Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

75 zawsze można kupić....i poleżą w charakterze ozdoby...:szydera: A te dzikie węże to też...by się przydały...:haha:

Muszę na górkę ...dra budzić , ale króciutko jeszcze ....

Nie zapomnę jak mimo solidnej cenzury , stary -dobry Modi ,  sam napisał kiedyś " dla dupy jestem łaskawy " nie ocenzurował wpisu naszej @wichurra....jak podczas dyskusji na temat jakichś zespołów muzycznych , czy tam szarpidrutów użyła tego właśnie powiedzonka " ch.....je ...muje ...dzikie węże " w całości nie wykropkowując ...i o ile pamiętam powiedzenie to znała od swoich " germańskich " uczniów (? ) ....Fajnie było ...wesoło bardzo :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Afryka napisał:

Szerokości Tereniu .:cmok:...a i nie spiesz się za bardzo ,bo dzisiaj na obiad Kasiula serwuje odmrażaną zupkę :haha:.... przynajmniej mam pewność,że @foczka63 żart zrozumie ... chyba !? O.o :szydera:

Terenia dopiero jutro będzie:)Zalapie sie na świeży obiadek:)Kulkowy specjał:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Muszę na górkę ...dra budzić , ale króciutko jeszcze ....

Nie zapomnę jak mimo solidnej cenzury , stary -dobry Modi ,  sam napisał kiedyś " dla dupy jestem łaskawy " nie ocenzurował wpisu naszej @wichurra....jak podczas dyskusji na temat jakichś zespołów muzycznych , czy tam szarpidrutów użyła tego właśnie powiedzonka " ch.....je ...muje ...dzikie węże " w całości nie wykropkowując ...i o ile pamiętam powiedzenie to znała od swoich " germańskich " uczniów (? ) ....Fajnie było ...wesoło bardzo :haha:

To powiedzenie od dawna funkcjonuje w potocznym języku....:szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ale ile wolnego pola pozostanie do wyobraźni...:haha:

i to mnie właśnie martwi :haha: Wyobraźnia,słowa nie do końca dopowiedziane tworzą konflikty.Chyba zapomniałaś że większość forum to kobiety,a tam gdzie są trzy kobiety jest pięć opinii :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

i to mnie właśnie martwi :haha: Wyobraźnia,słowa nie do końca dopowiedziane tworzą konflikty.Chyba zapomniałaś że większość forum to kobiety,a tam gdzie są trzy kobiety jest pięć opinii :szydera:

A nawet więcej...i zobacz jak funkcjonujemy...nawet kropek mało....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Basiaim napisał:

 

 

A w temacie dzisiejszego "Święta"- jest za co łapać :haha:wszystko u mnie na miejscu, jędrne i w sam raz (tak twierdzi Freund) hi hi hi

 

image.png.d7df45504f0e36b5b82df20d4fb4baf9.png

Co tam rzęsy ... można dokleić dla wrażenia i dobrego samopoczucia :haha:, ale cycki to dobrze mieć swoje i to takie jak trzeba, a nie zdejmowane ze stanikiem :haha::haha::d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Miodek wie co mówi...po polsku...:szydera:

wolę Kubusia Puchatka 

Prosiaczek mówi do Kubusia : masz brudną koszulkę od miodu

kubuś : wiem.Miałem zamiar zmienić koszulkę,ale zmieniłem zamiar

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Widać ktoś nie zrozumiał mojego żart ,a więc tłumaczę ...ostatni raz ... powinno być tego we dwa kije , inaczej lacha ,laska ...wykorzystałam grę słów wynikającą z nicka Lach...a i dankeszyn za mordę .:hura:

 Jest ok. . Wszystko jasne. Wiesz, bo ja taki prosty i nieśmiały jestem, i do mnie trzeba bez owijania, bez jakichś ceregieli, ą, ę, gry słów, bo nie każdy to prof. Miodek. Z góry dziękuję za zrozumienie wolno myślącego

 :d:hura::dR

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LACH napisał:

 Jest ok. . Wszystko jasne. Wiesz, bo ja taki prosty i nieśmiały jestem, i do mnie trzeba bez owijania, bez jakichś ceregieli, ą, ę, gry słów, bo nie każdy to prof. Miodek. Z góry dziękuję za zrozumienie wolno myślącego

 :d:hura::dR

spoko luzik LACH szybko myślący też nie dadzą rady zrozumieć co kobieta miała na myśli :haha:

ja_kobieta_2016-04-18_16-42-16.jpgjak_mysli_kobieta_2065.jpg

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LACH napisał:

 Jest ok. . Wszystko jasne. Wiesz, bo ja taki prosty i nieśmiały jestem, i do mnie trzeba bez owijania, bez jakichś ceregieli, ą, ę, gry słów, bo nie każdy to prof. Miodek. Z góry dziękuję za zrozumienie wolno myślącego

 :d:hura::dR

I jeszcze w piersi się bij....miast chwytać...to tak przy dzisiejszym święcie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...