Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Hmmmmm....spojrzałam na zegar....moja godzina kojowa minęła...:haha: A ja tu pitu-pitu....:haha: To ta robota ogrodowa mnie tak adrenalinę podniosła? :haha: Cóż....tak czy siak...spać trzeba...:haha:image.png.4ca6f2bd1c5108ee0813ddfe8ace0dac.png Życzę wszystkim dobrej nocy...:cześć: Do jutra....:cmok:

Noo ...wreszcie ...

Dobranoc ...kolorowych snów MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stół goście zostawili, suto zastawiony. Śpią pod wiekiem, bo nocka zimna. A DRABINĄ SIĘ PRZYKRYJTA!!! z takim spustem. Wiedziałem, że mam mocny łeb ale że aż tak.

No to chodźcie spać, bo goście chcą iść do domu. :hura::szydera::hura:

emeryty w ząbek czesane :cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już jestem i witam Was :d Nie wiem skąd mi się wzięły te zaległości, kurde faktycznie spać nie możecie O.o, ale :

- Violki witrynka naprawdę fajna :tak2:,

- i przychylam się do epokowego odkrycia Marii Jolanty, że mięta to chwast :szydera: Miałam i wszędzie się panoszyła.

A teraz miłego dzionka i buziaki :cmok:

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, NNNdanuta napisał:

- i przychylam się do epokowego odkrycia Marii Jolanty, że mięta to chwast :szydera: Miałam i wszędzie się panoszyła.

Jak się wprowadziliśmy to na ogrodzie był 1 rodzaj a teraz 3 ,skąd?Nie mam pojęcia:)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińskie :d

Informuję uprzejmie iż ... jakoś przespałam tę noc , choć z godzinę temu obudził mnie rzęsisty deszcz ,jest czym oddychać .Ale do rzeczy . Wczoraj ,po pracy szurnęłam się do Rewe i zakupiłam parę " akcesoriów " ,które miały mi pomóc w zaśnięciu i spaniu .:haha:.A więc ,wczoraj z wieczora przed udaniem się na spoczynek wypiłam Schlaf und Nerven Tee ,zakąsiłam to pół paczką żelków,po czym wytrąbiłam piwko 0,5 l ,zakąsiłam rajką szekulady gorzkiej z orzechami ,potem przełożyłam poduszkę w nogi i... spałam jakoś i...teraz nie wiem co zadziałało !? :szydera: :szydera:...trza chyba będzie ten sam zestaw dzisiaj powtórzyćO.o :szydera:

Miłego dnia Mordecki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińskie :d

Informuję uprzejmie iż ... jakoś przespałam tę noc , choć z godzinę temu obudził mnie rzęsisty deszcz ,jest czym oddychać .Ale do rzeczy . Wczoraj ,po pracy szurnęłam się do Rewe i zakupiłam parę " akcesoriów " ,które miały mi pomóc w zaśnięciu i spaniu .:haha:.A więc ,wczoraj z wieczora przed udaniem się na spoczynek wypiłam Schlaf und Nerven Tee ,zakąsiłam to pół paczką żelków,po czym wytrąbiłam piwko 0,5 l ,zakąsiłam rajką szekulady gorzkiej z orzechami ,potem przełożyłam poduszkę w nogi i... spałam jakoś i...teraz nie wiem co zadziałało !? :szydera: :szydera:...trza chyba będzie ten sam zestaw dzisiaj powtórzyćO.o :szydera:

Miłego dnia Mordecki .

:kopara: no to po calosci poszlas....ale liczy sie efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...