Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witam w drugiej-tej gorszej dla mnie połowie dnia. Piję kolejną kawę, to jakby z automatu wpadłam na forum przywitać się. Na szczęście dzisiaj "góra" przykręciła termostat, to i jest czym oddychać. 

                          Słońca w serduchach, alleluja i do przodu:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ,jakoś się przywlokłam z tej piwnicy-witam szalone forum:cmok::oklaski: sklepik mój ulubiony zaliczony czyli Diakonie ,oczywiscie wyszliśmy z kupą rzeczy, nie wiem czy  to potrzebne czy nie ,ale co tam, koło też mój przypał kupił , stare i ciężkie i nie duże ale gumową oponą, mnie namawiał na full rzeczy, ale ja twardo że nie , to sobie kupił filiżankę z talerzykiem za 2 euro-bo takie piękne:szydera: bardzo chciał kupić zestaw sztućcy bo srebro, na prezent dla znajomych za 30 euro, ale musiałam pokazac jakie to zardzewiałe jakies i doczyscic to  itd, a potem schowac i nie używać? po czorta takie pierdolety,kupić to używać a nie na pokaz, jakoś udało mi się go powstrzymać, co Ci Niemcy mają za wariactwo kupowac prezenty na każde ,,Dzień Dobry" jego mają w dopie i robienie prezentów a ten mój S to ma poprostu pierdo,,,ca na tym punkcie, Ale potem pojechaliśmy do Tedi i tam oczywiscie drobne rzeczy do dekorowania to jest full, byłam znowu w swoim żywiole ,:tak2:
 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuczna inteligencja, czyli ja...blondynka, wieczorową porą przywlokła się przywitać :oklaski: Zapiernicz taki dzisiaj miałam, że nie stało taczki załadować :szydera: Niuniuś zdiagnozowany...jutro idzie pod nóż....czyli autkowy dohtor bierze go w obroty :smutek:Baniaczek chwastowy przetestowany....mega pozytywnie :oklaski: Za dni parę chwastów nie uwidzisz :oklaski: Kleszcz...sztuk jeden usunięty...czyli prawie operacja na otwartym sercu wykonana >:( A wszystko przez zawistne koleżanki moje, które to zazdrościły mi zbiorów z dni ostatnich >:( Już chciałam kleszcza rzeczonego przesłać, niczym wici, alem się zorientowała, że po podzieleniu kleszcz en nie będzie miał mocy sprawczej :haha: I ulitowałam się nad wrednymi kumpelami....i spopieliłam dziada zapalniczką, jednocześnie prawie zapalając fajurka antystresowego :szydera: A teraz siedzę, niczym basza,na foteliku ulubionym i oglądam programy survivalowe na YT...a może się przyda cośkolwiek, gdy głodowej emeryturki doczekam :haha:Z głodu nie umrę, a i ogień rozpalę...przynajmniej w teorii :szydera: Pozostaje mi życzyć image.png.b126ee6a6c085eefc91f5127ffd74617.png i udaję się na kolejną lekcję szkoły przetrwania :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@Wiola7658 jak Twoja PDP,,wiem,że dużo pomagasz swojej PDP  w szpitalu,,

Hejka @Blondi

Wczoraj zabrałam ją z tej umieralni na wpół żywą, nocka była ciężka bo nie było kontaktu aż do dzisiejszego popołudnia, chodziłam i nasluchiwałam czy oddycha, w końcu ockneła się, zjadła jogurt i już teraz wróciła do 'normy   wyplumkałam ją, zjadła pudding obiadowy i nawet kolację strasznie ja tam głodzili

 

Dziekuski za zainteresowanie  

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wiola7658 napisał:

Hejka @Blondi

Wczoraj zabrałam ją z tej umieralni na wpół żywą, nocka była ciężka bo nie było kontaktu aż do dzisiejszego popołudnia, chodziłam i nasluchiwałam czy oddycha, w końcu ockneła się, zjadła jogurt i już teraz wróciła do 'normy   wyplumkałam ją, zjadła pudding obiadowy i nawet kolację strasznie ja tam głodzili

 

Dziekuski za zainteresowanie  

Super! cieszę się, :cmok:dobra z Ciebie opiekunka:tak:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Super! cieszę się, :cmok:dobra z Ciebie opiekunka:tak:

Hi hi dziekuski , staram się jak mogę, w końcu to moja praca i nawet dobry pieniądz jest choć czasem myślę że za bardzo emocjonalnie do tego podchodzę, ale co mi po takim myśleniu jak serducho robi swoje

Dobrej nocki życzę

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wiola7658 napisał:

Hi hi dziekuski , staram się jak mogę, w końcu to moja praca i nawet dobry pieniądz jest choć czasem myślę że za bardzo emocjonalnie do tego podchodzę, ale co mi po takim myśleniu jak serducho robi swoje

Dobrej nocki życzę

No właśnie to :serce: dlatego Ciebie rozumię,,:cmok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

@Mirelka1965 o kurcze...Miałaś kleszcza?:o. Jednak chodzenie na grzyby jest niebezpieczne...

I na marginesie, pogratulować koleżanek:szydera:

I jeszcze sama wyciągnęła i go zjarała ,,to dopiero chirurg nam się trafił tutaj,,:szydera: a tak w ogóle to witaj Diabełku wcielony:cmok: dawno Ciebie tutaj nie bylo,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

@Mirelka1965 o kurcze...Miałaś kleszcza?:o. Jednak chodzenie na grzyby jest niebezpieczne...

I na marginesie, pogratulować koleżanek:szydera:

Też sobie ich gratuluję :haha:Dobrze, że jest ich tylko sześć, bo jakby większa ilość, to seria z kałacha nie dałby rady :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

czesc koleżanko forumowa:cmok:

 

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

W imię ojca i syna.....a ty skąd się wzięłaś? :szok: Z jakich czeluści piekielnych się wyrwałaś na świat ludzki? :haha:

Witajcie

Niewazne skąd , ale po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, violka napisał:

Skoro Jolanty się burzą , to znaczy , że identyfikują  się z Jolantą z drugiej części zdania :p

" Uderz w stół a nożyce same się odezwą " :trele:

po trzykroć @  @  @ :trele:

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...