Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, violka napisał:

Ja też sobie obiecuję , przez chwile nawet jestem z siebie dumna , że mi się udało wytrzymać w postanowieniu , aż niby  przypadkiem znajduję się w sklepie z graciarnią , a wtedy " hulaj dusza , piekła nie ma ":szydera: Już kilka rzeczy nabyłam :d

Viola ...jak sobie przypomnę jakie buble z D. zakupione przywoziłam to aż mną trzącha ....w Walii kupiłabym dużo fajniejsze i nawet taniej by to wyszło . Tym razem nie zakupiłam wiele , ale przecudnej maści wagę ( dekoracyjna ) szalkową z mosiądzu , kompet ( 2 szt. ) wazonów mosiądz-miedź , dzbanek mosiężny , bo jeszcze takiego nie miałam , dwa mosiężne żurawie - ptaszki ...no qwa co ...lubię ptaszki :haha:i ileś tam dzwoneczków ozdobnych . Nowe ciuchy ( część ) przywiozłam ze sobą , ale jakieś blezerki , sweterki przyjadą w paczce z tymi , które zabrałam na urlop . I jeszcze jakieś pierdolety , których dobrze nie pamiętam . Noo....wszystko takie cudne , inne niż u nas i ....te wyprzedaże . Coś pięknego i już xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Viola ...jak sobie przypomnę jakie buble z D. zakupione przywoziłam to aż mną trzącha ....w Walii kupiłabym dużo fajniejsze i nawet taniej by to wyszło . Tym razem nie zakupiłam wiele , ale przecudnej maści wagę ( dekoracyjna ) szalkową z mosiądzu , kompet ( 2 szt. ) wazonów mosiądz-miedź , dzbanek mosiężny , bo jeszcze takiego nie miałam , dwa mosiężne żurawie - ptaszki ...no qwa co ...lubię ptaszki :haha:i ileś tam dzwoneczków ozdobnych . Nowe ciuchy ( część ) przywiozłam ze sobą , ale jakieś blezerki , sweterki przyjadą w paczce z tymi , które zabrałam na urlop . I jeszcze jakieś pierdolety , których dobrze nie pamiętam . Noo....wszystko takie cudne , inne niż u nas i ....te wyprzedaże . Coś pięknego i już xd

Mnie już minęła choroba mosiężna :haha: Mam tego w cholerkę , ale wszystko ładnie zapakowałam i wyniosłam na strych . Zostawiłam tylko konia z mosiądzu , którego kupiłam na folmarku w Reinfelden ( najpiękniejszy flomark jaki w życiu widziałam )  W kuchni stoi też mosiężny mozdzież ( w dawnych czasach był atrybutem majętności , więc też  chwalę się swoim statusem :szydera: ) 

Teraz dostałam świra , na rzeczy platerowane srebrem :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo...i jak @violka ozdób choinkowych teraz nie zakupi to ....sosna bombki strzelił . Po świętach będzie . Nawet karpik , czy inną świąteczna rybka nie pomoże . Humor pójdzie...się teges xd

Pewnie , że sobie zakupię :p 1/3 choinki , ma jeszcze poważne braki :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...wyżaliłam się, zrozumiana zostałam. Dzięki bardzo :cmok:

 

A teraz, bom leniwa i nie chce mi się myśleć- dajcie pomysła, co by upiec pdp na urodziny.

Takie coś "WOW", ale żebym się nie narobiła, no i na niemieckie warunki przystosowane.

Uprzedzam- kupić gotowego nie mam raczej możliwości, bo cukiernie daleko, a rowerem nie wiem, czy bym dowiozła w całości.

Kolację uroczystą dzieci przygotują, ale popołudniu ktoś tam ma z sąsiadów przyjść, a że sympatyczni  (pisałam już o niektórych :haha:) , to chciałabym coś na stół postawić.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, violka napisał:

Mnie już minęła choroba mosiężna :haha: Mam tego w cholerkę , ale wszystko ładnie zapakowałam i wyniosłam na strych . Zostawiłam tylko konia z mosiądzu , którego kupiłam na folmarku w Reinfelden ( najpiękniejszy flomark jaki w życiu widziałam )  W kuchni stoi też mosiężny mozdzież ( w dawnych czasach był atrybutem majętności , więc też  chwalę się swoim statusem :szydera: ) 

Teraz dostałam świra , na rzeczy platerowane srebrem :haha: 

