłam, że robi się.  I tak poszłyśmy dalej , na lody dla ochłody, do Włocha. Z tym ciastem ze śliwkami, to przemyślę

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Czy na końcu ostatniego wyrazu w Twoim poście na pewno musi być " a " ...czy może tylko o jedną literkę za dużo wstawiłeś ?

Miało być pifko to kurde taboret czasami sam wstawia jakieś dziwadła

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

powiedz , że masz koleżankę ...wdówkę :haha:

Nie omieszkam,a swoją droga to już dawno powinnaś się na jakiś portal randkowy zapisać.Zabawa przednia,nawet jak nie skorzystasz:):):)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyłam z lapkiem, niby wygrałam ale dalej muli.

Czasem aż głupio jak ktoś go zobaczy bo ma część bebechów na wierzchu. Długo nie pociągnie a mam w nim całe archiwum i szkoda mi wymieniać na nowszy model. Ale wiem że muszę. Na nowszy i na lżejszy bo wiecznie go targam w tę i z powrotem. Niby latek nie ma za wiele ale swoje już przeżył.

A teraz zapodam sobie jakiś filmik na dobranoc i idę lulać.

 

P.S. Mucha sobie poszła/poleciała/wyleciała albo padła. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...