Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Krista napisał:

Inteligentny dialog, tak jak lubię:tak2: teraz, zamiast projektować roboczy dzień będę śledzić, kto z tego ringu zejdzie bez rozkwaszonej wargi:tak2: niepokonany:d

Ty znów zadajesz pytania zamiast pisać odpowiedzi... Kto niepokonany??? Wiadomo (w zgodzie z autocenzurą) mężczyzna :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krista napisał:

@NNNdanuta Może powinnam wykazać solidarność jajników ale cóż, widać, że @Tomas1965 uzywa narzędzi położonych znacznie wyżej:d

Ja też tak lubię jak facet używa tych narzędzi położonych znacznie wyżej, więc precz z solidarnością jajników :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Ty znów zadajesz pytania zamiast pisać odpowiedzi... Kto niepokonany??? Wiadomo (w zgodzie z autocenzurą) mężczyzna :szydera:

Nie mogę pisać za wszystkich, ale w zdecydowanej większości my nie musimy mieć racji. Święty spokój! O to głównie chodzi.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ty znów zadajesz pytania zamiast pisać odpowiedzi... Kto niepokonany??? Wiadomo (w zgodzie z autocenzurą) mężczyzna :szydera:

@NNNdanuta O dżizas;) aż muszę prześledzić swoje posty, zeby sprawdzić czy ja rzeczywiście taka...nie tylko przepraszajaca ale też pytająca. Ale to wiesz, to łatwiejsze wybieram:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tomas1965 napisał:

Nie mogę pisać za wszystkich, ale w zdecydowanej większości my nie musimy mieć racji. Święty spokój! O to głównie chodzi.

Ja to tak lubię to wzajemne zrozumienie, ach... rozmarzyłam się :d Ze świętym spokojem jest mi po drodze, jak wykluczone jest wzajemne zrozumienie :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomas1965 napisał:

Można być buntownikiem, rewolucjonistą, anarchistą, do czasu nawet trzeba, ale popyt na klasykę rośnie z wiekiem.

@Tomas1965  stimmt, ofcourse, klasyka nie jest nacechowana pejoratywnie, odwrotnie, więc to komplemenciarski ukłon był:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomas1965 napisał:

To już drugi. Przy komplementach głupieję i nie wiem jak zareagować. Może wrócę do pracy...

@Tomas1965 Ojej, napewno częstotliwość zaszkodziła:haha:żeby nie popełniać dalej komplementów, które popełniać lubię:trele: też oddale się do robót, o których komplementowanie nikogo się nie podejrzewagive me a job GIF by Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krista napisał:

Inteligentny dialog, tak jak lubię:tak2: teraz, zamiast projektować roboczy dzień będę śledzić, kto z tego ringu zejdzie bez rozkwaszonej wargi:tak2: niepokonany:d

Spoko, wojny nie będzie.  Faceci lubią stawiać pytania retoryczne:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomas1965 napisał:

To już drugi. Przy komplementach głupieję i nie wiem jak zareagować. Może wrócę do pracy...

Tak z komplementami jest, zawsze mają jakąś intencję (często podświadomą), więc nie wiadomo w jakim celu są wypowiadane xd Też głupieję i dlatego nie przepadam.., dla mnie komplementy mają wszelkie znamiona pułapki ...)))

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, NNNdanuta napisał:

Tak z komplementami jest, zawsze mają jakąś intencję (często podświadomą), więc nie wiadomo w jakim celu są wypowiadane xd Też głupieję i dlatego nie przepadam.., dla mnie komplementy mają wszelkie znamiona pułapki ...)))

@NNNdanuta Hahaha, ty coś imputujesz:p jak to rozgryziesz w wirtualnym swiecie?

:oops:znów pytanie, przejdę najwyżej w historii forum jako pani pytająco-przepraszajaca. Zaakceptuje, przynajmniej w ogóle przejdę:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Krista napisał:

@NNNdanuta Hahaha, ty coś imputujesz:p jak to rozgryziesz w wirtualnym swiecie?

:d Pytaj dziewczyno, bo to jest dialog, a nam brakuje polskiej mowy na tych wyjazdach... O czym umiem to pogadam :szydera: Ja przez ostatnich już kilkanaście lat tak jestem skupiona na jednym, że wachlarz tematów mam skromny i to bardzo :szydera: w wirtualnym świecie to przy komplementach od razu się w jeża zamieniam i minimum raz zdarzyło mi się zetknąć z komplementami, które miały na celu ośmieszenie mnie :tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, NNNdanuta napisał:

:d Pytaj dziewczyno, bo to jest dialog, a nam brakuje polskiej mowy na tych wyjazdach... O czym umiem to pogadam :szydera: Ja przez ostatnich już kilkanaście lat tak jestem skupiona na jednym, że wachlarz tematów mam skromny i to bardzo :szydera: w wirtualnym świecie to przy komplementach od razu się w jeża zamieniam i minimum raz zdarzyło mi się zetknąć z komplementami, które miały na celu ośmieszenie mnie :tak2:

@NNNdanuta Oj, to przykro mi z powodu "tych" twoich doświadczeń. Nawet inteligentni ludzie przytomnieja czasem "po":| jeśli komplement był sarkastyczny.

Mogę złożyć deklarację zapewnienia, że u mnie komplement jest szczery a sarkazmem posługuje się, gdy zachowanie jest niepoprawne obyczajowo.

Wybroniłas się przed pytaniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Barbara48 napisał:

Dla rozładowania atmosfery  zapowiadam :zarwałam łóžko. 

Tylko jak to zgłosić szefin? 

Pomyśli że kogoś dokarmiam! :haha:

albo żrę po kryjomu. 

Nie mów, że zarwałaś łóżko. Z oburzeniem stwierdź, że łóżko jest zarwane!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synowa stanęła na wysokości zadania i kupiła wentylator. Wielkości szczotki do włosów :szydera: koloru różowego :haha:w pierwszej chwili pomyślałam, że to wibrator....:szydera: ale zapiernicza jak mały kazio....ma trzy biegi i musi się ładować 4 godziny na takiej podstawce....też różowej  :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, awe59 napisał:

Synowa stanęła na wysokości zadania i kupiła wentylator. Wielkości szczotki do włosów :szydera: koloru różowego :haha:w pierwszej chwili pomyślałam, że to wibrator....:szydera: ale zapiernicza jak mały kazio....ma trzy biegi i musi się ładować 4 godziny na takiej podstawce....też różowej  :szydera:

Sprawdź dobrze ....a może jednak ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...