Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem gdzie jestem i na pewno nie jest to Schleswig Holstein.

Ciężko przyznać się do błędu?

Baltrum to najmniejsza z siedmiu Wysp Wschodniofryzyjskich.

Najmniejsza zarówno pod względem powierzchni jak i liczby ludności.

Terytorialnie przynależy do Niedersachsen.

 

 

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wątpliwości i mieszanie jakichś innych wysp i wysepek do siedmiu Wysp Wschodniofryzyjskich.

Orłem z geografii nie byłam,ale zanim gdziekolwiek pojadę śledzę mapy i szukam informacji o miejscu gdzie będę.Ot takie hobby.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marta B napisał:

Nie wiem skąd wątpliwości i mieszanie jakichś innych wysp i wysepek do siedmiu Wysp Wschodniofryzyjskich.

Tak, ale cały czas mówiłaś o Wyspach Fryzyjskich, bez rozróżniania czy to wschodnie, zachodnie, czy północne. I pewnie stąd cała zamieszanie i nie ma o co kruszyć kopii i pouczać innych.(nie chodzi tu o Ciebie):|

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Jakie to szczęście, że ja prosta dupomyjka jestem. Na niczym się nie znam i nie muszę maczety z cyckonosza wywlekać. Zapalę sobie z wami, dobra?:szydera:

To dajesz na dyma :oklaski: Ja robię za damę do towarzystwa, ale nie powstydzę się z dupomyjcem zajarać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Szczęście ma różne smaki. Obecnie nikotynowo mi:p

Mnie cukrowo...ale tak opchana różnościami jestem, że już nic nie zmieszczę :smutek: A w zamrażarce tyle lodów czeka :haha: I żelki...i czekoladki...i wiele innych różności :szydera: A muszę się fajeczką zadowolić :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...