Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Od nóg sandałki na czarno zafarbowały ? ....Musi mocno uje...uje ...ubrudzone miałaś te nogi . Zresztą ...jakbyś  nie szlajała się  po DM-ach to od Wielkanocy do św. Jana nie musiałabyś ich myć . Masz za swoje ...o ! xd

No właśnie...:szydera: chyba je zareklamuję....dziadostwo. Już zmyłam te czarne paski....stópki nakremowane...teraz relaks  :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiadomo xd

Dajmy na pisanie  szansę tym , którzy nie mogli z postem między naszą pisaninę wejść xd Normalnie , regularny szał ostatnio na forum tym naszym ukochanym ...zresztą :d

Co prawda to prawda....taki szał ciał :haha:oderwać się nie można od czytania  :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda ?

A co się ubawimy to nasze i już ...nikt nam nie odbierze . O wzniosłych , mądrych postach to nawet nie śmiem wspomnieć ...tyle ich tutaj . My to tylko o głupotach , pierdołach i .....seksie . Seksu do głupot nie zaliczamy ....to poważna sprawa jest . O ...to jednak na poważnie też potrafimy raz na jakiś czas pisać ...co niee ?xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiadomo xd

Dajmy na pisanie  szansę tym , którzy nie mogli z postem między naszą pisaninę wejść xd Normalnie , regularny szał ostatnio na forum tym naszym ukochanym ...zresztą :d

Ja mam inną intencję, cichą intencję :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, awe59 napisał:

No właśnie...:szydera: chyba je zareklamuję....dziadostwo. Już zmyłam te czarne paski....stópki nakremowane...teraz relaks  :oklaski:

Też mam takie sandałki i juz ich nie noszę, chociaz nie wyrzucilam jeszcze,  nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Prawda ?

A co się ubawimy to nasze i już ...nikt nam nie odbierze . O wzniosłych , mądrych postach to nawet nie śmiem wspomnieć ...tyle ich tutaj . My to tylko o głupotach , pierdołach i .....seksie . Seksu do głupot nie zaliczamy ....to poważna sprawa jest . O ...to jednak na poważnie też potrafimy raz na jakiś czas pisać ...co niee ?xd

 

cześć,ktoś wspomniał o seksie?już jestem:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Nie nada:haha:

Nada , nada ...radio Erewań :d

A jak radio Erewań nada , że ruch na forum niesamowity ...to będzie znaczyło , że ruch jest , ale na A 1 .

Wiem , że nie o takie " nada " Ci chodziło , ale rozumiem doskonale ....nie chcesz gorszyć innych , poważnych , nadobnych , nawet cnotliwych  forumowiczów . Masz rację ...nie nada ....albo ...co się będziesz przejmować ....leć z tym koksem . Przynajmniej będzie się coś działo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

314609179_roda.jpg.d7ff11740eab4c3da7be79f8d2540b61.jpg ale jest nadzieja, że czas przyspieszy :oklaski: Póki co, jeszcze śpi...ten czas :haha: Nic to...niech jeszcze pośpi :szydera: Ale takie zaspanie  nie oznacza, że dzień nie będzie miły i sympatyczny, a tego życzę wam i sobie z całego serca :oklaski: Zatem...wstajemy...wstajemy...wstajemy....i dzionek genisujemy :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...