Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dorobota napisał:

Nie głosowałam , ale widzę też dobre posunięcia . Nie można tak potępiać i nie powinno się pisać o kimś pogardliwie . Wszak dorośli jesteśmy i kulturę posiadamy .

nie umiem dostrzec pozytywnych posuniec obecnego rzadu....to tylko moje zdanie na temat tak nadetego rzadu...po albo nawet jego poprzednicy nie byli tak zarozumiali....na kasie z unsi ioni tez sie wzbogali ...ciekawe co zrobia z czyjej kieszenie oddadza to co unia w polske inwestowala....z tej kawy cokolwiek sie z kraju ruszylo...i bedziemy orac w pocie czola i ty i ja i inni i nasze dzieci itd zeby splacic pyche pisu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dorobota napisał:

Nie głosowałam , ale widzę też dobre posunięcia . Nie można tak potępiać i nie powinno się pisać o kimś pogardliwie . Wszak dorośli jesteśmy i kulturę posiadamy .

jezeli ktos zarzuca mi glupote polityczna to czy to aby  nie jest pogardliwe?? i to konkretnie w stosunku do mojej osoby...bo to do mnie byla skierowana ta odpowiedzi...

nie napisalam obrazliiwie i pogardliwe o autorze postu do mnie skierowanego tylko na temat tego co wyrabiaja obecni wlodarze...mozna rzec ze bylo to bezosobowe ..bez nazwisk i konkretnych osob..w przeciwienstwie do postu skierowanego do mnie..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Wydałam dzisiaj wojnę  chwastom...:haha:Uprzejmie informuję,  że bez pomocy chemii dzisiejszą bitwę wygrałam...:oklaski: Jutro kolejna ofensywa...:haha: Im woda niepotrzebna...rosną jak głupie, a inne roślinki, szlachetne, schną...masakra...>:(

moja ty meridio waleczna...dzielna dziewczyna :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Afryka napisał:

A tak w ogóle to : Dzień dobry się z Państwem .:cześć2: :cześć:

Nabuzowana jestem jak saturator ,kolejną noc nie śpię , przeraża mnie to co dzieje się w kraju ,końca sprzątania nie widać ... normalnie zaraz mnie ....trafi .:papieros:

afryko dzika...wyluzuj ...zrobic ci kawki??oj nie...cisnienie ci podskoczy...moze melise zaparzyc???:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lucyna.beata napisał:

nie umiem dostrzec pozytywnych posuniec obecnego rzadu....to tylko moje zdanie na temat tak nadetego rzadu...po albo nawet jego poprzednicy nie byli tak zarozumiali....na kasie z unsi ioni tez sie wzbogali ...ciekawe co zrobia z czyjej kieszenie oddadza to co unia w polske inwestowala....z tej kasy cokolwiek sie z kraju ruszylo...i bedziemy orac w pocie czola i ty i ja i inni i nasze dzieci itd zeby splacic pyche pisu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Aj, aj,aj. Polityka to zły temat. 

Lepiej poluzować warkocze i cieszyć się że jesteśmy zdrowi i mamy pracę.

dlatego marilanto za pierwszym podejsciem skwitowalam koniec tematu ale wyglada na to...ze uderz w stol..i tak dalej...

idziemy poluzowac warkocze..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

kombinowania skąd wziąć kolejne pieniądze na swoje obietnice wyborcze.

Z naszych podatków  ,z obcinania funduszy na służbe zdrowia,oświatę ,kulturę,na zapobieganie przemocy,na niepełnosprawnych itd.Sobie daja nagrody i jeszcze śmią móić ,że im się należą!!!Za co się pytam???Za niszczenie państwa???

 

19 minut temu, Afryka napisał:

końca sprzątania nie widać

To nie jest sprzątanie!!!!Sprzątanie po tej sekcie niszczycieli czeka ten rząd,któremu kiedyś /może za naszego życia/uda się wygrac wybory.O ile oczywiście będzie ejszcze coś do sprzątania.Mamy wygenerowane w ciągu niecałych 3 lat 6 bilionów zadłużenia....Bankructwo Grecji przy tym wydaje się głupim dowcipem.To co nakradł kiedyś Gierek kwota na waciki-PIS nie ma w tym względzie absolutnie żadnych hamulców,ani w żadnej innej dziedzinie.Oni po prostu mają pełne przekonanie ,ze będą rządzic przynajmniej 3-5 kadencji....I do tego to wszystko co się dziś dzieje zmierza.")

