Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej o prezentach... 

Jedna z moich Pdp obchodziła swoje... 90 urodzinki, poszlysmy do sklepu by pięknie urządzić mieszkanie, były kuchi, obiad i przystawki  

A ona bidulka dostała 6 puszek z pasztetem, 4 czekolady i zdechłe 3 różyczki chyba z ogrodu bo na drugi dzień padły, ale tyle było radości, życzeń i cudów na kijku  

Jak zapytałam się jej któregoś zimowego wieczora czy zje urodzinowy pasztecik, to powiedziała że go nie lubi

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sayonara 52 napisał:

Boszsz!

No zb:kopara:ieram  z podlogi,po waszych wpisach.

Faktycznie ,wiele jeszcze nie widzialam....

chyba przebiję..:szydera: bogaty dom, pdp po wylewie, na wózku...72 Geburstag..rozpakowywanie prezentu od siostry..i tu szokłam po raz pierwszy..słoiczek smalcu..za chwilę drugi szok..mąż pdp odkręcił to cudo ...iiiii okazało się  że smalec napoczęty....:kopara:  pdp myślałam że drugiego wylewu dostanie, a mąż nie wiedział jak spojrzeć na mnie..xd  potem siostra się tłumaczyła że miała dwa takie same i omyłkowo nie tego  ozdobnie zapakowała..

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjne prezenty jakie widziałam to kwiaty, czasem ogrodowe w doniczkach, czekoladki. Trafiały się inne ale zawsze to są drobne prezenty. 

Oni mają zwyczaj odwiedzania wszystkich znajomych i rodziny na urodziny. Drogie prezenty zobowiązują do rewanżu więc te drobne są całkiem zrozumiałe. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic nie dziwi . Z panią profesorową musiałam iść , żeby ona mogła złożyć życzenia urodzinowe  przyjaciółce . Profesorowa poprosiła mnie , żebym w ogródku ścięła kilka róż . Problem miałam z wyborem , bo róże były tego lata byle jakie . Coś tam jednak wyszukałam , przyozdobiłam jakąś zieleniną , kokardką , którą profesorowa mi z jakiejś szufladki zapodała .... Ona na spacery miała inny , niż na krótkie wycieczki wysoki , stabilny rollator . Półeczki , koszyczka przy nim nie było . Marny bukiet , na którego widok profesorowa mało co a orgazmu by dostała położony był na podpórkę do rąk . Szłyśmy pomaluśku a pod nasze nogi sypały się płatki róż ....normalnie jakbym na procesji w Boże Ciało se je sypała . Zanim doszłyśmy to którąś różę ...raczej łodyżkę po niej ...wyciągnęłam z bukietu i wyciepałam w krzaki . Jeżuuu...jaka ja byłam wdzięczna losowi , że na dzwonek do drzwi nikt nie reagował , bo to ja byłam kurierem ...profesorowa stała na chodniku , bo na wysokie schody nie zadarłaby nogi a co dopiero po nich wdrapać się na górę ...nie było takich mocnych . Położyłam bukiet ....liścik z życzeniami był do niego przypięty i radośnie zbiegłam na dół oznajmiając , że nie ma co czekać pod drzwiami . Moja Gertruda była lekuchno rozczarowana , bo liczyła że jubilatka przyjmie bukiet osobiście i zejdzie na dół , żeby ona mogła ją uściskać . Ja nie byłam zawiedziona ...ja byłam cała w skowronkach xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj w myślach bryczkami i wozami jechałam , czyszcząc te koła od wozu, tak szlifuję i myślę sobie ,,ty kółeczko przy jakiej karocy byłeś i ile czego przejechałeś, na pewno full goowien zaliczył ale nie jebał ,, teraz już jest jak młodziaszek ,, jutro pędzleka zobaczy :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Tradycyjne prezenty jakie widziałam to kwiaty, czasem ogrodowe w doniczkach, czekoladki. Trafiały się inne ale zawsze to są drobne prezenty. 

Oni mają zwyczaj odwiedzania wszystkich znajomych i rodziny na urodziny. Drogie prezenty zobowiązują do rewanżu więc te drobne są całkiem zrozumiałe. 

