Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem! O pogodzie nie będę dnosić bo każdy widzi jaka jest. Doniosę tylko, że się wczoraj "odchamiłam" w doborowym towarzystwie i pięknym miejscu:oklaski:

                Teraz szybko nadrobię forumowe zaległości, żłopnę kawcię, skrobnę parę słów, alleluja i do przodu. 

Słońca w serduchach :cmok:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emma w ub. miesiącu użarł mnie kleszcz. Jak wyglądała moja nózia po 2 dniach to może potwierdzić nasza forumowa koleżanka. Zmierzam do tego, że z pełną premedytacją zrezygnowałam z terapii antybiotykowej na rzecz tzw. metod niekonwencjonalnych. Jak wrócę, to czeka na mnie własnoręcznie zrobiona nalewka z korzenia szczeci. No i badanie krwi. Zakończę banalnym:"co ma wisieć-nie utonie." Dziwnie jednak prawdziwym. 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

@emma w ub. miesiącu użarł mnie kleszcz. Jak wyglądała moja nózia po 2 dniach to może potwierdzić nasza forumowa koleżanka.

Potwierdzam, ale opisywać nie będę ... bo nie wiem ile zrobił kleszcz, a ile sama sobie zrobiłaś próbując go ... wydłubywać wraz z ewentualnym jadem :tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

@emma w ub. miesiącu użarł mnie kleszcz. Jak wyglądała moja nózia po 2 dniach to może potwierdzić nasza forumowa koleżanka. Zmierzam do tego, że z pełną premedytacją zrezygnowałam z terapii antybiotykowej na rzecz tzw. metod niekonwencjonalnych. Jak wrócę, to czeka na mnie własnoręcznie zrobiona nalewka z korzenia szczeci. No i badanie krwi. Zakończę banalnym:"co ma wisieć-nie utonie." Dziwnie jednak prawdziwym. 

 

Super, że nie masz bólu i nie wyklucza Cię to z życia.  Ja z bólu straciłam świadomość,  ketonal co 2h i nic nie pomagał. Zostało pogotowie i silniejsze srodki. Teraz chodze, ale za długo siedzieć nie moge, bo boli. Chodzi też nie, bo boli, leżeć też nie... Ćwiczę, biorę szczeć i inne wspomniane, ale lekki wysiłek i wszystko wraca. Nie da się żyć.  Zaczęłam znowu antybiotyk. 

Moja ciotka z Wiednia, też ma ponad 8 lat bolerioze. Zioła bierze i 2-3 razy w roku antybiotyk. Funkcjonuje. Dziękuje za rady. Jesteście niezawodni!!!!!!!!! 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomas1965 napisał:

Bardzo ostrożne pałanie... Neologizm godny Leśmiana! 

Z Leśmianem to łączy mnie wzrost i nałóg :papieros::haha: Choć w tym ostatnim to nie mam zamiaru mu dorównywać :szydera: Ja starałam się tylko tak szczerze i wyraźnie mówić żeby być dobrze zrozumiana xd Ale dziękuję :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MisiekFfm napisał:

... I ten "kocyk w kocyk" :o

Aha! Najmniejsza z Wysp Fryzyjskich, to Hallig Gröde /zamieszkana/ :cześć2:

Nie nie

Halling Gröde to Schleswig Holstein,więc zupełnie nie ten kierunek

Wyspy Fryzyjskie zdecydowanie bliżej Holandii;)

Spójrz na mapę gdzie Baltrum a gdzie Halling Gröde

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marta B napisał:

Nie nie

Halling Gröde to Schleswig Holstein,więc zupełnie nie ten kierunek

Wyspy Fryzyjskie zdecydowanie bliżej Holandii;)

Spójrz na mapę gdzie Baltrum a gdzie Halling Gröde

Dziewczynko droga:

Na kierunkach znam się nie najgorzej. Na geografii też, nawet niemieckiej. 

Hallig /nie Halling/ Gröde to też Fryzja.

Hallige, to grupa małych wysp pośród Wysp Północnofryzyjskich. 

Kręcisz, kluczysz dwa dni, a przez ten czas mogłaś się z geografii podciągnąć. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Marta B napisał:

Wyspy Fryzyjskie zdecydowanie bliżej Holandii;)

Wyspy Zachodniofryzyjskie należą do Holandii, wyspy Wschodniofryzyjskie to Niemcy (min Borkum, Juist, Norderney, Baltrum, Langeoog, Spiekeroog, Wangerooge) Są i wyspy Północnofryzyjskie (min Sylt, Föhr, Amrum, Pellworm, do Niemiec - Fanø, Mandø, Rømø, Skallingen do Danii) Czyli też Fryzyjskie.:) 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pizame z długim rękawem już spakowałem do walizki i właśnie ja wyciągnęła żeby ubrać bo zimno się zrobiło a ja nie lubię spać przy zamkniętym oknie. Tutaj mam ten komfort, że nawet drzwi balkonowe mam w pokoju i też muszę je mieć otwarte na noc. Więc pizame już przyodzialam. 

Dobranoc :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, INEZ napisał:

Pizame z długim rękawem już spakowałem do walizki i właśnie ja wyciągnęła żeby ubrać bo zimno się zrobiło a ja nie lubię spać przy zamkniętym oknie. Tutaj mam ten komfort, że nawet drzwi balkonowe mam w pokoju i też muszę je mieć otwarte na noc. Więc pizame już przyodzialam. 

Dobranoc :)

Ale zmarzlak z Cb  

Dobranoc

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Z Leśmianem to łączy mnie wzrost i nałóg :papieros::haha: Choć w tym ostatnim to nie mam zamiaru mu dorównywać

Chyba nałogi.:) Kopcił 75 fajek dziennie, chlał zdrowo, ale miał bardzo mocny łeb!O.o

Poniżej ciekawy link o polskich pisarzach i poetach. Nie każdy o tym wie...;)

http://know-howhistoria.pl/nalogi-slabosci-polskich-poetow-pisarzy/

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MisiekFfm napisał:

Dziewczynko droga:

Na kierunkach znam się nie najgorzej. Na geografii też, nawet niemieckiej. 

Hallig /nie Halling/ Gröde to też Fryzja.

Hallige, to grupa małych wysp pośród Wysp Północnofryzyjskich. 

Kręcisz, kluczysz dwa dni, a przez ten czas mogłaś się z geografii podciągnąć. 

Chłopcze, Drogi Misiu...Może i Ty się znasz świetnie na kierunkach, geografii, nawet tej niemieckiej, ale o manierach obowiązujących również w świecie wirtualnym zupełnie nie. Siadaj pała! I nie jest to dzięcielina. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...