Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ićććććć....maruda ostatnio z Ciebie okropna ....Na ch...rabolka mi Twoja myszka ?

Musze sie sobie przyjrzec, moze padlo mi juz po trochu na dekiel. Urlop mi sie nalezy a ja ciagle w robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Musze sie sobie przyjrzec, moze padlo mi juz po trochu na dekiel. Urlop mi sie nalezy a ja ciagle w robocie.

No ...ucz się i pracuj ...a garb ci sam wyrośnie ....

E ...chodźta już spać ....Oczy mi się kleją ...papa drze też .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa 5 stron nadrobiłam, jeszcze 9.

Nie mata nic do roboty? 

Człowiek wyjdzie na 5 godzin a potem ślepia mu chcą wyleźć. 

Dobranoc wszystkim, moze jutro tez wstanę wczesniej to poczytam zanim zaczniecie klepać :szydera:.

Snijcie cudnie :love:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, dopiero skończyłam przeglądać jakie włóczki chcę i okazuje się że są, ale nie te kolory i nie takie ilości jak potrzebuję. Niemcy to jednak dziwny naród, sklep internetowy a same resztówki.

Jak nabiorę sił i ochoty to za kilka dni znów zacznę szukać.

Papierosy to chyba paczką mi córa przyśle. A jak Wy to załatwiacie ?

A w ogóle to chciałam powiedzieć dobranoc.

obraz.png.4cf5c581398f7fcd98c3b6646c31a3fd.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ewa14 napisał:

WSTAWAĆ  ŚPIOCHY!!!!!!   POBUDKA!!!!!!!!!!!!

Dzień dobry:cześć2:

Klepiecie do późnych godzin nocnych,  a rano ciężko się z łóżka zwlec.

Kubeł z kawą Wam zostawiam, to na rozbudzenie .

Miłego dnia kochani.

 

 

 

giant-coffee-mug-intended-for-plan-prop-planter-australia-mugs-sale-uk-walmart-nz.jpg

Witaj Ewcia :love:ale fajny  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Kurdę, dopiero skończyłam przeglądać jakie włóczki chcę i okazuje się że są, ale nie te kolory i nie takie ilości jak potrzebuję. Niemcy to jednak dziwny naród, sklep internetowy a same resztówki.

Jak nabiorę sił i ochoty to za kilka dni znów zacznę szukać.

Papierosy to chyba paczką mi córa przyśle. A jak Wy to załatwiacie ?

A w ogóle to chciałam powiedzieć dobranoc.

obraz.png.4cf5c581398f7fcd98c3b6646c31a3fd.png

Widzę, że razem z @violka zdjęcia robicie u jednego fotografa...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Popijam kawę ...papieros zaliczony ....siedzę przy biurku , które mam ustawione na wprost okien z widokiem na ogród . Wiem , dlaczego ptaszki świergolą tutaj tak głośno ....a ptaszyny przeróżniste ....

Przez wejście na ogród sąsiadki ( wynajmuje drugą część willi od siostry doktora ) widzę regularnie uzupełniane , pozawieszane na drzewkach , krzaczkach siateczki z karmą , ziarnami ....Wszędzie , gdzie byłam takie " futrowanki " zawieszane były zimą , żeby dokarmiać ptaszyny ....Sąsiadka najwyraźniej przekupuje pierzaste i jednocześnie rozleniwia je ....piórkowańce nie szukają sobie papu , tylko na gotowe wpadają , nafutrują się .....i....drą te dzioby jak opętane jakieś ....nie dając człowiekowi ( no ...mnie ) pospać dłużej ....

Miłego dnia i tygodnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Chciałam zameldować, że zwłoki kłujca się nie znalazły...:haha: Czyżbym popełniła zbrodnię doskonałą? :donos: Chyba wezmę się za pisanie kryminałów...:szydera:

Pisz ....Mirelle'o ....pisz ...Będziemy modlić się o Ciebie , żeby jakaś gadzina nie podkablowała , że utłukłaś " chronione kłujątko " ...W razie czego ....Ty sie nie boj ...paczki będziemy posyłać.... :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Rączki Paniom całuję a Panom grabule ściskam

Wprawdzie nie lubię poniedziałków, ale znie licząc tego zostały mi tylko 2

Miłego pochmurnego dnia życżę, znowu zapowiada się upał.

Kawka druga właśnie zaliczana , nie wspomnę o cugasku bo rachubę straciłem.

Miłego dnia:cześć2:

:kawa:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...