Bylam kiedyś u PDP, która składała czekolada i na następną okazję wręczała komuś innemu ;) bystra babcia

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieeeerwsza :oklaski:Już sobie wstałam, zrobiłam kawunię, ale szybkie siorbanie dzisiaj będzie i mało plotek  :haha:Mam od rana gości, a do późnej nocy usiłowałam doczekać tężejącej masy jagodowo-borówkowej stanowiącej pendant do czterowarstwowego, dietetycznego sernika z erythrytolem i ksylitolem, z 3 różnymi warstwami musów :haha: I doszłam do wniosku, że jak Bozia chce komuś rozum odebrać, to daje mu możliwość wymyślania durnot późnym popołudniem, po robocie ogrodowej :szydera: Jestem tego przykładem....i jestem odmóżdżona, a na dokładkę dzisiaj niewyspana :haha: A na drzemkę popołudniową marne szanse, bo goście się zapowiadają w różnych godzinach :smutek: Ale nic to...dam radę, a odeśpię zaległości "na projekcie" :haha: Pozostaje mi życzyć wszystkim  2054709222_dziedobrybezzoci.jpg.644d730bcc277ee64a8fdbd99e9b39f7.jpg Amen :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja druga się melduję   witając się z Wami z w łapce,

Dzisiaj sen... sacji nie było, noc   przebiegła poprawnie, choć burza mnie obudziła, ale to nawet dobrze bom fotek narobila  

Miłej soboty życzę  i pogody ducha bo na słońce nie ma co dziś liczyć

 

Screenshot_20190802_223524.jpg

Edytowane przez Wiola7658
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pieeeerwsza :oklaski:Już sobie wstałam, zrobiłam kawunię, ale szybkie siorbanie dzisiaj będzie i mało plotek  :haha:Mam od rana gości, a do późnej nocy usiłowałam doczekać tężejącej masy jagodowo-borówkowej stanowiącej pendant do czterowarstwowego, dietetycznego sernika z erythrytolem i ksylitolem, z 3 różnymi warstwami musów :haha: I doszłam do wniosku, że jak Bozia chce komuś rozum odebrać, to daje mu możliwość wymyślania durnot późnym popołudniem, po robocie ogrodowej :szydera: Jestem tego przykładem....i jestem odmóżdżona, a na dokładkę dzisiaj niewyspana :haha: A na drzemkę popołudniową marne szanse, bo goście się zapowiadają w różnych godzinach :smutek: Ale nic to...dam radę, a odeśpię zaległości "na projekcie" :haha: Pozostaje mi życzyć wszystkim  2054709222_dziedobrybezzoci.jpg.644d730bcc277ee64a8fdbd99e9b39f7.jpg Amen :oklaski:

Hejka @Mirelka1965

Dziekuski i wzajemnie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry na dzień dzisiejszy Milusińscy :cześć2:

Mglisto, chłodnawo- 17 stopni , niebo zasnute chmurami, stan duszy mej udręczonej bezsennością trochę lepszy :d. Padałam wczoraj o 21, ale dobrze spałam tylko do 2, a później znowu kretyńskie sny i wy budzenia, no taka moja karma. 

Pogody ducha, samozaparcia i szybkiego dnia Mordecki. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Rześki poranek ,słońca niet,trochę popaduje.Kolejny dzień do odliczenia.Bez emocji.Oby prędzej zleciał.Samoloty hałasują od 4 rano , więc po spaniu.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Miłego i spokojnego dnia życzę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Szatan wypity , czas , żeby doprowadzić się do stanu oglądalności publicznej i wyruszyć na jakieś małe zakupy . Wczoraj odwiedziłam koleżankę , pośmiałyśmy się , powspominałyśmy dawne czasy ...było miło . Wypiłam dwie ( nieduże ) lampki koniaku  . Ponieważ dawno nie trenowałam to zaszumiało mi we łbie... co mi się należało musi  za młodu wypiłam . Nic to ...muss trenować , żeby się przekonać  :haha:

Miłej , spokojnej soboty :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Szatan wypity , czas , żeby doprowadzić się do stanu oglądalności publicznej i wyruszyć na jakieś małe zakupy . Wczoraj odwiedziłam koleżankę , pośmiałyśmy się , powspominałyśmy dawne czasy ...było miło . Wypiłam dwie ( nieduże ) lampki koniaku  . Ponieważ dawno nie trenowałam to zaszumiało mi we łbie... co mi się należało musi  za młodu wypiłam . Nic to ...muss trenować , żeby się przekonać  :haha:

Miłej , spokojnej soboty :cmok:

Hihihi głową pijana dooopa sprzedana  

Milusiego również życzę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...