Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry w piekne, sobotnie popoludnie:d

Moze jeszcze zdaze :cześć:

Szczesliwej drogi dziewczyny:d

A teraz przejdzmy do meritum: kto robi kawe?

Będziesz się prosiła ...żadna @ nie zrobi >:( Sama sobie zrób ...a przy okazji dla mnie też . Trzy i pół łyżeczki ( czubatej ! ) na kubek 250 ml . Nie pomyl się i siusiek mi nie zrób . Szatan ma być :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Będziesz się prosiła ...żadna @ nie zrobi >:( Sama sobie zrób ...a przy okazji dla mnie też . Trzy i pół łyżeczki ( czubatej ! ) na kubek 250 ml . Nie pomyl się i siusiek mi nie zrób . Szatan ma być :szydera:

Oj Ty aniele, ktory lubisz szatany...:haha:

Masz:kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczne dzień dobry Opiekunkowo :)!

Mam nadzieję, że dziś nikt nie skarży się na brak słońca? W Monachium i okolicach piękna, letnia pogoda, w sam raz na fest :). 

Będzie zimne pszeniczne, karkówka z grilla oraz bawarskie klimaty, wszystko w "mojej" (od plus minus 9 lat) wsi. Imprezę organizuje miejscowa Burschenverein, więc będzie się działo ;).

Życzę wszystkim sympatycznego popołudnia i wieczoru :).

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam z rajzy :oklaski: Zajefajnie było :oklaski: Ale rogatywkę rotmistrza ktoś zajumał :haha:Nic to...ruskich mundurów z demobilu za to dostatek :haha: Pogoda cudna, nóżki schodzone, dekolt opalony, bandzioch pełny....można odpocząć :szydera: A teraz poczytam coście naklepali :haha:

Nie podniecaj się tak tym czytaniem . Dużo tego  czytania nie ma :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Próbuj :szydera: Mnie się nie udało :haha: Ale może to przez nadmiar UV walących dzisiaj w dekiel? :szydera:

Mówisz , że przez nadmiar UV wali w dekiel ?  Niech mi ktoś jeszcze spróbuje powiedzieć , że mi wali to od razu powiem , że napromieniona zbyt mocno jestem ...przez te cholerne UV :szydera:

napromieniowana , napromieniowana , napromieniowana ....i tak 100 razy :haha:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mówisz , że przez nadmiar UV wali w dekiel ?  Niech mi ktoś jeszcze spróbuje powiedzieć , że mi wali to od razu powiem , że napromieniona zbyt mocno jestem ...przez te cholerne UV :szydera:

napromieniowana , napromieniowana , napromieniowana ....i tak 100 razy :haha:

A niech ci tam....ile potrzebujesz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje biedne nóżki, moje stópeczki obolałe. Przeszłam jakieś 14 km po górach, może troszkę więcej bo wracałam przez las przecinkami do wyrębu drewna a i tak wyszłam z lasu dobre trzy kilometry za wcześnie.

Słoneczko prażyło a ja w krótkich spodenkach i koszulce na ramiączkach ale chyba się nie spiekłam bo większość szłam przez las a więc nie w słońcu. Ryjek tylko mam czerwony jak burak i nie wiem czy to od słońca czy jeszcze nie odtajałam.

A w ogóle to zaczynam się gimnastykować bo kurczę kondycja już nie ta co kiedyś. Peselu nie oszukam ale zawsze mogę spróbować.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tomas1965 napisał:

I po co chodzić, jak można jechać? Po co stać, jak można się położyć? Lenistwo jest rękojmią zdrowia!

Oooooo....trafna diagnoza...i jaka wygodna :szydera: A ja myślałam, że 399871653_lenistwoodpoczywanie.jpg.99c20c4be684999e9be69349e12406fd.jpg...a to oznacza, że warto czasem się mylić :haha: Jestem zdrowa...jestem zdrowa...jestem zdrowa :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...