Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

,,Jak to mozna sie pomylic, powiedzial jez,schodzac ze szczotki.

Kupilam korniszonki.

Nie czytalam nalepki.

Wczoraj corka pop wlozyla babce na talerzyk kilka,

nadgryzla i zaczelo ja wstrzasac:kopara:

Cholerka, ostre ,z chili, kupilam.:$

Corka umyla je pod kranem i podala matce,

Na poczatku babka stwierdzila, ze nie ostre,

Az trafila na wlasciwy.

Za chwile piekly ja oczy, myslalam,ze moze lzy plyna jej od tej chili.,bo piecze w gardle.

Potem bylo gorzej,

oczy czerwone, okazalo sie,ze babka jadla rekami ogorki i zatarla  oczy:mur:

Podalam krople do oczu,uff ulzylo.

Moral : nie nalezy jesc recamy:tak2:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :d

Byłam w miasteczku....upał taki, że mi po doopie ciekło....oszczędzają na klimie bo w sklepach też duszno. Nawet mi kawa nie smakowała....powinnam chyba mrożoną kupić...:d o parę ojro jestem lżejsza bo zahaczyłam o dm....:oklaski: idę sobie nogi umyć bo mi sandałki zafarbowały na czarno  :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, awe59 napisał:

Dobry wieczór :d

Byłam w miasteczku....upał taki, że mi po doopie ciekło....oszczędzają na klimie bo w sklepach też duszno. Nawet mi kawa nie smakowała....powinnam chyba mrożoną kupić...:d o parę ojro jestem lżejsza bo zahaczyłam o dm....:oklaski: idę sobie nogi umyć bo mi sandałki zafarbowały na czarno  :haha:

Od nóg sandałki na czarno zafarbowały ? ....Musi mocno uje...uje ...ubrudzone miałaś te nogi . Zresztą ...jakbyś  nie szlajała się  po DM-ach to od Wielkanocy do św. Jana nie musiałabyś ich myć . Masz za swoje ...o ! xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...