Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ludkowie.Ja już genisuję ten dzień. Babcia poszła wczoraj popołudniu dz szpitala. Jak znam dzisiejsze szpitale to dzisiaj wróci , bo tylko słabsza jest codziennie. Ale co tam ,  póki co -kaweczka , lapek, luzik. Wszystkim życzę spokojnego , pogodnego dnia

IMG-20180512-WA0000.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ...

Przez te pierońskie upały wstaję przed 6-tą ...za cholerę dłużej spać nie mogę . Jedno co dobre to , że wieczorem prysznic a rankiem w wannie na spokojnie poleguję :haha:Jadzia chrapie jak smok , ale zaraz Hela wejdzie na górę , żeby jej gumiaste skarpety naciągnąć to ją przechwycę ( Jadzię )  do porannego obrządku , bo inaczej to będzie mi spała do 10-tej ...i cały dzień znów rozpierniczony . Wczoraj udało mi się ją wcześniej oporządzić i było fajnie ...o przyzwoitej porze śniadanie , obiad , pauza ....a dalej po pauzie to już mi wsio rawno ...wedle życzenia :d

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Chyba padł forumowy serwer :szok: Nikogo nie ma....cisza jak makiem zasiał :haha: A może czarna dziura w kosmosie ma tu coś do gadania? :haha: Wpadli forumowicze i nie potrafią się wydostać? :haha:

Czasem w tą czarną dziurę niektórzy zostali wepchnięci ....pewnie chcieliby się wydostać , ale ktoś szczeble z drabiny pousuwał i za skarby świata wydostać się nie mogą . A mogłoby być wesoło , gwarno ....a jest lipa jaką widzimy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Czasem w tą czarną dziurę niektórzy zostali wepchnięci ....pewnie chcieliby się wydostać , ale ktoś szczeble z drabiny pousuwał i za skarby świata wydostać się nie mogą . A mogłoby być wesoło , gwarno ....a jest lipa jaką widzimy :(

E tam...zaraz lipa :haha: Filmy oglądają, opalaja się, chowają lapki przed słońcem...czyli powodów może być milion pięćset sto dziewięćset :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja to wiem :tak2: Czasami taka cisza jest przed burzą :haha: I jak się pojawią, jak grzmotną postami, to....normalnie serwery się zgrzeją :szydera:

Wolałam już te burze , grzmoty , ale przynajmniej coś się działo .

Mam pomysł ...może wywołamy burzę ? Zaraz na ściance zaludni się ....a jak będziemy miały szczęście to może nawet w akcję wkroczy ...  grzmotnie postem . Kto wie , może będą błyskawice ?:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wolałam już te burze , grzmoty , ale przynajmniej coś się działo .

Mam pomysł ...może wywołamy burzę ? Zaraz na ściance zaludni się ....a jak będziemy miały szczęście to może nawet w akcję wkroczy ...  grzmotnie postem . Kto wie , może będą błyskawice ?:tak2:

Mnie wystarczą zapowiedzi meteorologów :haha: Taka burza w szklance wody, to nie burza :haha:A jak się grzmoty i pioruny na nasze głowy posypią, że przeszkadzamy w odpoczynku, tfu...w ciężkiej harówie? :haha: Eeeee......wolę nie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Mnie wystarczą zapowiedzi meteorologów :haha: Taka burza w szklance wody, to nie burza :haha:A jak się grzmoty i pioruny na nasze głowy posypią, że przeszkadzamy w odpoczynku, tfu...w ciężkiej harówie? :haha: Eeeee......wolę nie :szydera:

No to se idę w gałę poharatać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A ja wiem jeszcze jedno ...marzenia się spełniają . Komuś zależało na martwej ciszy ...i ta martwa cisza następuje .

Pa ...idę grać w piłki

Nie wierzę. Już wielokrotnie cicho było. A potem odżywało jak roślinność po deszczu :haha:Czekamy na deszcz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eugenia1 napisał:

Ja to zajęta jestem.Pakuję się. Agencja nie każe mi czekać na babcię i jutro rano jadę na nową sztelę. I dobrze. Babcie ma trudny charakter, wolę wyjechać.

Brawo :oklaski: Za odezwanie i za zmianę :oklaski: Jesteś pierwszą jaskółką, która wiosnę czyni :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...