Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Po rodzinnej wizytacji polazłam znowu na ogród...straty oszacować...>:( Jestem załamana...:smutek: Wiedziałam, że moje chłopaki to żadni ogrodnicy...ale żeby zasuszyć borówki amerykańskie i miętę? :szok: Boróweczki pięknie kwitły, cudnie zawiązały setki owocków....i tyle....i te zasuszone zawiązki sobie są...:smutek: Owocków nie będzie w tym roku...nawet na naleweczkę się nie nadadzą...:smutek: Mięta to samo....trochę badyli i herbatki nie budzie na zimę....:smutek:  Chyba się uchlam z rozpaczy...:haha:

Płaczę z tobą :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojutrze jadę do Łodzi...z wizytą do Cioci, lat 99....:oklaski: Świętowała 5-go maja...niestety, po raz pierwszy od wielu lat, nie mogłam uczestniczyć w Jej święcie...:( Ale nadrobimy z opóźnieniem...tort pojemy, szampana wypijemy....a tak zupełnie przy okazji przywlokę pół tony owocków...czarnej porzeczki i malin....:szydera: I naleweczki się zrobią...:hura: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LACH napisał:

Wieko??? JPD   :szydera::hura::szydera:

Nie... to nie wieko:haha:,to ma stac a nie leżeć ,taki wiekowy mebel:d,z którego po renowacji będzie cacko. Już ja wiem co mówię/piszę,bo @violka ma złote ręce. Ludzie jednak nie wiedzą,ze skarbów za całe 200 pln się nie sprzedaje. Skąd to Harpio wyszarpalaś?Może mają coś tam i dla mnie? 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Nie... to nie wieko:haha:,to ma stac a nie leżeć ,taki wiekowy mebel:d,z którego po renowacji będzie cacko. Już ja wiem co mówię/piszę,bo @violka ma złote ręce. Ludzie jednak nie wiedzą,ze skarbów za całe 200 pln się nie sprzedaje. Skąd to Harpio wyszarpalaś?Może mają coś tam i dla mnie? 

Allegro albo OLX....nie skumałaś, że @violka to maniaczka aukcji wszelakich? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Nie... to nie wieko:haha:,to ma stac a nie leżeć ,taki wiekowy mebel:d,z którego po renowacji będzie cacko. Już ja wiem co mówię/piszę,bo @violka ma złote ręce. Ludzie jednak nie wiedzą,ze skarbów za całe 200 pln się nie sprzedaje. Skąd to Harpio wyszarpalaś?Może mają coś tam i dla mnie? 

Umarlak :hura::szydera::hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

San Domingo powrócił no to karniaczek:wino:

:szydera:,ale was wzięło na :wino:. A ja biedna próby pakowania robię i nie bardzo mi wychodzi. To może też się załalpie na :drink:? A niech tam:wino:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...