Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minut temu, Maria Jolanta napisał:

No nie poznaję nas kompletnie. Taka dziwna cisza ... Niedługo więcej będzie ogłoszeń niż postów opiekunkowych. :szydera:

No,przeca świetują wszystkie:):):)Musisz poczekać aż im się bateryjki wyczerpią w kropidłach:):):):)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 5.06.2019 at 08:09, balutka1 napisał:

Cześć dziewczyny i chłopaki !Po wczorajszym delikatnym ochłodzeniu zapowiada się upalny dzionek.

Dla ścisłości dodam ,że to ja jestem ta Balutka,która wcześniej była bez cyferki :d.Jak narazie muszę się trochę tutaj rozpatrzeć co zajmie mi z pewnością sporo czasu.Życzę moi mili spokojnego dzionka .

witaj Skarbie :love: tutaj stara dobra scarlet, w starym życiu z jednym t xd fajnie że jesteś..:drink:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór -i zaraz powiem dobranoc, bo dopiero usiadłam,,i zaraz spadam w bety ,ale dzień fajny, na spokojnie , no domisko  też trzeba trochę ogarnąc,,ale gigant kredens już mam na gorze w swoim pokoju, jaja są ze złożeniem tego olbrzyma, ale ja spokojnie patrzę na tego starocia, ale Słodziak wychodzi z siebie co za szajs kupiliśmy:szydera: na śmietnik to wyrzucić:przekleństwa: ,ale pomalutku ,spokojnie z moją cierpliwosćią dopnę wszystko na ostatni guzik,,:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Dobry wieczór robaczki.

Kto już po pracy dzisiaj to rączka w górę. Bo ci co pracują to i tak mają ręce pełne roboty.

Jednak zima jest łatwiejsza w naszej pracy bo dni są krótsze.

Zawsze mówilam że zima to szybki bil w pracy, nasi PDP szybko znikali bo ciemno, a kto chodzi w dzień spać? tylko ten kto musi albo pada:szydera: na pysk,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sorry Basiuniu ...a jaką różnicę widzisz w tym , że ktoś przemęczony , rozdrażniony coś tam sobie palnie w kierunku PDP ....a inny np. na forum ubliża , rzuca obraźliwe słowa , że o lekuchno zakamuflowanych mocnych  inwektywach   nawet nie wspomnę . Jakoś , coś mi się plącze po tym moim pustym łbie ...nie bardzo to chyba ciebie ruszało ...ba ...nawet takie coś w twoim wykonaniu widoczne było :oklaski:,:dobrze: ....Tak , że trzeba wybaczać nam , rozdrażnionym , często przemęczonym opiekunkom , że coś niezbyt eleganckiego  skrobniemy ....jako i my wybaczamy , ale ...ciężko kuźwa zapomnieć . Nie piszę tego o sobie , bo ja serdecznie olewam co , kto , mi i za ile ...piszę to o osobie , która nikomu nic złego nie zrobiła a obrażana była i bardzo bolały ją te wszystkie " hurraaa...brawo " i im na podób .

Bez urazy Basiunia . Ty wiesz , że cię lubię i nie piszę po to , żeby urazić , tylko po to , żeby czasem spojrzeć trzeźwym okiem . Jeszcze raz ...mnie toto lotto ...mnie obrażają , ja obrażam i gitarra :d

Basia, wiesz ze tez Ciebie lubię. 

Ale proszę, nie zmieniaj konstektu mojego posta. Ja odniosłam sie do nazywania Pdp. 

Popierdoleńce  te  stare Niemce. ..

Tak jestem wychowana że mam szacunek do osób starszych. 

Odnosnie usunięcia konta Nugatki jest mi bardzo przykro bo nawet nie wiedziałam i moje brawa nie dotyczyły Jes osoby .

Na tym koncze swoje wypociny  bo widzę jakis inny odbior, a tego nie chcę 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Basiu....czasami pdp jest tak trudny, że się ulewa :( A jak nie tutaj się poskarżyć i wylać frustrację, to gdzie? :$ Ty nie masz demencyjnych pdp...ale wierzę, że @ewamarchewa ma naprawdę trudny przypadek....niech się dziewczyna odstresuje :tak2:

Mirelka , tak sie składa że mam Dwie babcie mocno demencyjne.

Pięć minut po obiedzie nie psmięteją co jadły:(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...