Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Tomas1965 napisał:

@Basiaim "Co by tu dziś robić...?"

Wrócić z nami do soboty.

W przyszłym tygodniu zorganizujemy Sylwestra, a za dwa okrągłą rocznicę skoku Wandy do Wisły.

Ale tak otwarcie proponować "organizację" Sylwestra? :haha: Wszak ciąża trwa całe 9 miesięcy :haha: To sobie poczekasz :haha: No i ta Wanda....na olimpiadę się wybiera? :haha: Otylkę chce wygryźć z piedestału najlepszej polskiej pływaczki? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ale tak otwarcie proponować "organizację" Sylwestra? :haha: Wszak ciąża trwa całe 9 miesięcy :haha: To sobie poczekasz :haha: No i ta Wanda....na olimpiadę się wybiera? :haha: Otylkę chce wygryźć z piedestału najlepszej polskiej pływaczki? :szydera:

Nie . Korzeniowskiego z maratonu :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dlaczego ta owca , czy inny baran jest czarna/y ? To niby ja mam być tą czarną owcą w stadzie ....że tak za przeproszeniem  powiem baranów ?! :haha:

Białych stworzonek w stadzie legion...a ta czarna, to rarytasek-karakułek :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To ja ci tu pozytywy nakreślam, a ty co za wrogą propagandę siejesz? :smutek: Takie milutkie stworzonko ubić?! :haha:

O ...gołym okiem widać , że się wk...zdenerwowałaś :haha:

" Nie żal mi jest babki

ino jej kuciapki ....

bo bym miał na zimę ....

futerko do czapki ..."  - z filmu  " Wiosna , panie sierżancie " :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O ...gołym okiem widać , że się wk...zdenerwowałaś :haha:

" Nie żal mi jest babki

ino jej kuciapki ....

bo bym miał na zimę ....

futerko do czapki ..."  - z filmu  " Wiosna , panie sierżancie " :haha:

Ad.1 - a w życiu nigdy :haha:

Ad.2 - a w sercu maj :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielnie,,:cmok:@Basiaim soboty tutaj są bardzo zakręcone, wczoraj bylam na super imprezie, w stroju bawarskim, muzyka super , trochę tańców, ale akurat na tej imprezie w Ludwigsstadt  to wszyscy stają na ławkach i się tak bujają,ale bardzo dużo młodziezy i atmosfera była piękna, jeszcze raz powiem,niemcy potrafią się bawić, do 1 w nocy zespół grał non stop, bileciki nie były tanie, ale co mi tam, 

W dzien bawilam się w smolucha ,bo drabina poszla w ruch i tak mnie wciągnęła ,że nową szlifierkę Słodziakowi załatwiłam, chyba mi więcej nic nowego nie da:szydera: będę starocie wykańczac,,,

ale w dzień smoluch a wieczorem księżniczka, ale najważniejsze ,że wlazłam w kieckę,nie jest jeszcze tak zle ze mną,,:hura:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20.07.2019 at 08:33, beatrix+ napisał:

A Ty jeszcze w PL? Nudzisz się? To weno  skocz do mojej chałupy i stół wyszlifuj,  bo chyba  korniki se chałupę zrobili w nim. 

A ładny jest...Stary,  dębowy...;)

A poważnie to co na korniki proponujesz? Gdybym wezwała fachowca od meblóff umiałby?

@beatrix+ ja jestem psujka, ale już się nie nudzę ,jestem w De,a tutaj mam cały wachlarz roboty,od malych rzeczy do gigantów, wyszlifowac to nic trudnego ,sama byś zrobiła, tylko dorwać szlifierkę i papierki do niej i jazda, chcesz zostawić brązowy to lakier potem, jest impregnat do korników, tutaj mam też jakieś ustrojstwo ,ale raczej korników spotkalam w swoich meblach mało ,a tam gdzie były to wszystko poszlo weg i nowe zrobione,,poszukam zdjęcia tego impregnatu to zrobiłam w razie czego na przyszlośc ,aby wiedziec co kupić,,,

IMG_20190718_120100.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...