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

afryko dzika...wyluzuj ...zrobic ci kawki??oj nie...cisnienie ci podskoczy...moze melise zaparzyc???:cmok:

Wypiłam i to całkiem pokaźny kubeł :haha:...bo inaczej bym padła na dechy ...a i tak nieciekawie jest , zaduch dzisiaj przeokropny ,przed południem pokropiło jak ksiądz kropidłem i jest jeszcze gorzej .A ponadto muszę coś wymyślić z tym spaniem tutaj Jak byłam w lutym ,też kiepsko " szlefałam" ,ale kładłam to na karb mendopauzy ,a tu chyba jakieś cieki wodne abo cóś .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Wypiłam i to całkiem pokaźny kubeł :haha:...bo inaczej bym padła na dechy ...a i tak nieciekawie jest , zaduch dzisiaj przeokropny ,przed południem pokropiło jak ksiądz kropidłem i jest jeszcze gorzej .A ponadto muszę coś wymyślić z tym spaniem tutaj Jak byłam w lutym ,też kiepsko " szlefałam" ,ale kładłam to na karb mendopauzy ,a tu chyba jakieś cieki wodne abo cóś .:haha:

wiesz co ...mi pomaga neurodoron..to homeopatyk ...kiedys corka mojego pdp mi dala na probunek i pomoglo..mam zawsze opakowanie bo tez mam problemy ze spaniem tzw ciaglym...i chodze potem jak panda w siniakami wokol oczu...

nie wiem czy mozna w kraju kupic ale 100tabletek to koszt oklo 20euro..ssiesz sobie dwa trzy razy dziennie...wycisza 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

nie zarzucaj mi glupioty politycznej prosze

Zarzucam ją nam wszystkim,sobie też.Wszystkim Polakom bo nie chciało się nam zareagować właściwie dużo wczesniej.Bo nie wierzyliśmy,patrzyliśmy ze spokojem i nic nie robiliśmy.My,cały naród,cały przeciwny PIS elektorat.Jakbysmy czekali,że się nachapia i przestaną....Dlatego uważam ,ze jesteśmy głupi politycznie.Ale to nie nowość ,Polacy zawsze w każdym momencie swojej historii łapali się za głowę późno za późno i dawali się jak barany na sznurki prowadzać.Jestśmy nieuświadomienie politycznie i leniwi,rzucamy sie szabelką na czołgi" dopiero jak nam z butami włażą do naszego domu-a jeszcze naszym zdaniem nie włażą....:( 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Wypiłam i to całkiem pokaźny kubeł :haha:...bo inaczej bym padła na dechy ...a i tak nieciekawie jest , zaduch dzisiaj przeokropny ,przed południem pokropiło jak ksiądz kropidłem i jest jeszcze gorzej .A ponadto muszę coś wymyślić z tym spaniem tutaj Jak byłam w lutym ,też kiepsko " szlefałam" ,ale kładłam to na karb mendopauzy ,a tu chyba jakieś cieki wodne abo cóś .:haha:

i tez mnie dopadl tenn wechsel czas

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Zarzucam ją nam wszystkim,sobie też.Wszystkim Polakom bo nie chciało się nam zareagować właściwie dużo wczesniej.Bo nie wierzyliśmy,patrzyliśmy ze spokojem i nic nie robiliśmy.My,cały naród,cały przeciwny PIS elektorat.Jakbysmy czekali,że się nachapia i przestaną....Dlatego uważam ,ze jesteśmy głupi politycznie.Ale to nie nowość ,Polacy zawsze w każdym momencie swojej historii łapali się za głowę późno za późno i dawali się jak barany na sznurki prowadzać.Jestśmy nieuświadomienie politycznie i leniwi,rzucamy sie szabelką na czołgi" dopiero jak nam z butami włażą do naszego domu-a jeszcze naszym zdaniem nie włażą....:( 

najlepszym przykladem jest ostatni mundial...a to tylko zaczatek ...wierzcholek gory

polak potrafi szabelka pogrozic i na tym jego mozliwosci sie koncza..