Posiadam takowe . Cynk ...czy jakoś tak też . Właśnie zastanawiam się nad przemeblowaniem tego wszystkiego , żeby za bardzo odpustowo nie było ....O miłości do filiżanek nawet nie wspomnę , bo to sie wie.... samo przez sie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

 

Posiadam takowe . Cynk ...czy jakoś tak też . Właśnie zastanawiam się nad przemeblowaniem tego wszystkiego , żeby za bardzo odpustowo nie było ....O miłości do filiżanek nawet nie wspomnę , bo to sie wie.... samo przez sie :haha:

W zeszłam tygodniu kupiłam sobie śliczny zestawik śniadaniowy :d Za chwilkę zrobię mu sesję zdjęciową :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

W zeszłam tygodniu kupiłam sobie śliczny zestawik śniadaniowy :d Za chwilkę zrobię mu sesję zdjęciową :haha:

Uwielbiam pierdolety , gdyby nie to , że ciut za dużo posiadam to bym w Llandudno zakupiła ich ....ojojojoj ! Córka zupełnie inna ...jakby nie moja . Ona stawia na minimalizm , jeśli o mieszkanie biega . Troszkę ( na szczęście ) mnie strofowała , kiedy zachwycałam się w sklepach Charity . Odwdzięczyłam jej się tym samym , gdy kupiła jeszcze jedną pidżamę . Wygarnęłam , że ma hopla na punkcie torebek , butów , pidżam . Ja w jej wieku sypiałam bez ....tak se ją picnęłam ! :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Uwielbiam pierdolety , gdyby nie to , że ciut za dużo posiadam to bym w Llandudno zakupiła ich ....ojojojoj ! Córka zupełnie inna ...jakby nie moja . Ona stawia na minimalizm , jeśli o mieszkanie biega . Troszkę ( na szczęście ) mnie strofowała , kiedy zachwycałam się w sklepach Charity . Odwdzięczyłam jej się tym samym , gdy kupiła jeszcze jedną pidżamę . Wygarnęłam , że ma hopla na punkcie torebek , butów , pidżam . Ja w jej wieku sypiałam bez ....tak se ją picnęłam ! :haha:

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

@Basiaim, @Mirelka1965, @Baśka powtarzająca się dołączam do klubu. Na razie tylko do Any chciałam wracać i Muminka, obie śp. 2- 3 razy i zmiana płyty, wszystko w trosce o własne zdrowie psychiczne. 

Podłączam się .Jestem trzeci raz( bardzo długi turnus do 5 listopada) .Jak wytrzymam nie wiem.I po nowym roku gdzieś w nowe miejsce.W listopadzie mam operację( żylaki ) więc trochę i tak muszę się w domu wykurować.:książka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Basiaim napisał:

Dobra...wyżaliłam się, zrozumiana zostałam. Dzięki bardzo :cmok:

 

A teraz, bom leniwa i nie chce mi się myśleć- dajcie pomysła, co by upiec pdp na urodziny.

Takie coś "WOW", ale żebym się nie narobiła, no i na niemieckie warunki przystosowane.

Uprzedzam- kupić gotowego nie mam raczej możliwości, bo cukiernie daleko, a rowerem nie wiem, czy bym dowiozła w całości.

Kolację uroczystą dzieci przygotują, ale popołudniu ktoś tam ma z sąsiadów przyjść, a że sympatyczni  (pisałam już o niektórych :haha:) , to chciałabym coś na stół postawić.

Zrób Fale Dunaju. Nie narobisz się a Niemcom smakuje. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLASNIE PIJE KAWE I KOLZANKA WRZUCILA NA FB ...................... Witam.. Chcialabym ostrzec wszystkie dziewczyny przed firma Eurocare... Chcialam ostrzec was pod każdym ogłoszeniem, które firma wystawia, ale niestety zostałam zablokowana.. W ogłoszeniach podają że płacą ZUS od średniej krajowej.. ale nie piszą już ze nie co miesiąc, tylko raz na wyjazd.. Wynagrodzenie wypłacane jest ci drugi miesiąc.. Wykorzystują to że my opiekunki podpisujemy umowy..bez czekania.. I potem... same jesteśmy sobie winne.. tak mówią.. Pani Ewa.. To młoda i bardzo arogancka osoba.. Jest miła tylko gdy jest wszystko ok.. Potem już jest gorzej.. Stawki też mają najmniejsze na rynku... Pracowalam dla nich dobre kilka lat..wiele dziewczyn uswiadamialam.. Ale teraz mogę już legalnie ostrzega.. Czytać umowy.. A najlepiej szukac innej firmy.. Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...