zamknijmy temat ...bedzie dla wszystkich spokojniej...bedac z dala od kraju nic nie zrobimy a zycie w kraju z kolei tak ludzi dosrubowalo ze kiedy tam jestem mam wrazenie ze na ulicach mijam roboty skupione na tym jak przetrwac do pierwszego...otepiale zmeczone twarze ...ktore nie chca, nie maja ochoty myslec co jeszcze pis wymysli...co jeszcze pis zabierze, co jeszcze pis zniszczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Zarzucam ją nam wszystkim,sobie też.Wszystkim Polakom bo nie chciało się nam zareagować właściwie dużo wczesniej.Bo nie wierzyliśmy,patrzyliśmy ze spokojem i nic nie robiliśmy.My,cały naród,cały przeciwny PIS elektorat.Jakbysmy czekali,że się nachapia i przestaną....Dlatego uważam ,ze jesteśmy głupi politycznie.Ale to nie nowość ,Polacy zawsze w każdym momencie swojej historii łapali się za głowę późno za późno i dawali się jak barany na sznurki prowadzać.Jestśmy nieuświadomienie politycznie i leniwi,rzucamy sie szabelką na czołgi" dopiero jak nam z butami włażą do naszego domu-a jeszcze naszym zdaniem nie włażą....:( 

wiesz co...ja poporstu nie widze osobiscie innej alternatywy ..pis nauczyl sie na bledach i wykorzystal to..ale mysle ze ta pycha go zgubi...podobnie jak po za bardzo sie rozbestwilo...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dorobota napisał:

Nie głosowałam , ale widzę też dobre posunięcia . Nie można tak potępiać i nie powinno się pisać o kimś pogardliwie . Wszak dorośli jesteśmy i kulturę posiadamy .

Wystarczy w Sejmie posłuchac posłów "dobrej zmiany"Dopiero się kultury można nauczyć......

Pogardliwie????To nie słyszałąś jak oni się o kobietach wyrażają????Do czego chcą je zmusić ustawa aborcyjną??Dla nich kobieta to rzecz,własność.O zdaniu KK nt temt to juz nawet nie mówię:(

Nie potepiać?Ha ha ha .Znaczy powinniśmy im dziękować,ze rozwalają nam nasz kraj-no,kurna moje gratulacje za podejście,naprawdę....

Jedyne dobre posuniecie to zaostrzenie ustawy o maltretowaniu zwierząt.Jedno jedyne,a przeszła ona i weszła wżycie na wyłączne życzenie prezesa,który kocha koty czego nie można o ludziach powiedzieć.

Oni tez są dorośli i powinni kulturę posiadać a tymczasem .....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

wiesz co...ja poporstu nie widze osobiscie innej alternatywy ..pis nauczyl sie na bledach i wykorzystal to..ale mysle ze ta pycha go zgubi...podobnie jak po za bardzo sie rozbestwilo...

 

Nieprędko to nastapi:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@Afryka, spróbuj przełożyć poduszkę w nogi łóżka. Jak nie pomoże to przestaw wyrko albo czytaj cokolwiek przed spaniem, najlepiej na leżąco. 

Wyrka się nie da przestawić ,ale mogę się wynieś z sypialni ,do mojego salonu na kanapę , oczywiście ,że czytam , aczkolwiek została mi jeszcze jedna gazeta do przeczytania ...kuwa nać , zapomniałam z domu przygotowanych książek!!l :mur:...a jeszcze z tą poduszką mogę spróbować :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

No właśnie...................Najwazniejszy jest kurs euro,prawda?:(

a co ci da...ku..wa ciagniecie tematu?? ulzy ci? nakrecisz siebie a moze i kogos jeszcze przy okazji...

ja nie mam wplywu na to co tam sie dzieje..ubolewam..ale nie chce jeszcze bardziej dobijac swojej psychiki...i nie dlatego ze mam w nosie co rzad robi z krajem ale dlatego zeby moc jako tako funkcjonowac...jarek ani jego koledzy na chleb mi nie dadza..a nie wiadomo jak dlugo bede mogla jezdzic i zarabiac..

dlatego mysle ze na tym powinnismy zakonczyc

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

Wyrka się nie da przestawić ,ale mogę się wynieś z sypialni ,do mojego salonu na kanapę , oczywiście ,że czytam , aczkolwiek została mi jeszcze jedna gazeta do przeczytania ...kuwa nać , zapomniałam z domu przygotowanych książek!!l :mur:...a jeszcze z tą poduszką mogę spróbować :haha:

neurodoron

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dorobota napisał:

Nie głosowałam , ale widzę też dobre posunięcia . Nie można tak potępiać i nie powinno się pisać o kimś pogardliwie . Wszak dorośli jesteśmy i kulturę posiadamy .

a wiesz ze ryba psuje sie od glowy?? przyklad dal nam/mi rzad..oni nie przebieraja w slowach....wiec co ja prosty doopomyjec moge?? biore przyklad od nich...a serio...czas temat zamknac...za duzo emcoji wzbudza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...